Levný digi foťák. Doporučte

kalu
26. lis 2009

Moc prosím o radu,
chtěla bych našim k Vánocům koupit digitální foťák, moc si ho přejí. Ale jsem mamča samoživitelka a tak mám velmi omezené fin. možnosti. Můžu na něj obětovat i s SD kartou a pouzdrem tak max. kolem 2 000,-.
Našla jsem na netu nějaké cenově zajímavé (zn.Genius, Agfafoto....), ale některé nemají ani opt.zoom a já bych jim nechtěla zase kupovat úplný šunt, i když naši už jsou starší lidé a technice moc neholdují a fotit budou tak dovolené a vnoučátka, žádné profi fotky.
Prosím, prosím, máte s těmito značkami (nebo jinými lacinějšími) někdo zkušenosti- dají se z nich pořídit hezké fotky?
Děkuju moc za odpovědi, Vánoce se blíží a já pořád váhám...

beruska2x
26. lis 2009

koukni po obch. jako je Kaufland, Lidl atd mivaji pekne akce pred vanoci 😉

kubaka
26. lis 2009

http://www.megapixel.cz/fuji-finepix-a170

Laciné neznačkové šunty Kalu raděj ani nekupuj - jsou to vyhozené peníze. Já mám Samsung za 1990, je výborný i když úplně základní foťák, žádné složitosti- odkaz je na Fuji - ten svůj jsem nenašla. Ty od 2 tisíc dělají výborné fotky, skvělé rozlišení, zoom, můžeš natočit i krátká videa. Uvidíš, co ti ještě kdo poradí. Ty tebou zmiňované značky vůbec neznám...

kalu
autor
28. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsem nakonec po dluhém uvažování koupila od jedné paní 3 měsíce starý a nepoužívaný foťák Samsung, komplet balení v krabici a k tomu originál zabalená pamět.karta a pouzdro. Komplet za 1400,- Je opravdu jako nový a mám z něho radost. Je to tento : http://emilka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1485584

kubaka
29. lis 2009

Kalu, přesně tenhle mám, S 760 a je výborný. Akorát mám růžový 😀 Fakt dobrá koupě.

skuli
29. lis 2009

kalu-Holce jsem koupila na narozeniny stejný,jen modrý.Fotí výborně,máme doma digitální foťáky 3 ,tenhle je z nic nejlevnější a používáme ho nejčastěji.Dobře jsi koupila,uvidíš,že budeš spokojená.