• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám špatnou zkušenost s feedo

15. listopadu 2012 
Ahoj,
musím se s vámi podělit o zkušenost s nákupem na internetových stránkách feedo. Je mi líto, že píši tento text, ale ráda bych vás varovala, abyste nedopadly jako já. :confounded:
V polovině června se mi narodila dvojčátka. Bohužel se mi nepodařilo plně rozkojit (ani okolnosti nebyly příznivé) a tak jsme po propuštění z porodnice objednali výživu PreBeba discharge pro nedonošená miminka na stránkách feedo. Objednali jsme a zaplatili 9 plechovek této kojenecké výživy. Po doručení zásilky a otevření krabice jsme bohužel zjistili, že v krabici je pouze 7 plechovek. Zásilku jsme hned reklamovali v internetovém obchodě a dočkali se odpovědi – zaslali prý 9 plechovek. Při otvírání byl přítomen i můj manžel a moje mamka, kteří mi z počátku s miminky pomáhali. Moc nás tato zkušenost mrzí. Z našeho pohledu se jedná o krádež. Je hezké, že internetový obchod má jednu z nejnižších cen tohoto produktu, ale pokud nezašle všechno zaplacené zboží, ale pouze část, je částka za jednu plechovku výživy naopak nesrovnatelně vyšší. Proč nemůžu dostat to, co jsem si objednala a zaplatila? :cry:
Je možné, že došlo na straně obchodu k chybě. V tom případě by ji měli přiznat a zaslat chybějící zboží. Rozhodně to není moc chytré – ošidit maminku malých dvojčátek, která budou i nadále potřebovat umělou výživu, plenky apod.
Pravděpodobně existují i spokojení zákazníci internetového obchodu. Já bych ráda maminky varovala, může se vám i stát, že nedostanete, co objednáte a zaplatíte. :frowning2:
20. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Tak to mě teda mrzí. Já na feedu nakupuju také a nikdy jsem neměla sebemenší problém...zrovna před nedávnem jsem pro svoje dvojky pbjednávala 30 krabic mléčné kaše+ hromadu skleniček a vše sedělo. Každopádně postoj feeda k tvé reklamaci není vůbec moudrý. :rolling_eyes:
21. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “z feedo.cz”
22. črc 2011 v 09:01 • lenka_mala
momentálne prebieha akcia,ak privedieš nového zákazníka,máš 8 % zo sumy / bez dopravy /
no a nie a nie aby mi dali peniažky za marec,píšem im ale nik neodpovedá
prešla ma chuť aj na nákupy
10. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
stravila som hodinu s ich obchodom, vyberom plienok a prikrmov, registraciou, aby som sa nakoniec dozvedela ze dobierka stoji 0.99 eur a nad 10kg uctuju 1.69 eura poplatok ... bolo by slusne uviest to na zaciatku !!! kaslem na nich, prikrmy kupim v dmku a plienky objednam v mall-e, cenovo to bude nakoniec asi aj vyhodnejsie ...
16. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi prišiel balík z fedda (objednávala som prvý a možno aj posledný krát), chýbal v ňom 1 balík plienok za 16,52€ :frowning2: . Chcela som tam zavolať, ale nijaký tel. kontakt nemajú, takže som napísala mail. Od rána mi žiadna odpoveď neprišla. Ak sa k mojej reklamácii postavia ako u @werty , tak sa môžem s peniazmi asi rozlúčiť. Ale však keby spravili v sklade inventúru na tieto plienky, ktoré som reklamovala, tak by im mal ten balík zvyšovať , nie?
15. lis 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek