Změny v chování partnera. Dokáže mi to někdo vysvětlit?

adyadelka
9. únor 2021

Dobrý den, přicházím s problémem. Můj partner od té doby co nastoupil do práce (změna byla už třetí den a nastoupil zpátky do staré práce) se mi mění před očima jsme spolu krátce ale už jsme sestěhovaní. Oboum je nám ještě náct a proto ještě nevím co si o mé současné situaci myslet a jak se k ní stavět. No ve zkratce začal chodit do práce jak už je výše uvedeno a v tu chvíli to začalo nic nedělám podle něj dobře je neustále nepříjemný, náladový a v neposlední řadě velmi toxický a taky konfliktní. Můžu se snažit udělat vše co si přeje ale dokáže se naštvat i za něco co doufá že třeba udělám jenže já neumím číst jeho myšlenky abych udělala všechno co zrovna chce a jak to zrovna chce.. už tři dny není v práci ale to chování nepřestává netuším co se děje dokáže mi to někdo vysvětlit? Budu ráda za jakékoliv rady a zkušenosti. Už jsem psychicky vyčerpána z neustálých hádek které jsou naprosto zbytečné, neopodstatněné a nikam nevedou. Takhle se chová asi týden a vím že většině z vás to bude připadat krátká doba jenže mě už to přijde jako věčnost.. Nemůžu uvěřit že se z mého pozorného, hodného, milého, romantického přítele který mi vždy ukazoval všechno to krásné se stal přesný opak. Prosím poraďte.🙏🏼

pampeliska1313
9. únor 2021

A neděje se něco v práci? Je tam spokojený, není problém s penězi? Přijde mi, že ho něco vnitřně žere, ale neví jak to říct a proto se chová takhle. Nejlepší by asi bylo mu to narovinu říct, uvidíte jak zareaguje. Zkusila bych se spíš poptat, s tím, že pokud se něco děje, jste tady pro něj. Pokud se dál bude chovat jako hlupák, tak bych udeřila, že Vás to štve. Samozřejmě, rozhodnutí je na Vás, ale minimálně bych ho ujistila o Vaší podpoře a optala se.🙂

zelenaesmolda
9. únor 2021

@adyadelka u toxickych lidi plati,ze kdo utece,vyhraje

fyii
9. únor 2021

@adyadelka jedinna rada utec🙂 dokud muzes. Nemuze v tom byt nejaka zenska v praci z ktere je odvarenej? A ty se mu uz moc nehodis a nevi jak z toho ven? Kdysi davno jsem takovehle "fajn ferove" chovani zazila a hned jsem mu to ujasnila a poslala ho tam, kde mu bude lip... snazit se nekomu zavdecit za kazdou cenu je zbytecna ztrata casu, obzvlast, kdyz vam je náct... neni kam chvatat

holkaokomodra
13. únor 2021

@adyadelka holka nedej se, jste jeste mladi treba se vzpamatuje, kdz mu ukazes svoji hrdost a povis mu ze tohle fakt nemas za potřebi a pokud mu necvakne a neprestane, tak at si to zkousi jinde, na happy endy mas jeste more casu i prilezitosti pred sebou... ja kdyz si vybavim jak jsem byla trapne tolerantni az jsem sla úplně pres svuj komfort pfff dneska bych ty typky nakopala do zadku z fleku... jenze ja byla takovy telatko, že mam s jednim i dite a drzela jsem to i pres jeho nevery, chlast, automaty a jiny hruzy. jediny pozitivni na tom vsem je ten muj kluk zlatej, ale co chci rict je nikdy nebud blba jako ja 😁😁😁