• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no tak doufám, že tu školu nezruší, než ji vychodí naše děti :grinning: holt už se nerodí jako před 20 lety :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nerodí to je taky fak :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tady u nás se rodí teď docela dost. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si na chvíli schrupla a venku je hnusně ,za chvíli dojede manža
30. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loučím jedem do obi
30. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak co ta verča jak dopadla ani se tady dneska neukázala
30. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Nedopadla jsem nijak. Jedu zítra na kontrolu už rovnou ke svý doktorce. zatim stále 2v1 a nevypadá to na porod. Tak zatim papa a dam vědět zítra.
30. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dobré ránko.
teda veru tak snad stebou budou už něco dělat
1. říj 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Ivi: Když se nic neděje, tak mě nechají přenášet těch deset dní, což desátej den u mě je neděle. Jediný co mi doktorka teď asi bude dělat, bude monitor a pravděpodobně si mě zkontroluje i ve vnitř, tak uvidíme, třeba tam nějak šikovně sáhne a rozjede se to samo, uvidíme.
1. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru
no kdyby to šlo samo bylo by to lepší co
1. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: :slight_smile:

Ale bože Verčo :slight_smile: ....Ty máš ale kvalitní bydlení pro Tomáška.Vůbec se mu odtamtud nechce.Asi jsi už pořádně otrávená,ale jak říkáš....třeba to doktorka tím vnitřním vyšetřením nějak nakopne ten porod :wink: :sunglasses: Ještě se dnes mrknu,jak jsi dopadla. :dizzy_face:

A když jsme u toho bydlení....GRATULACE k domečku Ivčo. :slight_smile: Není nad to vypustit děti na dvorek,nebo zahrádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sama pocházím z rodinné vily a už deset let existuju s manžou v třípokojáči,ale je to jako ve zlaté klícce.Nemůžu tomu pořád přijít na chutˇ....chybí mě prostor.A tedˇ,když jsou děti,tak by se fakt domek se zahradou šikl.Není nad to dát pod okno kočár a druhej atˇsi běhá po dvoře.Takhle na procházce je to samé:"tam nechodˇ...tam čural pejsek,tam kakala kočka,....fuuuuj nezvedej to,kdoví kdo na to sahal....,nes
edej na tu lavičku je špinaváááá....někdo ji pozvracel :astonished: "........atd,atd...však to každá zná.

Adi ahoj:dívala jsem se do albíku a koukala na kočárek(horskej) :slight_smile: ...pěknej :dizzy_face: Ale nemůžu najít v albíku fotku s bříškem.....asi mě blbne PC :rolling_eyes: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Johanko neblbne Ti PC fotky má přítel v PC tak si je musím přetáhnout do noťásku a dát je sem, ale bříško už je vyfoceno :slight_smile:
Verčo vidíš to já Ti říkala, že Tomášek bude říjňátko.Do neděle ještě pár dní je tak držím pěstičky ať se to rozjede samo.
1. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Adel, moooc hezký kočárek...pěkná barvička :dizzy_face: :dizzy_face: a myslíš, že se těch fotek bříška dočkáme, než porodíš? :wink: :grinning:

Johanko, asi bydlíš teď na sídlišti, co? :confounded: :sweat_smile: my taky bydlíme v bytě, ale na vesnici a vedle máme k baráku zahradu, tak to docela jde :slight_smile: ...ale vlastní baráček je přeci jen vlastní :wink: :slight_smile: :slight_smile:

už se cejtím docela ok, tak dneska sjedu s kamarádkou na kafčo :slight_smile:

copak asi ta Lucinka??? možná už je doma a brzo sem hodí fotečky :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: nazdárek tak jsme doma a dneska všude chytaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy jo já myslím, že ano :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak co verča jak dopadla u dr :confused:
1. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak jsem ve Strakonicích už zůstala. Zejtra nastupuju mezi osmou a devátou ráno do nemocnice a tam se rozhodne, jestli mi vyvolají porod zítra a nebo v sobotu. Každopádně nejdýl v sobotu. Na monitoru nic vidět nebylo, malej je v pořádku a naštěstí stále otočenej hlavičkou dolů. Čípek mam prej stále zachovanej a jsem otevřená s těží na prst... Tak já se ozvu, až malej bude na světě :slight_smile: Mějte se tu krásně a myslete na mě. Papa
1. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru tak držím pěsti aby jsi to měla rychle za sebou :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi to asi nakonec rozjede samo :slight_smile: Teda doufam, právě mi odchází hlenová zátka, tak snad pak přídou i bolesti. Zejtra Vám sem jistě písne Zuzka, až bude vědět co a jak.
Přeju Vám dobrou noc a všem hezký sny :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči hoj...budu na Tebe myslet :slight_smile: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo tak se drž taky na tebe moc myslím
1. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
veru tak držím pěsti at to dobře dopadne a máš to co nejdřív za sebou
2. říj 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

dávám info, Verče se bolesti v noci zastavili, tak dneska nebo zítra jí ta vyvolávačka opravdu nemine :confounded: ale určo to bude mít brzo za sebou :slight_smile:

včera jsem utržila Tomíkovi punčocháčky, tak mám radost, vypadá v nich stráááášně roztomile, takový malý tlapičky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

musím letět záás krmit...příští týden jdeme na převážení, tak snad už Tomík něco přibere :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vidím že Verča nakonec na vyvolávačku půjde...ale třeba taky ne :wink: A co vy jinak co? dneska je u nás nějak ošklivě!A je tam šílená zima....Mno prostě pravej podzim jak má bejt :frowning2: Ať už je zase jaro :D Ale i ta zima by nebyla špatná....A zase Vánoce :D
A co jinak ????
2. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Verče ještě dneska udělali pořádnýho Hamiltona a začala trochu krváce a bolí ji už v kříži, tak snad se to ještě rozjede samo :slight_smile: :slight_smile:

u nás taky kosa...a dost fouká :confounded: :rolling_eyes: nevím, jestli se těším na zimu, loni u nás bylo sněhu jak nasr*no a dlouhý mrazy :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

sleduju Verču :confused:

Zuzíku děkujeme za žhavý info :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ale zatím nic
2. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsme doma .grilovali jsme kuře a dělali pískoviště .tedkon jsme si udělali kafe a zatopili dneska je chladno
2. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se holky zasmála :grinning: můj 4 letej soused mi řekl že se semnou nebaví protože jsem ho nechtěla mít u sebe :grinning: :grinning: :grinning: To bylo vtipné teda :grinning: :grinning: :grinning: Bože co se v tich malinkých hlavičkách děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda paji taky bych se smála :grinning:
2. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek