Maminky mezi náma hledají pochopení a dočkají se opaku

ingridka91
12. kvě 2015

Chodím sem ráda (kolikrát se těším až děti půjdou spinkat🙂 a někdy po náročném dni se tu odreaguji...ale jsou tu i chvíle,kdy si říkám,že snad ani není možný,jací lidé (maminky ) opravdu jsou!!! 😕 Kolikrát je mě upřímně líto maminek,které mezi náma hledají pochopení,pomoc...a místo toho se dočkají úplného opaku 😒 !!! Neumím si představit chvíle když mě bylo opravdu hrozně aby mě někdo dokázal svým arogantním chováním atd .. shodit ještě níž 😒 !! Ale jedno vím zcela jistě a to,že zrovna ty lidi co se dokáží v danou chvíli jen povyšovat nad ostatními,vysmívat...jsou na tom úplně stejně a nebo dokonce ještě hůř 😀 !!! Upřímně mě je líto těch co si dokáží hrát na úplný opak než jak to ve skutečnosti pravdu je 😉 !!!! Měli by si uvědomit,že ttakovým chováním se jen pokaždé PROPÁLÍ 😀 😀 😀 !!!!

jamia
13. kvě 2015

@gepe 😕 😕 😕

maudn
13. kvě 2015

Ahoj, asi je to tu jako ve světě- někdo chce podpořit a pomoci, jiný zaútočí. Já jsem treba docela vztahovačná, tak kolikrát beru za útok i to,co není. Ale je pravda,že když už tak se snažím tady podpořit a podržet, at uz s diskutovanými věcmi souhlasím či ne,ale taky mi tu dovedli dost ublížit, ale stejně mě podržet. Pořád je to jen písmenkování, nevíš kdo za tím sedí a jestli by se s tebou v reálu vůbec bavil.

kaatulka
13. kvě 2015

@ingridka91: hlavně je dobré si říkat, že když se někdo takhle chová a má tu potřebu, buď je to prostě primitiv, který neumí jednat slušně, protože mu na to jeho šedá kúra nestačí, nebo prostě má sám nějaký velký problém, ale ať tak či tak, je to jeho (její) problém, a ne tvůj...takže ty zlé a rýpavé rovnou přeskakovat...

Kolikrát jsem tu narazila na tak kontroverzní diskuze, které byly založeny (navíc pod nickem jako např. 12345) jen za účelem vyvolat hádky...

ingridka91
autor
13. kvě 2015

Není co dodat 🙂 doplnili jste mě opravdu BAJECNĚ !!!!!! 😀 😀
Sem a na emimino jsem se registrovala zároveň a opět s Vámi musím naprosto souhlasit 😉 !!!
Emimino-samý klovny uklovatelny 😀
Zlatý MK 🙂 chodím sem ráda,pobavim se tu a hlavně odreaguji 😅

andrrriiik
18. kvě 2015

Tady je to ještě v klidu,emimino je horší.Do mě se třeba pustily kvůli tomu,že jsem začala malého přikrmovat ve 4m,ač byl kojený,že jsem plácla dceru v 8m po ruce,už ze mě udělaly tyrana.Neřeknu vyjádřit svůj názor,ale ne hned lynčovat.

brokovich
28. kvě 2015

Máš pravdu. Já mám zkušenosti hlavně z reálného (ne toho netového) života. Nejvíce prudí ti, co mají sami spoustu problémů a jsou zakomplexovaní. Někdy je překvapivé, že ti, kteří zažili nějaké životní utrpení a vyhrabali se z něj, tak místo toho, aby měli pro ostatní pochopení, tak vlastně jsou "nasraní", že ostatní nic zlého neprožili, tak jim pak předhazují vše, co jim přijde pod ruku a shazují je, aby si to taky "vyžrali". Omlouvám se za výrazy, nevěděla jsem, jak to lépe napsat.

bjoucik.15
28. kvě 2015

jj holky zlatý MK 😎 🙂 ikdyž občas se na emiminu najdou světlé vyjímky 🙂