• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
tak jsme akorát dojeli byly jsme na chodově
25. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko tak tady je dneska zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ranko :wink:
...tady už svítí sluníčko o 106,na obloze zatím ani mráček a na teploměru na sluníčku je už 28st.
..du rychle hodit sprchu a pak musíme s hafanem....tata ho dnes nestihl vyvenčit!
26. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ranko nebo spis uz poledne, tak jak se vam dari? Tady sviti slunicko ale fouka vitr :unamused: ale jinak je to v pohode...
Jinak ja ted cekam na vysledek z pohovoru...ale nejaky sance si nedavam. A jeste dal snazilkujem tak snad uz kdyz pujdu na gyndu toho 1.9. tak mi rekne nejakou dobrou zpravicku
tak se mejte paaa
26. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás je zatím taky krásně tak uvidíme jak to bude pokračovat.
Noc dnes byla celkem v pohodě i když jsem jednou vstávala na wc, ale docela brzy jsem pak usnula.
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky hele mam jen takovej blbej dotaz :unamused: Kdyz si merite BT a uz jste tehule tak kolik je asi BT vysoka?
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji tak 37
26. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyz ma 37,3?
26. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja si ji nemerim jo jen jsem to dneska proste skusila
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ja se ted divam ze jsem vlastne uz jedina snazilka tady mezi vama :unamused:
26. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji 37,3 je skvělá teplota.
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pockej jako na co skvela teplota ? Já si BT nemerim vis jak tak nevim dneska jsem to jen skusila a vylezlo to takhle....tak nevim ale kamoska mi doveze fotku co jsem se nechala fotit tak jsem ji rikala at mi koupi aji tehu test tak cekam a pak hned testnu ale ale....
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paji to by jsi mohla bejt těhule tak hned testni a pak písni
26. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cekam na tu kamosku az mi ho doveze ja jsem si ho teprv zas chtela koupit....mno tak cekam jak na trni
26. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paji tak to jsem zvědavá tak hned písni at nečekáme :grinning:
26. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem taky zvedava, ale kamoska nejede a nejede..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad tu bude co nejdriv
26. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
Díky vám všem za podporu. Měla jsem tu návštěvu,tak píšu až teď.

Včera mi řekli,že HCG z Po je 3010!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A nakonec jsem šla i na rychlo do Gennetu na utz,potřebovala jsem uklidnit,protože už jsem ze všeho fakt na palici!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Viděla jsem plodový váček je jaký má být,na správném místě a dokonce v něm byla malinkatá tečka :dizzy_face: Jen Dr. říkala něco v tom směru,že jsem špatně "průhledná" nebo něco,takže buď mám silnější stěnu dělohy,nebo jestli to není tím,jak špiním,ale podle ní je těhu naprosto v pořádku, HCG bezvadný a dala mi vyšší dávku Utroše !!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V Pá jdu na další kontrolu,tak jen doufám,že už se fakt nic měnit nebude :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli: to je opravdu super teplota!!!Držím palečky!!! :wink: :slight_smile: V těhu bývá prostě 37°C a víc, jinak by ti klesala před MS a měla by jsi zhruba koĺem 36,5°C :slight_smile: Honeeeeeeeeeeem,ať už je tam kámoška s testem!!!!! :grinning: :grinning:
Jo a tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj....to na tebe plivu těhubacily :wink: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji a kdy má mrška dorazit?
Leničko ani nevíš jakou mám radost. Pořát tady nakukuju jestli nepíšeš něco nového a takové pozitivní zprávičky. Super jen tak dál :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelko, ma dorazit asi tak za 10 dnu.....mno ale jak rikam jako ja si BT nemerim a jen dneska jsem to skusila tak nevim mno....a kamoska porad nejede ja jsem uz uplne nestastna!!!!!Ach jo :angry:

Lenicko to je super ze to dopadlo tak dobre urco bdue vse v poradku!!!!!A dekuji za tehu bacili :grinning:

Hned jak kamoska prijede tak testnu a hned napisu co a jak
26. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli: díky :slight_smile: Ale nevím,jestli ti test něco ukáže, když má mrška dorazit až za 10 dnů :confused: ...tak když bude negativní,tak to nic neznamená! Dyžtak si zkus ode dneška měřit BT denně a vžy ráno,než vůbec vstaneš a ve stejnou dobu, rozdíl 15-ti minut nevadí. A uvidíš,jestli bude stoupat,nebo klesat :slight_smile: Držím palce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adélko: ráda vám sem napíšu dobré zprávy :slight_smile: Jen posledních pár dnů bylo neskutečně šílených!!!!! Každý den jiná verze,že jsem se až bála včera radovat :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mozna neco ukaze...uvidime
26. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :wink:
..tak my se teprve vrátily z dopolední procházky,malá je tak přetažená že snad ani neusne!.....
a koukám.....leni bomba zprávy :slight_smile: a pji no sem zvědavá jak to dopadne s testíkem :sweat_smile: ......ale je to asi ještě brzo....
no já tu budu průběžně nakukovat,jestli tu ste a du děat těstovinový salát...je tu dnes šílené vedro,nemám náladu na žádný teplý jídlo!
26. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji ono to bude asi ještě brzy na to aby test něco ukázal, ale taplota je pěkná zkus si jí měřit každé ráno a uvidíš jak se bude vyvíjet. Pokud bude takhle vysoká i před očekávanou MS tak je to velice nadějné.
Leni já vím, že to máš těžké když pořát přesně nevíš co se v tom Tvém bříšku děje. No snad už to teď bude klidnější a mimišek se brzy ukáže i se srdíčkem.
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamaradka uz prijela....a tehu test je negativni....takze si pekne jeste pockam jen jsem to chtela skusit mno...uvidime zitra skusim zmerit znova :wink:
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá Lili usla,ted mě tu prudí jen hafan,chce papat :grinning:
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji to je na pozitivní test jetě opravu moc brzy. Jen měř a uvidíš jak se to vyvrbí. Moc držím pěstičky ať se to tentokraát povede.
26. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Páji,to je dost brzo,ikdyž některé testy ukáou výsledek dost brzy :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Paji, Bt musíš měřit ráno hned po probuzení a nejlépe ani nevstávat z postele :wink: páč když už to měříš přes den, tak jak už si v pohybu, tak už to vyskočí na těch 37...a jestli ti zbejvá 10dní do MS, tak to je ještě čas na těhu test :grinning: mě se třeba druhá čárka objevila na těhu testu až 5 dní po očekávané MS :wink: :slight_smile: :slight_smile: jinak byli samý negativní :sweat_smile:

Leni, no super zprávičky, moooc pořád držím palečky :slight_smile: to je dobře, že bereš ten utroš, tak jen hezky pořád odpočívej :wink: radši zůstaň na neschopence ty první 3 měsíce, ať se tam bobek pořádně zabydlí :wink: :dizzy_face:

jiank tady teplota nic moc...jen kolem 20 stupňů a zatažíno :rolling_eyes:
26. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super jsem ti to říkala že to bude dobrý to samé jsme měla já takže paráda :grinning:
paji to nevadí uvidíš do ms bud bude nebo ne
26. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek