• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám nenormální strach o dítě od začátku těhotenství

15. července 2012 
Senja, rozhodně zkus vyhledat odborníka, tohle fakt není normální. A nemáš se za co stydět, důležité je, že ti pomůže. Vždyť ty se z malého vůbec neraduješ! A jaký on bude mít u tebe příklad? Vždyť se to na něj přenáší. Strach o dítě je samozřejmý, ale ne přehnaný! To pak z toho života nic není.
6. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja: pozor, pozor, aby to nebyla poporodní depka. Ségra ji měla skoro rok od porodu. Takže není nemožné, aby se něco takového přihodilo i tobě. Být tebou, radši bych se s někým poradila.
Není to katastrofa, ale máš černé myšlenky a ty by se mohly dále prohlubovat. Šup k psychologovi či psychiatrovi.
6. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj oživuju staré téma. Poslední dobou bojuju taky se strachem o děti. Mám dvě děti 5 let a 2 roky. Myslím, že je přirozené se bát o dítě, ale od té doby, co starší začala chodit do školky, tak je pořád nemocná. A poslední dobou zjišťuju, že když některá něco chytne, stačí, aby začala pokašlávat, tak začnu mít bolení žaludku, začnu se třepat a hrozně se bojím, co z toho zase bude. Kolikrát brečím i kvůli blbé rýmě. Nosí domů běžné věci jako rýmy, kašle, občas laryngitida, což je nepříjemné, protože se dusí, 2x zápal plic, střevní virózy. V noci, když jsou děti nemocné, nemůžu spát a pořád je kontroluju. Teď starší dcera bojuje s nějakým střevním šmejdem, už týden má průjem, teď už i krvavý, hrozně zhubla, byla jsem s ní u dr. i na pohotovosti, prý to musíme vydržet, až to skončí, ale já mám nervy nadranc, hrozně se bojím, co jí je, nemůžu jíst, spát, dost jsem zhubla, brečím, prostě nevím, jestli tenhle strach je ještě normální. Když jsou děti zdravé, tak jsem v pohodě. Přijde mi, že jsem si vypěstovala fobii z nemocí.
15. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek