Malá černoška, malý černoušek. Máte podobný dítko? 🙂

amj
7. kvě 2008

ahoj maminy, máte někdo podobný dítko? 😀

estrellita
10. kvě 2008

amj: hluska ma pravdu, jaj jsem taky tmavsi, mam tatu cizince a bohuzel jsem si hodne protrpela, zvlast v prvni a druhe tride, tam jsou deti nejkrutejsi 😠
ale na druhou stranu, ted to beru jako plus, ze nezapadam do davu 😀 takze ten obrat prijde. a taky jsem se diky tomu naucila bojovat, sama za sebe a hodne jsem si vila tech, kteri me podporovali a chovali se ke mne normalne.

estrellita
10. kvě 2008

mala je fakt roztomila 😵 a pockej, pak se po ni, jako po mulatce bude ohanet chlapu, toho bych se nebala 😀

amj
autor
10. kvě 2008

estrellita - s těma chlapama je to z vlastní zkušenosti? 😀 no mě už to stačí ted... se culí na každýho chlapa v tramvaji, a na každýho hezkýho chlapa dělá pápá... a směje se od ucha k uchu. komediant 😀 😀

estrellita
10. kvě 2008

amj: 😅 😀 ........no vidis, to rikam 😀 😀
jinak mezinarodni skokla je fajn, ale zas na druhou stranu bude pak v praci mezi Cechama, jestli vis, jak to myslim, tak aby ten tvrdy stret s realitou neprisel pozde a tim spis se s tim bude spatne vyrovnavat. Protoze nejen deti dokazou byt podli, ze jo 😕
ja si takovych lidi pak prestala vsimat. urcite me to mrzelo, ale uz se clovek otrkal.
a bohuzel je to vsechno zacarovany kruh - jaky rodice, takovy deti 😔

amj
autor
10. kvě 2008

nojo, všechno má svý pro a proti 😒 😒
tak na mezinárodní školu asi nebudou finance 😲 to jsme uplně v jinejch cenovejch relacích 😝

amj
autor
31. kvě 2008

tady už fakt nikdo další není???? 😲 ☹ ☹ ☹

andrealiskova
12. led 2010

Myslím si, že každej má něco. To se mnou se zase některé maminky nebaví, protože nosím já i moje děti značkový věci- většinou- a že maj ne tak úplně obvyklý jména. Ale naštěstí Adela je dost průbojnej typ, takže když minule jedna maminka prohlásila "šeptem" při našem odchodu ze hřiště: "Konečně ta nafoukaná nádhera jde, kdo se s ní má bavit." Tak naše zlatíčko prohlásilo: "Paní a kdo se má bavit s váma?"

kamilenka34
Odpověď byla odstraněná
Zobraz