Lékárna na internetu. Doporučte prosím

mpad
23. led 2009

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, jeslti máte někdo zkušenosti s nějakou lékárnou na internetu. Ráda bych nakoupila dětskou výživu apod, protože je to levnější, ale nemám s žádnou zkušenosti, kde je to cenově výhodnější, např. i zdarma poštovné při nákupu nad nižší částku než 3.000,- apod.

Máte zkušenosti? doporučte prosím
Děkuji

katula
23. led 2009

ahoj mpad, ja bezne pres netove lekarny objednavam malemu mliko. mam par oblibenych a bedlive sleduju slevy 😀 oblibene jsou docsimon, lekarnadomu, kapkazdravi, lekarna.cz
Ale co se tyka vyzivy, tak jsem zjistila, ze v drogeriich v akcich jsou sklenicky obcas o dost levnejsi, je treba se divat. a postovne zdarma byva od 1500. kdyz kupuju malemu mliko na mesic a neco k tomu prihodim (vzdycky je co), tak v pohode

mpad
autor
23. led 2009

Ahoj katula, moc děkuji, zkoukla jsem to a něco je tam dražší něco levnější, takže vyjdou nastejno, ale v některých věcech je to i o 12Kč dražší !!! což je šílený.takže je fakt lepší vychytat akci na konkrétní věc a tu nakoupit do zásoby. Ta kapka zdraví a i ta lékarna mají přehledné stránky.

Moc děkuji

katula
23. led 2009

No prave, neni to tak, ze by bylo vsechno levnejsi, musi nejak taky vydelavat 😉 ale na tech vetsich polozkach se usetrit da, kdyz se vychyta akce, a to hodne. Proto ty lekarny stridam, protoze oni stridaji ceny :o)) Ale samostatne sklenicky asi fakt lepsi v akcich v obchodech nebo velkych drogerkach. navic nakoupit tolik sklenicek, aby bylo postovne zdarma je asi kumst, nemluve o tom, jak tezky by ten balik pak byl 😀
A divam se, ze mas taky Martinka 😵

gedren
23. led 2009

Ja si vzdycky necham v googlu vyhledat to konkretni zbozi, projdu hromadu shopu a koupim tam, kde to maji nejlevnejsi 🙂.

mpad
autor
23. led 2009

No jo vlastně ty taky 🙂 Martínek po tátovi, jinak to nešlo 😉
naivně jsem si myslela, než běhat pořád do lékárny, tak nakoupím vše co potřebuji na netu a ve větším množství, abych ušetřila na poštovném, ale tak jednoduché to holt nebude, budu muset vždy koupit to co je v akci 😒
pozdravuj Martínka od Martínka (už spinká) 🙂

lexik123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz