• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
dík adel :slight_smile: no ale už je to hruza leze to nahoru :grinning: no ty děti a manžel to bude horší :grinning:
1. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Nensy teda vsechno nej nej k narozeninkam!!!!At hlavne deti poslouchaji a nejvic manzel jinak dostane za usi :D
1. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
paji dík :slight_smile:
jinak tady je dneska zataženo ale zima není
2. zář 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
LENIČKO drž se holka moje :cry: :hearts:

u nás žádná změna, naštěstí musím zaklepat že Ondrášovi jdou prdíky sami - děsila jsem se toho jak všichni okolo mě říkali že kluci na to hrozně trpí, že se nevyspím. Ale je to fajn, vyspím se - někdy mi stačí i pár hodin. Také pravidelně jím čokoládu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - dodává i energii :grinning: . Akorát nám Ondra nastydnul, nějak kašle a občas se mu spustí rýma :confounded: :frowning2:
2. zář 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady dokoukala jsem film je tady furt zataženo ale dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás je sluníčko, ale zima. Včera večer jsem žehlila oblečky na mimi, už je mám naskládané v komodě a Martin do jedenácti zavařoval mošt, ale je výborný.
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi budem mít dneska na oběd žemlovku
adel hod recept na mošt
2. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi nemám přímo recept prostě aby se to nekazilo tak se to zavaří, ale ne aby to úplně bublalo, pak dáš plastovou láhev do studené vody a přes gázu to tam naléváš a to proto aby se to nekazilo.
2. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tady je pekne ale nesmim to zakriknout...sice pofukuje vitr ale zatim je pekne
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji k nám na Moravu má prý nějaký deštík dojít až zítra takže si ještě dnes snad užijeme krásného počasí.
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :slight_smile:
nensy - k dnešním narozeninám vše nej nej nej a hlavně hodně zdraví,štěstí,pohody a spokojenosti Ti přeje celá naše rodinka :wink: i s hafanem samo :grinning:

...jinak holky držte nám dnes pěsti ať máme štěstí,dnes zase budu volat do školky,jestli se jim uvolnilo náký místo a Viki bude moct nastoupit .....pořád dokola se mě ptá kdy půjde do školky a že tam chce být sama!!!

..jo a já dnes holkám dělám vývar z žebra a nám hlívovej gulášek,už to tu vše pěkně voní,akurát je tu děsnej hic a venku je slunka až běda a vítr vůbec,asi bude stejnej pařák jako včera!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Dnešním oslavenkyním přeju vše nej a nej :slight_smile: Ať se jim daří vše, co si přejí a naplánovaly :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, konečně nám zapojili net, rozbila se ta krabička, či co :confused: :slight_smile:

Leničko :fearful: to je mi moc líto :cry: drž se, beruško!

Paji, tak snad vitamíny zaberou, konečně aspoň už víš, kde je problém... :confused:

Livi, tak ať se místo uvolní, jsem zvědavá, jestli to tam Viki SAMA vydrží :wink: :grinning: :grinning:

nensy slaví?? :slight_smile: tak přeji vše nej nej nej, hlavně to zdravíčko a štěstíčko :slight_smile: :slight_smile:

se máte, že někde je ještě krásně....včera jsme tu měli oblahu bez mraku a teď je to samej mrak, neni ani vidět nebe :confounded: v noci i pršelo...ale teplota docela jde, krásně se pročistil vzduch :slight_smile:

tak zatím pááá, já ani nevím co budu vařit :confused: :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo děkuju.
2. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel aha já myslela že máš nákej spešl recept :slight_smile:

holky díky moc dneska to pořádně zapiju :grinning: normálně mi vyhazuje pračka pojistky fakt mě stoho picne a to mám rozepráno
2. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojo: mno snad to konecne pomuze...pokud to nepomuze do prosince tak asi pujdu na umele ale to je moc predcasne!!!
Adel: az zitra ma prijit destik?Tak to je dobre aspon se dneska jeste vyhreju :wink: a kde mame tu fotecku?
2. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy a nemas jeste neco zapleho?Nam to dela kdyz mame zaplou mycku a pracku a jeste telku a pak staci zapnout konvici a sup a litame ven
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy, jak píše Paji, jestli ti k pračce ještě něco neběží, to se mi taky stávalo :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji teď nějak nebyl čas na focení přes víkend se pořát něco dělalo a teď pondělí úterý vlastně taky. No snad to doženu a ještě pár fotek s bříškem budu mít.
2. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já jsem četla že jste delali generalku ;) Já budu teď uklízet ale nejjak se k tomu ne a ne premluvit....ted tu byl jeste synovec rocni takze jsem to zas odlozila :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky akorát odešel opravář pračka už nejde opravit takže musíme odpoledne koupit novou :angry:
2. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Adelko, vse nej k svatku!!!!A kdy is rikala ze u nas bude prset?U nas uz prsi :fearful:
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi teda to naštve. Jak dlouho si jí měla? A vybírej pračku pořádně protože mamka měla pračku necelý rok a měla ji zkaženou. A opravovali jí na třikrát.
Paji cože u vás fakt prší tak to je teda síla, no říkali , že na Moravě až zítra tak to já už jim nevěřím ani slovo. A děkuju za přáníčko.
2. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Adelko, uz prselo ale prestalo....ale je porad pekne teplo!!!! :slight_smile: Ale docela potrebovalo zaprset :wink:
2. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, také vše nej k svátku :slight_smile: a honeeeeem fotečky :wink: :slight_smile:

nensy, teda to máš pěkný dárek k narozeninám s tou pračkou , co?? :confounded: :confounded: a je pravda, že teta si před 4 měsícema koupila pračku Beko s tím displejem a už jí taky blbne, že pere třeba i 3 hodiny nebo naopak nechce začít prát a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska ta kvalita je tatam :angry:

u nás sem tam vysvitne sluníčko a je tu taky teplo, akorát dělám zapečený brambory s masem :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to mám už jsme pračku koupili mám ji doma zapjenou už peru stála 10tis
2. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi to šlo teda rychle.
Zuzy děkuju za přáníčko.
Pavli tak u nás nepršelo.
2. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo adel to šlo potřebuju prát tak jsem nemohla čekat
2. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi vše nejlepší k narozeninám :slight_smile:

viděli jste tu někdy Andrejku?
2. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miruš díky moc.ne andrejka tady není nejde jim net budou dělat jinej ale neví kdy jim ho zapojí
2. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek