Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
29. srp 2009

Luci: díky 🙂 Já věřím,že vše bude O.K., ale je to náročný,když už 14 dní chodím na kontroly a pořád nic,hold to pak bude stát za to 😉 😀 A jak ty se připravuješ na příchod mrňouska? Už máš vše připravené? I tašku,kdyby náhodou? 😅

nensy
29. srp 2009

uritě to bude leni dobrý já jsem měla teda ultrazvuky taky hrozný

ojo
29. srp 2009

ahojky 🙂

Leničko, věřím, že to bude dobrý 🙂 snad pomohlo, že sis pochovala pro štěstí našeho Tomáška a brzo budeš sama chovat 😉 🙂 a myslím, že ne každý musí mít suprovej UTZ 😉 stále odpočívej...to je fain, že máš tolik zakázek na čepičky 😵 😵 hlavně, že nemáš černý myšlenky 😉 😀

nensy, teda zavařujete i maso??? 😕 to jsem ještě nikde neviděla 😅 😅

zítra jedem na oslavu synovcovo prvních narozenin 🙂 už od minulýho týdne začal chodit 😵

tak zatím pááá a dobrou 🙂

nensy
29. srp 2009

ahoj zuzko jo i maso zavařuju a je to dobrý 🙂

nensy
30. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tady je dneska hezky.manža už jel do práce .dneska jdem na koupání tak se těším

pajulinkka
30. srp 2009

Leničko všechno bude v pořádku....Moc na tebe myslím a držim pěstičky....

maicky
30. srp 2009

Ahojky holky 🙂 Tak jak se tu máte?

Luci: Tak co? Už máš zabalenou tašku? Já ještě ne 🙂 Mam o tejden dýl termín než ty, takže mam čas 😉 😀

Leničko: Taky si myslim, že tě zbytečně straší. My sme teď u Tomáška měli vidět srdíčko až v 7+5tt... Takže máš ještě čas. 😉 Jen hezky odpočívej a mysli na to, že je mimísek v pořádku a že brzo budete tři 😉 Je paráda, že se ti čepičky takhle rozjeli 🙂 Když nemůžeš vydělávat normálně, tak si aspoň takhle můžeš nějakou kačku přivydělat 😉

Zuzi: Užíte si oslavičku a pak písni, jak jste se měli 😉

Tak já du dodělat oběd a pak uklízet. Dáda má angínu, tak mam na úklid času dost.. 🙄

adellaide03
30. srp 2009

Ahoj holky,
tak my včera celý dne stěhovali ložnici a obyvák aby byla kam dát postýlka. Já teda jen seděla a koukiala 🙂 , ale jsem ráda, že je to přestěhováno. Zase mám lepší pocit, že už je to na mimiška víc připraveno.
Leničko hlavně se nestresuj to, že je mimišek na jiné úrpvni než při minulé kontrole je dobré znamení a jak tady holky píšou myslím si, že Tě doktorka zbytečně plaší s tím srdíčkem. Opravdu u každého miminka je to individuální a srdíčko ještě určitě bude. Já tomu mocinky věřím. A jak Ti je? Pořát je Ti špatně jak si kdysi psala?
Verčo Ty ostudo ještě nemáš tašku? 🙂
Paji a jak to vypadá s Tebou? Měříš si tu teplotu?
Ivi Ty teda jen zavařuješ. My se máme protože Martinova babička taky hodně zavařuje takže si vždycky bereme od ní co chceme.

nensy
30. srp 2009

jo adel tak to je super .tchýně taky zavařuje a ještě zavařuji já takže toho bude hafo

maicky
30. srp 2009

Adél: No ještě nemam 🙂 Na to je čas. Víš co ženských si jí připravuje až když přídou první bolesti.. 😀 A neříkej mi, že jsem ostuda. Ty toho na mimíska nemáš moc nakoupíno, to já tu tašku zbalim raz dva, ale ty to musíš ještě dojít nakoupit 🙂

adellaide03
30. srp 2009

Jejda Ivi a to všechno sníte?

pajulinkka
30. srp 2009

Adelko, tepolotu merim ale ted klesla ☹ ale tak v utery jdu k Dr takze uvidim co mir ekne nebo co mid a

adellaide03
30. srp 2009

A měříš si jí ve stejný čas na stejném místě? To je totiž dost podstatné. A nejlepší je kdybys ještě nebyla vylezlá z postele to je nejspolehlivější. Ale jak píšeš uvidíš co Ti poví paní doktorka. A co práce asi pořát nic že? Je to hrůza. Vím jaké to je těžké po škole hledat práce obzvlášť když je krize.

nensy
30. srp 2009

no všechno ne ale zase hodně peču takže to jsde rychle na odbyt.jinak mě ¨to baví 😀

adellaide03
30. srp 2009

Tak to máš štěstí, že tě to baví, mě to totiž absolutně nebaví. A pokud jde o ovoce tak to mám pocit, že už se v dnešní době ani neoplatí zavařovat protože v obchodech je takový výběr a i chuťově dobré. Martin jel právě dneska zase k té své babičce pro nějaké jabka z kiterých teda budeme dělat mošt a určitě zase doveze i nějaké zavařeniny.

pajulinkka
30. srp 2009

Jasne Adel, merim ve stejny cas a na stejnym miste ani nohu nevystricm s postele....Mno prace porad nic ☹ uplne jsem uz vyrizena ☹ praci potrebuju a to hodne jako myslim hlavne kvuli penezum a nidke nic neni a nebo je na to misto takovej napor ze uz je to aji rozhodle kdo tam pujde a kdo ne

nensy
30. srp 2009

to jo pokud jde o mandarinky a ananas tak ten taky nezavařuji ale domácí je domácí víš co jsi si tam dala.jo tak mošt jsme je taky víbornej 🙂

adellaide03
30. srp 2009

Paji já to moc dobře znám s tou práci je to fakt na nic, věřím, že potřebuješ penízky. Já to měla o to horší, že mě nikde nechtěli vzít proto, že jsem ještě navíc studovala dálkově. Ale víš jak to je někdy se nedaří nic a pak se daří vše, takže teď se nedaří práce ani mimi a pak se určitě podaří obojí.
Jo Ivi to máš pravdu víš, co sis tam dala. Je fakt, že třeba s mamkou nastrouháme jabka když jsou a dáme je do sklenek a pak jsou na buchty jak když dělané nebo u nás se pečou frgály a tam se dávají usušené hrušky že takže se usuší hrušky, taky všechno nekupujeme, ale kdysi jsme toho mívali hory.

nensy
30. srp 2009

jo adel v něčem to je dobrý a pokud je ovoce tak je škoda toho nevyužít

adellaide03
30. srp 2009

Jo Ivi to je fakt.

nensy
30. srp 2009

tak mám zavařeno manža šel se psem a já jdu spát nelu

mirka755
30. srp 2009

Leničko můžu tě uklidnit, že Ondráš si dával také na čas. Srdíčko mi pořádně potvrdili až v 9tt, když jsem byla na ultz v 6tt+5 tak tam ještě nebylo. Neboj, ukáže se Vám - budu držet palečky 😵

luci1980
30. srp 2009

Ahojky holky,
Any už chrní, tak ještě čumákuju na netu 🙂

Leni, kdy jdeš na další utz? držím moc palce, ale srdíčko tam určitě bude, podle mě na něj je času dost 😉

Mirko, ahojky, tak jak zvládáte? co Anulka dál na brášku, nežárlí? jak zvládáte prochajdy? - funguje dobře skate? taky jsem ho pořídila, ten samý, tak jsem zvědavá, jak bude jezdit a zda Any na něm bude ráda a nebo bude sem tam vyžadovat i poponešení a nebo kočárek 😀

Nensy, ty jsi kuchařinka se vším všudy, šikula 🙂 U nás je hlavní zavařovačka rodiny naše mamina a od té pak všichni fasujeme. já to snad ani neumím, nikdy jsem se sama do ničeho takového nepouštěla 😅 a ona se v tom vyžívá, takže my nakoupíme cukry, ovoce atd a mamina jede 🙂 ale dělá to ráda, nikdo jí nenutí 🙂

Paji, Tobě držím palce, ať jsi brzy těhu 🙂

Mai, sbalenou tašku mám, přeci jen mě ten můj pobyt v nemocnici ve 34tt ponaučil 😝 , takže zbývá doházet pár drobností jako pantofle, hygienu a mohla bych frčet 🙂 Termíny mám podle velikosti malého už od 4.9., je to fakt obřík, takže uvidíme, kdy se mu nakonec bude chtít 😵

mějte se moc krásně, jdou na mě chutě na nanuka a nebo něco dobrýho, tak jdu okouknout nabídku kuchyně 😎

nensy
31. srp 2009

nazdárek dobré ránko tak u nás zatím luci zavařovala tchýně .moje máma dokud jsme tam bydleli tedkon si zavaří akorát okurky 😀
jinak dneska poslední den prázdnin dneska musím lukáše nachystat do školy akorát to bude horší stím vstáváním 😝 jsem si zvykla si přispat

nensy
31. srp 2009

tak mi jsme poo pekla jsem kuře a kaši lukáš pomalu nachystanej do školy ještě náký věci a tak ale jinak máme všechno.malá šla spát tak si pujdu vytřít

mirka755
31. srp 2009

ahoj Luci, skate funguje suprově ale museli jsme ho zrušit. Kolečka u kočárku na něj nejsou absolutně stavěná-po měsíci se mi v nich uděla vzduchová kapsa a musela jsem koupit nová. Jak jsem kočár nadzvedávala i s Aní tak se kolečkaprostě zničila. Takže chodí pěšky a zvládáme to. Jj pořád nežárlí-dokonce ho furt pusinkuje a bez něho nikam nechce chodit 😀

adellaide03
31. srp 2009

Ahoj holky,
tak jsem dneska byla v poradně a místo pana doktora tam byla paní doktorka (jeho dcera), ale je skvělá. Dělala nám i ultrazvuk protože v nemocnici jí zapoměli popsat rozměry. Mimišek už má dvě kila.Čípek vůbec nemám zkrácený tak nevím co v té nemocnici viděli (no jo mladý doktor kdoví co viděl). Ale byla to síla čekala jsem tam od osmi do deseti protože před tím měli dovolenou. Taky už jsem dostala papír na mateřskou, no letí to šíleně.

maicky
31. srp 2009

Ahojky holky 🙂 I já jsem dneska byla na kontrole. Nedozvěděla jsem se tak nějak nic podstatnýho. Doktorka říkala, že mam měkčí čípek a že děložní hrdlo je nateklý. Prej můžu rodit zítra a nebo klidně až za 14 dní. V pondělí jdu na ozvy, tak jsem zvědavá, zda už nějaký budou, ale myslim si, že bude ticho po pěšině 🙂

Luci: Páni, tak ty už termínek takhle brzo 😕 To jsem nevěděla 😅 Tak to už vážně můžeš rodit každým dnem 🙂 Já si zabalim tašku asi zítra 🙂 Si pořád říkam, že do 24.9 je času dost 😀 😉

Adel: Super, že je čípek v pořádku a mimísek taky 🙂 Už je to pěknej macíček 🙂

Miruš: Malá je andílek a šikula. Paráda, že to zvládáte i bez skejtu. Dáda už taky chodí většinou pěšo. V kočárku jí to už ani nijak nebaví, což jsem naopak ráda, protože bych se s ní teď nechtěla dohadovat, že nemůže ona jet v kočárku, protože tam je mimi 😅

adellaide03
31. srp 2009

No Verčo to teda je, ale tak podle tabulek to tak nějak odpovídá, snad bude přibývat mírně stačilo by něco málo přes tři kila.

maicky
31. srp 2009

Adél: Podle tabulek je naprosto tak jak má bejt, takže je to v pohodě 🙂 Neboj určitě to nebude žádnej obřík. 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru