• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Low cost letenky po Evropě. Máte tip?

29. července 2009 
len vdaka :wink:
28. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emogeon, my jsme u Raynairu platili za zavazadlo 260 Kč. Příruční je myslím v ceně (pokud kecám, někdo mě orpavte :slight_smile:).
28. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon za Cimrmana :grinning:, neaktualizovala jsem stránku.
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je to tak u všech lowcostů, že se za příruční zavazadlo neplatí nic a za odbavované kolem 10 Euro... Akorát Click4sky to má v ceně všecko, právě proto, že to není klasický lowcost, ale prodává lety na ČSA :wink:
28. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, nejsou palubní zavazadla omezena do 10 kg? Nebo jen u nízkonákladovek?
28. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo... nikdy nám je zatím nepřevažovali. A vím, že konkrétně Easyjet se chlubí tím, že je to omezené pouze rozměry a tím, abys to zavazadlo dokázala zvednout nad hlavu a umístit ho do schrány nad sebou :grinning: A když si představím, kolik vážil mámin příruční kufřík teď s tím Wizzairem... No, ona ho zvednout nedokázala, takže jsem ho tam nahoru rvala já, ale opravdu to nikde nevážili, jenom hlídali ty rozměry :slight_smile: Ono stejně u takovýchhle malých zavazadel se přes těch 10 kg nedostaneš - pokud teda zrovna nestěhuješ celé své zásoby zlatých cihel :wink:
28. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, možná jsem si těch 10 vycucala z prstu nebo Ryan to tak má, ale nechce se mi to teď hledat :slight_smile: No, jasně, přece nebudu zlaté cihly nechávat doma :grinning:

Napůl s nadsázkou a napůl vážně jsem manželovi říkala, že příště letíme jen s příručníma, na Stanstedu jsme totiž museli strašně dlouho čekat, než byla zavazadla z podpalubí k dispozici. A pak jsem zírala, jaká to byla na zpáteční cestě v Praze rychlovka :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Já pokaždý čekala dlouho i v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tentokrát jsem se vážně rozhodla letět jenom s příručníma - vypochodovaly jsme z letadla a za deset minut už uháněly směrem domů :sunglasses: Akorát uznávám, že s malýma dětma na týden člověk asi dost těžko zabalí do pětadvacetilitrovýho batohu :grinning:
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsme měli jakési velké štěstí; že by to bylo tím, že jsme přiletěli ve svátek 5.7. a letadlo bylo poloprázdné?
28. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
herminka to my sme s ryanarom platili za baggage 20 eur...
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ono platíš 10 Eur tam a 10 zpátky, no a pokud si to nezaplatíš hned při koupi letenky, tak pak na letišti jsou ty ceny dvojnásobné :unamused:
28. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyz na ryanair nadavam, porad koukam, zda se mi nepostesti neco levneho. Maji tam ted nejake akce, tak to stoji za kuknuti
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emogeon, 10 eur za jednu cestu jsem myslela (neměli jsme zpáteční letenky, letěli jsme pokaždé jinou trasu, tu sumu jsem si nevycucala z prstu, dívala jsem se na to do potvrzovacího mailu).
28. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sme platili na jednu cestu 10 eur s ryanarom, prirucna je gratis . Ale nam dokazili kufre. Kamoske dokonca chybalo koliecko a nemala si ako tahat kufor a raz jej zmizli aj cigarety z kufra, lebo ho nemala zamknuty . Ked som si potom vsimala ako s tymi kuframi zaobchadzaju , tak som nechapala. Ale inac ja som z Ryanair spokojna. Nidy som nejak dlho nemeskala, lacne letenky. A aj v nedelu s nim letim. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som nedávno letela priamo z Blavy do Dusseldorfu-Weeze s RyanAir za 14,-€ + 10,- € poplatok za platbu kartou..
v cene som mala carry-on 10 kg limit..
špica, no nie? :slight_smile:
jaj, zabudla som - a bola to SPIATOČNÁ letenka :wink:
29. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek