Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
14. říj 2009

adel u vás taky jo tak to nezávidím tady zatím nic

adellaide03
14. říj 2009

Jo Ivi bohužel musím si to vyfotit protože takhle brzy sníh to tady dlouho nebylo. Třeba ke konci října to jo to je v pohodě, ale tak brzy to si fakt nepamatuju.A je to takové divné jak sněží do těch stromů které mají ještě tolik listí. A cp dneska vaříš?

nensy
14. říj 2009

já nevařím mám od včera rizoto

ojo
14. říj 2009

ahojky, tady taky už chumelí 🙂 já mám přezuto 😀 na zimákách jezdím celoročně, Míra říkal, že přitom mým ježdění je nesjedu ani kdybych chtěla 😀 😀 😀

dneska zkusím uvařit franfurtskou pečeni 😅 nikdy jsem ji nedělala, tak jsem zvědavá, co vyleze 😅

pajulinkka
14. říj 2009

Mno holky u nas taky snezi...je tam kosa jak z nosa 😀 Ale nedrzi se to 😉 tak jsem jen a jen rada 😉

liviky
14. říj 2009

ahoj holky 😉
hlásím že u nás od 7 rána taky sněží,pak pršo sněží a teď opět sněží.....
...já už nevím co pořádně vařit,tak sem dnes začala dělat lusky na smetaně,doufám že holky nebudou frfňat 😕

adellaide03
14. říj 2009

Já mám na oběd dnes guláš
Zuzy, ale to bys neměla mít celý rok oni říkají, že jak je teplo tak ty gumy ztrácejí nějak tu odolnost nebo co.

nensy
14. říj 2009

no tak na ten se chystám zítra

ojo
14. říj 2009

Adel...tohle má v kompetenci manža 😅 no ale myslím, právě, že když je teplo tak ztrácí odolnost tím, že se snáž sjede vzorek...jenže co já toho málo najezdím, tak je nesjedu...to už na ně Míra koukal, že je mám pořád jak z krámu 😀 😀

my měli guláš předevčírem 🙂 já tu mám plnej mrazák hovězího, tak už vůbec nevím, co z něj vařit 😲

nensy
14. říj 2009

tak u nás tedkon začalo sněžit s děštěm

liviky
14. říj 2009

tak holky lusky snědly,sice se nerozplývaly blahem,ale ušlo to,teď doufám že budou brzo spinkat....

adellaide03
14. říj 2009

Zuzy tak to asi bude tím, že pokud na nich jezdíš, to bude ono.

nensy
14. říj 2009

tak mě nela spí od 11 hod

ojo
14. říj 2009

tak franfurtská se mi povedla 😵 😵 mňam 🙂

teď budu krmit Tomáška a pak asi zas půjdem na chvíli ven vysmradit 🙂 docela tu vykukuje sluníčko 🙂

liviky
14. říj 2009

jéé to se máte tu furt sněží,no spíše už chumelí!

adellaide03
14. říj 2009

Livi u nás taky jen chumelí a chumelí ☹

nensy
14. říj 2009

tak tady už nesněží ale je pěkná zima

adellaide03
14. říj 2009

IVi to se máte že nesněží já se zřejmě zítra k doktorům nedostanu protože Martin sem asi nedojede ach jo já jsem z toho tak nešťastná

nensy
14. říj 2009

teda adel tak to snad do zítra bude lepší no ale na kontrolu by jsi měla co

adellaide03
14. říj 2009

No Ivi to teda měla, ale co mám dělat? Bydlíme v kopcích a auto prostě nedostaneme až k baráku a sněhu je tu jak nas.....

nensy
15. říj 2009

nazdárek dobré ránko
adel to jo to je fakt počasí tady sněží 😝

ojo
15. říj 2009

ahojky, taky je to zatím ok 🙂

Adelko a to tam neznáte nikoho s traktorem, že by vám protahnul cestu?? ☹ tak možná už si u doktora, že jste to zvládli 🙂 tak se těším na nové zprávičky 🙂 jůůůů už zbývá jen 10 dní do termínu 😕 😉 😵

tak doufám, že dneska upeču konečně buchtu co slubuju už od úterý 😅

nensy
15. říj 2009

nazdárek tedkon jsem dojeli domu venku je pěkná čína

nensy
15. říj 2009

tak už peču kuřátko .světla mám hotové a uvidíme jestli to do vánoc stihnem novou kuchyn

liviky
15. říj 2009

hoj holky 😉
..tak tu je dnes už vše pod sněhem.....je tu slabá pokrývka na všem.....sem byla dopo s holkama venku a pěkně sme promokly i vymrzly!

nensy
15. říj 2009

ahoj tak to ti věřím a jak vám je

liviky
15. říj 2009

ale jo je to lepší a to je důležité,hlavně že se to nezhoršuje,chtěla bych aby Viky šla už v pondělí do školky jinak mě z ní trefí!
😅

nensy
15. říj 2009

no jo je to holka šikovná

ojo
15. říj 2009

tak teď jsem koukala, že na Vsetínsku je kalamita i vypadl proud, tak možná tam chudák Adelka je někde zapadaná sněhem a ke všemu bez elektriky 😕 ☹

my už jsme taky pod sněhem, ale myslím, že do rána to nevydrží 🙂

tak zatím pááá, jdu dělat fr. brambory na zítra...páč jedem k zubákovi a po krámech, tak abych měla vařeno 🙂

nensy
16. říj 2009

nazdárek dobré ránko tak tady prší a je ošklivo takže zase budem zalezlí doma 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru