Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
25. srp 2009

tak jsme akorát dojeli byly jsme na chodově

nensy
26. srp 2009

nazdárek dobré ránko tak tady je dneska zataženo 😝

liviky
26. srp 2009

brý ranko 😉
...tady už svítí sluníčko o 106,na obloze zatím ani mráček a na teploměru na sluníčku je už 28st.
..du rychle hodit sprchu a pak musíme s hafanem....tata ho dnes nestihl vyvenčit!

pajulinkka
26. srp 2009

dobrý ranko nebo spis uz poledne, tak jak se vam dari? Tady sviti slunicko ale fouka vitr 😒 ale jinak je to v pohode...
Jinak ja ted cekam na vysledek z pohovoru...ale nejaky sance si nedavam. A jeste dal snazilkujem tak snad uz kdyz pujdu na gyndu toho 1.9. tak mi rekne nejakou dobrou zpravicku
tak se mejte paaa

adellaide03
26. srp 2009

Ahoj holky,
u nás je zatím taky krásně tak uvidíme jak to bude pokračovat.
Noc dnes byla celkem v pohodě i když jsem jednou vstávala na wc, ale docela brzy jsem pak usnula.

pajulinkka
26. srp 2009

Ahojky holky hele mam jen takovej blbej dotaz 😒 Kdyz si merite BT a uz jste tehule tak kolik je asi BT vysoka?

nensy
26. srp 2009

paji tak 37

pajulinkka
26. srp 2009

A kdyz ma 37,3?

pajulinkka
26. srp 2009

jako ja si ji nemerim jo jen jsem to dneska proste skusila

pajulinkka
26. srp 2009

Ty jo ja se ted divam ze jsem vlastne uz jedina snazilka tady mezi vama 😒

adellaide03
26. srp 2009

Paji 37,3 je skvělá teplota.

pajulinkka
26. srp 2009

Pockej jako na co skvela teplota ? Já si BT nemerim vis jak tak nevim dneska jsem to jen skusila a vylezlo to takhle....tak nevim ale kamoska mi doveze fotku co jsem se nechala fotit tak jsem ji rikala at mi koupi aji tehu test tak cekam a pak hned testnu ale ale....

nensy
26. srp 2009

no paji to by jsi mohla bejt těhule tak hned testni a pak písni

pajulinkka
26. srp 2009

Cekam na tu kamosku az mi ho doveze ja jsem si ho teprv zas chtela koupit....mno tak cekam jak na trni

nensy
26. srp 2009

no paji tak to jsem zvědavá tak hned písni at nečekáme 😀

pajulinkka
26. srp 2009

No ja jsem taky zvedava, ale kamoska nejede a nejede..... ☹ ☹ ☹ Snad tu bude co nejdriv

lenkakubickova
autor
26. srp 2009

ahoj holky 🙂
Díky vám všem za podporu. Měla jsem tu návštěvu,tak píšu až teď.

Včera mi řekli,že HCG z Po je 3010!!!! 😵 😵 A nakonec jsem šla i na rychlo do Gennetu na utz,potřebovala jsem uklidnit,protože už jsem ze všeho fakt na palici!! 😝 Viděla jsem plodový váček je jaký má být,na správném místě a dokonce v něm byla malinkatá tečka 😵 Jen Dr. říkala něco v tom směru,že jsem špatně "průhledná" nebo něco,takže buď mám silnější stěnu dělohy,nebo jestli to není tím,jak špiním,ale podle ní je těhu naprosto v pořádku, HCG bezvadný a dala mi vyšší dávku Utroše !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 V Pá jdu na další kontrolu,tak jen doufám,že už se fakt nic měnit nebude 😕 😝

Pavli: to je opravdu super teplota!!!Držím palečky!!! 😉 🙂 V těhu bývá prostě 37°C a víc, jinak by ti klesala před MS a měla by jsi zhruba koĺem 36,5°C 🙂 Honeeeeeeeeeeem,ať už je tam kámoška s testem!!!!! 😀 😀
Jo a tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj,tfuj....to na tebe plivu těhubacily 😉 😀 😀

adellaide03
26. srp 2009

Paji a kdy má mrška dorazit?
Leničko ani nevíš jakou mám radost. Pořát tady nakukuju jestli nepíšeš něco nového a takové pozitivní zprávičky. Super jen tak dál 🙂

pajulinkka
26. srp 2009

Adelko, ma dorazit asi tak za 10 dnu.....mno ale jak rikam jako ja si BT nemerim a jen dneska jsem to skusila tak nevim mno....a kamoska porad nejede ja jsem uz uplne nestastna!!!!!Ach jo 😠

Lenicko to je super ze to dopadlo tak dobre urco bdue vse v poradku!!!!!A dekuji za tehu bacili 😀

Hned jak kamoska prijede tak testnu a hned napisu co a jak

lenkakubickova
autor
26. srp 2009

Pavli: díky 🙂 Ale nevím,jestli ti test něco ukáže, když má mrška dorazit až za 10 dnů 😕 ...tak když bude negativní,tak to nic neznamená! Dyžtak si zkus ode dneška měřit BT denně a vžy ráno,než vůbec vstaneš a ve stejnou dobu, rozdíl 15-ti minut nevadí. A uvidíš,jestli bude stoupat,nebo klesat 🙂 Držím palce!!!! 😵 😵

lenkakubickova
autor
26. srp 2009

Adélko: ráda vám sem napíšu dobré zprávy 🙂 Jen posledních pár dnů bylo neskutečně šílených!!!!! Každý den jiná verze,že jsem se až bála včera radovat 😅

pajulinkka
26. srp 2009

No mozna neco ukaze...uvidime

liviky
26. srp 2009

hoj holky 😉
..tak my se teprve vrátily z dopolední procházky,malá je tak přetažená že snad ani neusne!.....
a koukám.....leni bomba zprávy 🙂 a pji no sem zvědavá jak to dopadne s testíkem 😅 ......ale je to asi ještě brzo....
no já tu budu průběžně nakukovat,jestli tu ste a du děat těstovinový salát...je tu dnes šílené vedro,nemám náladu na žádný teplý jídlo!

adellaide03
26. srp 2009

Paji ono to bude asi ještě brzy na to aby test něco ukázal, ale taplota je pěkná zkus si jí měřit každé ráno a uvidíš jak se bude vyvíjet. Pokud bude takhle vysoká i před očekávanou MS tak je to velice nadějné.
Leni já vím, že to máš těžké když pořát přesně nevíš co se v tom Tvém bříšku děje. No snad už to teď bude klidnější a mimišek se brzy ukáže i se srdíčkem.

pajulinkka
26. srp 2009

Tak kamaradka uz prijela....a tehu test je negativni....takze si pekne jeste pockam jen jsem to chtela skusit mno...uvidime zitra skusim zmerit znova 😉

liviky
26. srp 2009

hurááá Lili usla,ted mě tu prudí jen hafan,chce papat 😀

adellaide03
26. srp 2009

Paji to je na pozitivní test jetě opravu moc brzy. Jen měř a uvidíš jak se to vyvrbí. Moc držím pěstičky ať se to tentokraát povede.

liviky
26. srp 2009

jj Páji,to je dost brzo,ikdyž některé testy ukáou výsledek dost brzy 🙂

ojo
26. srp 2009

ahojky 🙂

Paji, Bt musíš měřit ráno hned po probuzení a nejlépe ani nevstávat z postele 😉 páč když už to měříš přes den, tak jak už si v pohybu, tak už to vyskočí na těch 37...a jestli ti zbejvá 10dní do MS, tak to je ještě čas na těhu test 😀 mě se třeba druhá čárka objevila na těhu testu až 5 dní po očekávané MS 😉 🙂 🙂 jinak byli samý negativní 😅

Leni, no super zprávičky, moooc pořád držím palečky 🙂 to je dobře, že bereš ten utroš, tak jen hezky pořád odpočívej 😉 radši zůstaň na neschopence ty první 3 měsíce, ať se tam bobek pořádně zabydlí 😉 😵

jiank tady teplota nic moc...jen kolem 20 stupňů a zatažíno 🙄

nensy
26. srp 2009

leni tak to je super jsem ti to říkala že to bude dobrý to samé jsme měla já takže paráda 😀
paji to nevadí uvidíš do ms bud bude nebo ne

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru