Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
25. zář 2009

Takže tomu necháváš volný průběh že?

pajulinkka
25. zář 2009

Jo nechávám tomu volný průběh protože se nějak stresovat to asi tomu taky moc nepomáhá tak to nechám tak jak to je!!!!Do prosince času dost 😀

adellaide03
25. zář 2009

Proč do prosince?

andrea2210
25. zář 2009

ja holky taky kvetak nemusim🙂 🙂 a nerada ho delam🙂

Ojo ahojky no teeeda tak uz prikmy jo??toto leti , super!! 😉 si sikulka ze jeste jen kojite tise zavidim 😉

nensynko ja delala ted zelnacku mnaaaamka tu miluju a jeste borsc 😵

nensy
25. zář 2009

já paji taky byla dobrá už jsme poo a malá spí už byla protivná

andrea2210
25. zář 2009

nensynko me taky spi,, divim se ze uz dyl ty jo ale uz se krouti tak asi vstane 😅

pajulinkka
25. zář 2009

Mno protože jestli neotěhotnim do prosince tak musím zase na gyndu a pak se to bude asi řešit jinak mno já sama nevím... 😉

Nensy: já miluju zelnic a nejvíc tu co dělá mamka....vždycky jak jedu do čech tak si jí nechám navařit a jim jí 4 dny :D

ojo
25. zář 2009

andrej, no já chtěla pořád počkat do těch 6.měsíců, ale když tak holt začnem dřív a kojit budu pořád při tom 😉 🙂 🙂

tak já zjistila, že v tom masu je kost, takže udělám hovězí polívku a na rizoto jsem vyndala už jisto jistě vepřový 😀 😀 😀 tak holt na oběd si dám jen rohlíky a tu polívku a rizoto bude na večeři 😅

adellaide03
25. zář 2009

Paji aha tak snad se to do prosince povede a přítel nebude bývat moc unavený 🙂

maicky
25. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Hodně myslim na Lucinku 🙂 Doufam, že nakonec porodí normální cestou a ne císařem.

Jinak já jsem v pohodě. Na monitoru už jsou prej dráždivější křivky, ale zatim nic co by nasvědčovalo, že rodim. Udělali mi ten Hemiltnův hmat nebo jak se to jmenuje, tak uvidíme. 🙂

Adél: tak ty už běháš bez ortézy? to je fajn 🙂 Se to určitě do porodu zahojí 🙂

Andrejko: Malej je divoch, viď 😉 Ale hlavně, že je zdravej 🙂

Paji: I Vám se určo brzo zadaří. Je asi fakt nejlepší tomu nechat volnej průběh, jak si to člověk připouští, tak pak to stojí za prd, když pokaždý dorazí MS.. Když na to třeba nebudeš tolika myslet, tak to vyjde hned 😉

adellaide03
25. zář 2009

Veru já taky myslím na Lucinku, ale i na Tebe jsem si říkala jestli už třeba nerodíš. No prý ten hemiltnův hmat nebo jak se to jmenuje hodně bolí? Jo jo doktor říkal, že pokud mě to nebude bolet a ono nebolí tak můžu hopsat bez ortézy.

andrea2210
25. zář 2009

Ojo tak davej jen zeleninku na obed postupne,, a jinak jen koj🙂 🙂 a jak ti vydrzi s kojem na noc??🙂

Mai: ty se porad drzis jo??🙂 no tak treba ten hmat pomuze nekomu se to po nem rozjelo az 3 den,, ale
to podle me nemuselo tim ze... 😅

budu na tebe myslet kazdopadne informuj ju?? 😉 😉 🙂

jojo az moc zivy a to byl takovy lenosek maly...:D

pajulinkka
25. zář 2009

Maicky: taky si říkám...snad to bude v pohodě....a snad ten můj už nebude mít tolik práce 😉 Ale lepší práce než nic 😉

andrea2210
25. zář 2009

jinak me treba mudr rikal v nemocnici ze porod nevidi, zadny hmat neudelal nechapu proc sem zacla rodit o pul
noci,,, jeste ted vzpominaaaam,,, je holky me lakaji ty miminka a to cele proste fakt ze jo...🙂

ale uz neee no...🙂

adellaide03
25. zář 2009

Andrejko ani holčičku? 🙂

andrea2210
25. zář 2009

adelko ta holka me faaakt laka... jenze ja mam takovou smulu ze bych mela zas chlapa...☹
vsecky me kamaradky v okoli maj holku jen ja ne... 😅 ale zdravi je prednejsi...🙂

maicky
25. zář 2009

Adél: Tak to určo budeš opravdu do porodu fit 🙂 Tak se ničeho neboj. A ten Hamilton mě teda nebolel, jen to byl takovej nepříjemnej tlak, ale jinak nic...

Andrejko: S mým štěstím budu rodit nejdřív v neděli 😀 Ale já jsem to říkala hned od začátku těhu, že budu přenášet, že nevěřim tomu, že bych porodila na termín... A nedivim se, že nechceš třetí.. Já bych i třeba jednou chtěla, ale to by sme museli mít větší byt nebo baráček a dost financí. V dnešní době člověk fakt neví co ti blbi nahoře zase vymyslí... 😠 😠 😠 A kdyby něco, tak určo budu informovat přes Zuzku (ojo) a nebo Leničku, ale ta sem teď nijak nechodí, tak sem bude psát kdyžtak Zuzka 🙂

Paji: Ten můj měl taky moc práce a jezdil na tejdnovky a povedlo se to pak na poprvý a myslim, že to bylo hlavně tim, že jsem to druhý tolika nehrotila a nechala jsem to prostě plavat..

adellaide03
25. zář 2009

Jo holky to máte pravdu v dnešní době aby se všichni měli dobře dvě děti, víc už ne. Můj by teda chtěl tři, ale nevím nevím.
Teď vám musím napsat co se u nás stalo, u nás na vesnici.Do jedné chaty přišli tři chlapi s tím, že jsou od policie tak pán jim otevřel a oni to policajti nebyli, svázali ho, nastíkali mu plynový sprej do očí, ukradli co se dalo a zdrhli. To je děs člověk si říká něco takového se tady přece stát nemůžu, no a teď člověk vidí, že může.

andrea2210
25. zář 2009

Mai: presne jak pises☹ ja chtela kolem 30ti let ale nevim to se mi uz chtit asi nebude no... 😅

adelko coze??? tak to je sila tohle!! ale jeste ze mu nic neudelali ty brdo☹ chudak ☹

jdu do obchodu tak se zatim mejte moc hezky, papa 😉

nensy
25. zář 2009

ahojky tak jsem tady tak snad veru taky už bude mimčo a brzo se to rozjede

ojo
25. zář 2009

jasně, že pak dám od Veru sem echo 😉 🙂

Andrej, nakojím naposledy v 22h a vydrží skoro do 5h do rána...pak zase spíme skoro do 8h 😵 😵 takže se krásně vychrním 😀

Adel...teda to jsou věci 😕 😕 😕 no hlavně že pánovi nic neudělali 😕

to já bych 3 děti chtěla...chce je i přítel, tak snad nám to vyjde...no uvidím, co budu říkat po druhým 😀 😀 my tady naštěstí máme ještě možnost přidělat jednu cimru i s koupelničkou a záchodem, takže bychom měli 4+1 a 2 záchody (nahoře a dole) to by bylo moc fain 🙂 🙂 ...ale to jedině, že by byli ti 3 prckové 😉

adellaide03
25. zář 2009

No jo je to síla co se děje.
My tady kde bydlíme s našima máme trochu komplikovanější. Možná jsem vám tady už psala, že tu bydlí ještě i strýc který je no napišu to narovinu alkoholik který se o nic nestará. Nic mu tady nepařti, ale taťka ho nedokáže vyhodit. No je to složitější takže pokud se to nějak nepohne tak bysme chtěli něco postavit a třeba i ty tři děti by byly, ale to je ještě hudba budnoucnosti.
Andrejko si mě pobavila kolem třiceti. Mě je 27 a budu mít první mimi 🙂

pajulinkka
25. zář 2009

Adelko tobe je tolik?To bych teda nerekla ;)
Ale je to des co se to deje jako...chudak chlap!!!!Takhle uz nebude mit nikdy k nikomu duveru ;)
Mno je to des!!!!!Co na to rict!!!!
Hele Adel mi to na baraku u pritele mame to same teda stryc neni alkoholik ale je spina jak svina....proste se nekoupe smrdi jak prase no des a hruza!!!!A taky jsme chteli delat podkrvni byt a prvne ze jo jo a pak nakonec ne ze tam je stryc a takove kecy...Proste je to hold tezky!!!!!

adellaide03
25. zář 2009

Jo Paji to znám. Já si zase naivně myslela, že když přijde mimi tak že se něco změní. No bohužel mamka ta by ho vyhodila hned jen je problém, že tady má trvalé bydliště takže je to složitější se ho zbavit, jenže taťka nic nedělá tak nevím, ale jednou chci aby mé děti měli taky svůj pokoj. Snad se to s ním rozhoupe nebo budeme muset zbytečně stavět svůj dům, jinak to prostě nepůjde. No jo mě nikdy nikdo nehádal tolik kolik mi je vždycky miň 🙂

pajulinkka
25. zář 2009

Adel IP

nensy
26. zář 2009

nazdárek dobré ránko hezkej víkend .mi jedem ke tchýni a večer jdem na grilovačku

adellaide03
26. zář 2009

Ahoj holky,
Ivi tak si to užijte.
U nás se vozí dřevo do sklepa tak tu je plno lidí. Já letos sedím doma, docela mě to mrzí protože mě to ukládání baví. No tak za rok co nadělám.

nensy
26. zář 2009

nazdárek tak jsme doma za chvíli jdu dělat tu lornu

pajulinkka
26. zář 2009

Ahojky holky u nás bvylo dneska tak kráááásně a ještě pořád je 🙂 a zachvilku pujdu za kamaradkou tak se aspon projdu a nadycham se cerstveho vzdousku a to se bude vecer spinkat

pajulinkka
26. zář 2009

Jinak Adel mi taky dneska skladali drevo...a ze to byla fuska 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru