LG pračka se sušičkou

petra57
15. kvě 2016

Dobrý večer maminky,

nevím, jestli to sem úplně patří, ale nevím, kde jinde se zeptat na zkušenosti. Máme pračku se sušičkou (kombinaci) LG F72U2HDM0N. Když spustím i sušení, tak většinou prádlo není suché, ale spíš polosuché. Vím, že určitě záleží na množství prádla a na materiálu, ale chtěla jsem se zeptat, jestli to tak někdo máte také, nebo jestli mám jít pračku reklamovat...

Moje druhá otázka je na funkci máchání+, žila jsem v domnění, že prádlo se nejprve vypere, pak vymáchá a potom vyždímá 🙂 Podle symbolů v návodu, se ale prádlo prvně vymáchá, pak vypere a pak vyždímá... To se mi zdá divné. Myslíte, že jde o chybu v návodu? Hledala jsem to i na internetu, četla návod v aj, ale tam je to stejně, prvně máchání, pak praní...

A moje třetí otázka... Za měsíc a půl se nám narodí mimčo a já nevím, jestli je lepší mu prádlo vyprat a pak normálně usušit na šňůře (doma nebo na balkoně), nebo jestli je lepší použít sušičku. Jak to tak bývá, tak prádlo ze sušičky je mírně cítit jakoby gumou (já to vzhledem k těhotenství asi cítím víc), nebo prostě nevoní. Vím, že se prodávají třeba ubrousku do sušičky, které dodají prádlu vůni. Ale to se mi nezdá úplně vhodné, používat na oblečení pro novorozence. Jak toto prosím řešíte Vy?

Moc děkuji za rady 🙂