Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

mirka755
11. pro 2009

no tak to je super, jako 2 tis. za jeden víkend jo? To bych šla také, já se teď ptala na roznášení letáků. Kamarádka to dělá a má měsíčně taky tak 2tis. Chodí 1x za 14 dní v pátek

nensy
11. pro 2009

jo miruš za jeden víkend 🙂 no taky jsem to chtěla dělat ale u mě problem s dětma takhle je manža doma o víkednu tak zase jdu já

mirka755
11. pro 2009

a na jak dlouho to máš-jeden den?

nensy
11. pro 2009

no miruš je to od rána do večera a sobota,neděle

mirka755
11. pro 2009

peníze jsou to pěkné

nensy
11. pro 2009

to jo jsem ráda se hoděj

kacka75
11. pro 2009

Ahojky,
dlouho jsem tady nebyla. Koukám, že se rozebírá práce, tak já nastupuju teda v únoru do špitálu. chtěla jsem se tomu vyhnout, přece jenom 3 směny, ale co. A uklízet bych šla taky? Nensy, to máš u vás ve vesnici nebo v KH???
My už máme docela vše připraveno na Vánoce, dárky mám, uklizeno taky, napečeno taky...jsem ráda.

nensy
11. pro 2009

ne je to v kutné hoře a docela mi to bodne a hlavně se aspon rozhýbu 😀

kacka75
11. pro 2009

Jo, koukam, ze jsem se spletla, sorry, ja tu nepatřím.

nensy
11. pro 2009

to je dobrý 😀

ojo
11. pro 2009

ahojky 🙂

tak nám už tady padá sníh a už ho dost napadlo 🙂 hodně teď zase pletu, už mi zbývají jen rukávy a límec, ale teď tápu nad rozšiřováním rukávů, je to v tom návodu divně popsané 😕 tak snad ho do vánoc dodělám a bude ho mít Tomáš pod stromek....

a zrovna jsem se taky dozvěděla z práce, že ta náhrada za mě od pondělka už tam nedělá, že přešla jinam a nikoho brát nebudou...teda, nebydlet tak daleko a mít aspoň na nějaký dny hlídán (což by mohla i teta)í, tak bych tam chodila na zkrácený úvazek 🙂...škoda 😒

adellaide03
11. pro 2009

Zuzy já bych taky hned šla do práce aspoň na ty čtyři hodinky. Člověk je rád, že má mrňouse, ale mě osobně moje práce chybí a chybí mi i ti lidi tam. To jsem ale máma že Denisek má sotva sedm týdnů a já už bych pracovala. No jo už mi otrnulo ještě tak před 14 dny jsem byla ráda, že jsem doma a teď je po šestinedělí a já se zase cítím jako před těhu. Ještě kdyby byla noha úplně OK a jsem spokojená. Pokud jde o pletení tak mě učila kdysi pléct babička, ale už jsem dlouho nepletla tak nevím jestli bych to ještě uměla, ale ono se to asi nezapomíná. Já mám pro malého ale spoustu svetříků které nám napletla moje teta a taky přítelova babička, ta ale bydlí v Čechách takže k nám přijede až na Vánoce tak dostane Denisek nové svetříčky až na Vánoce, ale to neva. 🙂

ojo
12. pro 2009

Adel, no já jsem doma už přes rok a až teď bych docela do tý práce šla 😅 ...ale vyloženě se do ní nehrnu 😀

tak my už jsme zapadaný sněhem a stále chumelí 🙂 kolo od kočáru zaboha nemůžem dobře zalepit, vždy se nám to vyfouklo za pár dní,tak ho dneska Míra vzal do toho krámu, ať mu to zalepí sám nebo ať koupí novou duši 🙂

nensy
12. pro 2009

nazdárek tady tady taky sněží a je pěkná zima 😝

nensy
15. pro 2009

ahojky tak jsme byly koupit pečivo a pak jedem k našim alukášovi koupit rukavice.o víkendu jedem do prahy dokoupit dárky

andrea2210
15. pro 2009

ahojky holky,,,, dneska je teda poradna kosa....

moc sem ted nestihala, pekla sem + vanocni uklid atd... vsak to znate, ted jsme litali po obchodech
a jeste budeme pokracovat 😅 Lidi jak nasranych ale 😖 🙄

a co jinak noveho???? 🙂

adoch se mi ted porad pousti vylezl skoro i z choditka.... je to fakt cert 😅
navic uz prejde sam cely obyvak az do kuchyne, takze dalka,,, 😵 😵 a nespadne proste se zatavi a sedne si,
pak dojde po ctyrech treba k zidli postavi se pusti a jde znova 😅
Ted zacina i ukazovat na veci a ja mu rikam na co ukazuje celkem ho to bavi... 😵

nensynko a co si detem koupila????

adelko taky uz se tesim do prace, ale sem i s deckama doma rada pujdu v tech jeho 3 letech na 4 hodky
a to na 100% 😀

adellaide03
15. pro 2009

AHoj holky
Andrejko no Ty seš doma už dlouho tak se Ti nedivím, ale já zas tak dlouho ne. No ale já prostě potřebuju lidi. V sobotu jdu do školy tak už se i těším i když mám i zkoušku, ale Denisek je docela hédné miminko, dneksa v spinka od devíti do čtvrt na jednu takže mě nechá i udělat něco do školy a učit se tak je to bezva.
A jaké dárky už máš?Já teda letos kvůli té noze a taky protože je malý moc malý všechny dárky obstarala přes internet. Ještě mi chybí jeden a pak už budu mít všechno.

nensy
15. pro 2009

ahoj andrej jo tak to ti věřím že je všude lidí mi se chystáme na víkend do prahy tak doufám že to přežijem 😀

nensy
17. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem.tak tady je sněhu 😝 pokud manža dneska dojede dřív domu tak pojedem dokoupit dárky

ojo
17. pro 2009

ahojky, tak tady je taky sněhu ja nasr*** 😝 😝 teď už mi to moc nebere, už je toho fakt hodně a furt sněží a sněží 😅

dárky máme komplet, jen čekáme, až dorazí zbylý 2 poštou 🙂 🙂 snad dorazí do vánoc 😅 😀 😀 😀

Andrej, máte chodítko?? já ho chci taky pořídit Tomášovi, s tím hracím pultem 🙂 ale tady v bazarech nikde žádný nemají a nový kupovat nechci.... 😅

tak kdybyste věděli o někom, kdo by prodal chodítko za levno, dejte vědět 😉

nensy
18. pro 2009

nazdárek tady pěkně sněží a je hnusně.dneska jedem dokoupit dárky

ojo
18. pro 2009

ahojky,

tak Tomáš dneska chrněl až do 8h 😵 😵 teda celý teď týden se nebudí dřív jak v 7h, tak je to super 😵 😵 😵 kukněte do alba, kolik tu máme sněhu 😀 😀

nensy, nakupování dárků nezávidím, určo bude všude strašně lidí 😝

adellaide03
18. pro 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky
to byl večer a noc. Večer malý usnul v osm, ale pak přišla mamka, že jí není dobře, že má nějaký vysoký tlak a vysoké tepy tak jsme s taťkou zavolali 155ku, ale než přijela tak se jí to zmírnilo takže jí prohldli a napsali jen zpraávu, dneska šla k doktorce tak snad jí upraví prášky a bude to v pohodě. než jsem pak usnula byla půl noc, asi v jednu hodinu tady pořád na taťiku huláka jeden ožrala, tak ho nejdřív Martin vyhodil pak tam šel i taťka a už tam nebyl no a do toho se vzbudil malý. Měl strašný ucpaný nosík tak jsem mu ho vysávala a hodně ho probrala, pak nemohl zabrat takže jsem skoro do čtyři hodin nespala. Teď jsem vstávala před sedmou s přítelem. Zatím se mi teda spát nechce, ale uvidíme odpoledné. Malý zase usnul. Já se musím učit na zítřejší zkoušku takže toho spánku asi dnes opět moc nebude.

nensy
18. pro 2009

nazdárek tak jsme doma a máme nakoupíno.za chvíli jedem za lukášem do školy maj vánoční besídku a pak domu.tady pěkně sněží

adellaide03
18. pro 2009

U nás je zima, ale nádherně svítí sluníčko

liviky
18. pro 2009

ahoj holky 🙂
hlásím že tu je taky dost sněhu,ale přestalo a dost přituhuje.....
..včera sem řádila s holkama a fotila o 106,ale s nima se toho moc nedá,sou to moje lumpice,tak jestli chcete,tak kuk 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nensy
19. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem.tady je opět pěkná kosa 😝
livi fotečky jsou moc hezký hlavně ta poslední

andrea2210
19. pro 2009

ahojky holky, dneska je zas hnusna zima, ☹

adelko presne, a taky i mezi lidi🙂 (myslim tu praci)

a co ty nensynko??taky bys sla do prace??ty uz budes doma asi uplne porad ze? 😖

Ojo ahojky jojo choditko bych levne prodala po svatcich maly uz chodi skoro sam, takze bych ho asi vyhodila,
je to motyl takovy 🙂 akurat ho musim vyprat je umazany teda nehorazne:D
kdybys mela zajem pisni mi do IP🙂 snad neva zeteda po tech svatcich 😉 🙂
Maly ti teda chrupkal, me kupodivu spi od 8 vecera do 7 rana,bez probuzeni 😵 😵
akurat je protiva kvuli zubum 😎

andrea2210
19. pro 2009

za chvili dojde tchyne., a odpol. jdu k nasim,, a pak jeste do tesca no hruza moc se mi nechce
v takove kose 🙄

nensy
19. pro 2009

ahoj andrej asi už budu doma už jsem doma 12 let . 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru