• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
teda paji tak třeba to je těhu to nevíš
19. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno možná jo ale moc tomu neveřim :frowning2:
19. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, tak uvidíš...ale ta nejistota, proč to je je hrozná, viď? :rolling_eyes: no já takhle mimo MS špinila často, takže mě to nijak nerozházelo...

copak asi Andrejka...dlouho tu nebyla :confused:
19. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek za chvíli jedem k dr tak sjem zvědavá jak dopadnem
20. říj 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ale ja takle spinim poprve...jako ne uplne poprvne ale za snazeni tak spinim poprve...Mno je to zajimmave
Nensy drzim pesticky at dopadnete dobreee
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš paji jak to dopadne třeba to fakt bude těhu
20. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nensy jak si dopadla s malou u dr?
A mozna to bude tehu uvidime :wink:
20. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paji docela dobře moč jsme dali podle paírku tam nic není ale heště to poslala do laboratoře a odpoledne kolem 17 hod si mám zavolat.jinak má pusu plnou aftu tak dostala kapičky
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ještě špiníš
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne už nešpinim :wink: nevím co semnou je :wink: je to nějaký divný všechno :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkus koupit testík paji a uvidíš
20. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno skusim ale stejne tomu neverim :wink:
20. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
j8 bzch tomu v25ila a kdz bude3 testit
20. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda je mi nák divně doufám že nebudu taky nemocná
20. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, to ani nemá cenu testovat, jestli si měla MS míň jak před 7 dny :sweat_smile: no ale jsem zvedavá, jestli to opravdu těhu nebude :wink: :grinning:

nensy, snad si to nechytila od Nelči :unamused: ....teď je všude plno nemocných :confounded: :confounded: :confounded:

my byli na prochajdě a teď se jdu pustit do pletení...zkusím uplést šálu pro Tomáška a pak svetřík :slight_smile: :slight_smile: a zítra jedeme k dr. na převážení, tak jsem zvědavá, kolik přibral :slight_smile: pak nakoupit, ale to vemem fofrem, aby na nás někdo nehodil chcípa :confounded: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzko snad ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak moč máme v pořádku
20. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno testovat budu nevim dky podle mě je to ještě brzo :wink: ale skusit to můžu skočím zítra do lékárny a koupim si ho a uvidim stejně jak ho budu mít doma tak testnu :grinning:

A co ej dneska s Adélkou? Že se tu ani neukázala? Nebo se mi to zdá?

Jo jinak holky tak takový usínání co budu mít dneska já nikdo zvás nemá...už teď jsem naštvaná jak sviňa :angry: Dneska dovezli za náš barák krávy a bučí jak kdyby je chtěli zítra všechn ypobít kua :confounded: to je něco šíleného :confounded: Snad brzo usnua zítra popíšu orchestr :grinning:
Dobrou noc Bůůůůů
20. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: dneska nemužu spát tak tady brzo straším :grinning:

paji tak držím pěsti at tam aspon slabounká je

no a s adel teda fakt nevím jestli náhodou už není v porodnici :slight_smile:
21. říj 2009 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrý paji mi jsme na konci a dělaj tady řepu tak to je bordel už tedkon tady zase jezdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno nensy ja si taky rikam ze by byla treba v porodnici....ale to by napsala nebo aspon po nekom neco vzkazala...já ji pak skusim napsat :wink:

jinak usínání bylo teda opravdu super :frowning2: same bů bů bů bů bů a obcas taky Ba ba ba ty jo to bylo hrozne...ale nahrat to a poslat to nekam tak jsem urco neco vyhrala bo to bylo strasne....
21. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo paji tak jsi to měla natočit aspon by jsme se zasmáli

no adel nevím snad dá po někom vědět kdyby náhodou
21. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ona chtěla po mě tel.číslo že Tyntyn a jeste jedna sem moc nechodi a ja jsem tu prej kazdej den...ted jsem ji psala ale zatim odpoved nedosla...tak nevim cekám a cekám....

Mno mi sme to stim natáčením rikali aji s pritelem od rikal ze to natoci vypali a pojede k tomu majiteli pred barak a celou noc mu to tam bude poustet :grinning: At si taky uzije :grinning:

A jeste mi pritel rikal ze tam mam jit a rict jim at se uklidni...bo jsem Jaluvkova a prezdivka moje byla Jalovice :sunglasses:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Adelku mame v porodnici....v noc ji chytli bolesti...tak ceka co a jak dal tak musime na ni mooooc myslet
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak jsem to říkala tak adel hodně trpělivosti a snad mimísek bide brzo na světě :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz jen cekat kdy se prcek narodi :wink: Mno snad co nejdriv :wink: Ted uz budu hypnotizovat jen telefon :grinning:
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda paji tak hlavně brzo napiš :grinning:
21. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ono to nezalezi jen na me :wink: ted jen na Adelce a jak mimi bude chtit brzo na svet :grinning:
21. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda a co testík už jsi koupila
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne jeste ne protoze cekam az privezou okna na sklad a pak pojedeme do Rymarova je zase odvezt a pak jedem do Olomouce takze jak pojedem nazpet tak se stavime v lekarne a koupim ho :wink:
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sjem zvědavá :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek