Maminky, které rádi fotí. Vyměňme si triky, tipy

sasulla
14. lis 2010

Ahojte 🙂 Najdou se zde takové maminky které rádi fotí? 😅
Ráda bych byla abychom si vyměňovali typy, triky ale i trošku kritizovaly abychom se příště poučili 😉😅
Takové téma jsem tu nenašla,ak takové existuje tak mě přesměrujte do existující 😉

lusi80
20. lis 2010

tak já teda ne že bych ráda fotila,i když někdy jo,ale spíš bych se chtěla zeptat,na nějakej českej program upravování fotek,dávání před pozadí a tak,i rámečky,stáhla jsem si adobe photoshop cs 3 ale nejde mi otevřít ☹ anglicky neumím tak chci něco českého,díky za rady 😉 😉

sasulla
autor
20. lis 2010

@lusi80 Ahoj, no rámečky tam nemáš ale doporučuji takový jednoduchý program je Google Picasa 3 😉
A A pak se dá dělat přes net například frametoy.com a spousta jiných stránek 😉

lucka.adis
21. lis 2010

Ahojky, hlásím se do diskuze 😀

sasulla
autor
21. lis 2010

@lucka.adis Jasné přidej se 🙂 už jsme 2 😀 😀

lucka.adis
22. lis 2010

@sasulla heh, to je nás teda hodně 😀 dala jsem do Alba pár fotek, tak můžeš mrknout.. jinak jsem začala fotit i cizí lidi s dětma. Jak moc fotíš ty a jaký máš foťák?

sasulla
autor
22. lis 2010

@lucka.adis Ahojky, já mám takovou mimi zrcadlovku Sony Alpha 230 s tou já většinou fotím můj muž má Nikon D700 s ním pouze párkrát jsem fotila ... mám přísný zákaz 😀 😀 Ten můj mužík občas pofotí nějaké to miminko, svatbu; -) Ale mě to hrozně baví 😉
No momentálně se nám pokazila Sony Alpha tak ja nefotí ale protože finančně je to nároční tak si koupím na Vánoce kompaktní foťák a možná časem něco lepšího 😉
Přidávám pár foto některé jsou focené Sony a takové ty "profesionálnější" Nikonem co mě fotil manžel 😉
Jo a ty máš nádherné fotky, jaký máš foťáčik?

lucka.adis
22. lis 2010

@sasulla Mám foťák dva měsíce, zn.Canon 505 je to zrcadlovka a dobře se s ní fotí. Kupovala jsem si teď před 14dny i externí blesk, takže jsem ho začla zkoumat, jak se při focení chová a jaké jsou potom fotky. Pořád tak nějak bojuju, ale statečně 🙂
Přidám pár fotek, co jsem fotila před týdnem poprvé s externím bleskem. Fotila jsem stužkovák 🙂 a potom miminka a děti + rodinky (tak můžeš mrknout)

sasulla
autor
22. lis 2010

Super šikulka, opravdu nádherné foto 🙂 Pak ještě přidám co manžel fotil jednu malinkou 😉 Jen momentálně si tu s malou lehním v posteli a pouštím písničky a občas kuk co nove😀 😀 😝

lucka.adis
22. lis 2010

@sasulla no, je fakt že jsme tu zatím sami dvě 😀 ale snad se k nám někdo přidá. 😉

sasulla
autor
22. lis 2010

Tak i já doufám že se k nám někdo přidá 😉😀