• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Zuzi děkuji za těhu bacily snad sjem pochytala všechny ;)
Adél já jsem na FB a aji Lenička mě najdeš pod Pájínka Jalůvková :wink:
Jsem na noční holky a je tu nuda jak něco :wink: Chci domů do postele :slight_smile:
26. led 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko tak to gratuluji že je všechno v pořádku :slight_smile:
fotečky doložím
za 14dní jdem kupovat notebook a tenhle co máme musím vrátit je pujčený

je paji to si ty jako pajínka julínková jo :grinning: mco ti to tam na tý fotce sluší :grinning:
26. led 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pají ještě sem ti skomolila příjmení :grinning: jaluvková :grinning:
26. led 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

Adel, no páč jsme druhý takhle brzo nechtěli :confounded: do včerejška jsem žila, jako že to nemusí být pravda, no a když už to dr. potvrdil, tak teď jsem taková nesvá, jak to zvládnu :sweat_smile: :sweat_smile: no ale těšíme se :slight_smile:
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no jo to chápu. Určitě to nebude jednoduché, ale Ty si holka šikovná a určitě to zvládneš protože obě Tvé děti budou moc hodňoučké a budou TI jen pomáhat a dělat samou radost.
Paji už jsem si Tě našla :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nensynko JULÍNKOVÁ opravdu nejsem :grinning: a jinak jsem to já ty si mě snad nepoznala no jejda holka jedna :grinning:
A jak se jinak máte?
26. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji já se mám celkem fajn. Jsem trochu nachlazená, ale jinak to jde. Jen mě štve, že se v těchto mrazech nedá moc chodit s malým ven. Už se těším až bude hezky, to bude prima.
26. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Adélko já se ti ani nedivim že už se těšíš na lepší počasí já už se taky těšim že sníh sleze už začínám mít bílou depku :slight_smile: Je už to moc dlouhý ta zima a má přijít ještě horší časi tak se máme na co těšiti :wink:
A Adélko kolik máte tam u Vás sněhu?
26. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji vubec sem tě nepoznala.a když sem si prohlížela fotky tak sem říkala že máš moc krásný modrý oči :grinning:
26. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju....to mi rika hodne lidi a taky jsem na ne vzdycky zbalila nejakyho kluka :wink: a aji v praci mi to hodne chlapu rika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji tak kolem půl metru. Je to teda míň než v tom říjnu, ale už mě to taky nebaví. Navíc si ještě pořád nejsem jistá s tou nohou v tom sněhu takže už by mohl být aspoň březen.
26. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bud ráda fak je máš mov hezký
27. led 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak dneska u nás slunečno, ale -15stupňů :sweat_smile: tak nevím, jestli mám risknout jít odpoledne ven :confused:
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy u nás bylo dnes ráno -22, teď je -18, já teda ven nepůjdu, s malým to nejde a sama mám ještě rýmu tak až bude trochu líp.
27. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je už jen -8 a krásně svítí slunce, tak vyrazíme pak aspoň na půl hoďky, aby Tomáš zaspal a pak ho nechám v koupelně :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všemtak jak se všichni máte
tady je strašnej vítr ani dneska nikam nejdem akorát pak pro lukáše a doufám že nebude i nadále sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
včera jsme byli na tří měsíční kontrole a Denisek se paní doktorce moc líbil, že je strašně šikovný. Je sice trošku drobnější protože váží 5160g a měří 56cm, ale paní doktorka říkala, že vypadá moc dobře. :slight_smile:
30. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak nekteri uz vi jsem bez prace propustili me :frowning2: Vsichni mi radili at jdu na nemocenskou at si neco vymyslim a uz si nic vymyslet nemusim skocil na me nejake bacil :wink: Jinak moje segra s skoro 2 letou a 4 letou neteri maji praseci chripku :( zatim jsou doma ale nechapu to hlavnu tu malou meli vzit do nemocnice ;) ti doktori jsou na prd
31. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Paji, teda praxečí chřipku? Víš oni pokud to nemá závažný průběh do nemocnice neberou ani malé děti. Tak snad to bude OK a budou v pořádku. A s tou prací si nelámej hlavu. Teď běž marodit, pokoušejte se o miminko a pak třeba přejdeš rovnou na mateřskou. Držím pěstičky.
31. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Adélko, snad budou v porádku dneska sli na kontrolu tak uvidim co mi segra napise...Jinak jsem uplne vyrizena...sotva se udrzim na nohou ;)
Dneska jsem jeste u doktora nebyla ale zitra tam asi pujdu protoze je mi cim dal tim hur a vyzdimam toho mojeho byvaleho sefa :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji měla si tam zajít hned když Ti není dobře. A určitě ho vyždímej (i když moc Ti toho nedá protože pak Ti bude platit nemocenskou OSSZ), ale aspoň něco.
1. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Paji, no určo jdi marodit a pořádně se taky vykurýruj :slight_smile: a jak ty vyšetření?? mě přijde, jakoby ti to pořád oddalovali :confused: :sweat_smile:

Adel, hezký míry má Denisek, určo to pak dožene :slight_smile: hlavně že je spokojený :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak se mate??? nedocitam promin te :wink:

Ojo ahojky tak jak se citis...:slight_smile:
co noveho??? :dizzy_face:

jinak sem dala fotecky adocha,, ale zatim maalo,, dodam po narozeninkach :slight_smile: :wink:
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:50 • kozinka
AHoj holky
Zuzy jo mě nevadí, že je drobnější, hlavně, že je spokojený a to je nejdůležitější. Doktorka říkala, že je krásný a v pohodě, že přibírá a to je nejdůležitější.
Andrejko Adámek bude mít rok že? Toto ale letí to je síla. Tak vše nejlepší :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko teď jsem zkoukla fotekčy, moc pěkné.
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Andrej, ty jo, Adoch je kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: kluci jsou si fakt hodně podobný :slight_smile: :slight_smile: a co oslava?? budete nějakou pořádat?? :slight_smile:

jinak mě je trochu divně od žaludku každý den, ale nic hroznýho :slight_smile: další ko mám AŽ 3.3. :slight_smile: taky mám chutě na ovoce :grinning: a musím do sebe dokopat nějaký ty mléčný výrobky, abych měla dost vápníku :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ahojky,, maly je nejaky drobnoucky???? to nevadi vzdyt on to dozene uvidis...
a porad jen kojis??nebo i prikrmujes??? :dizzy_face:

Ojo dekujiiiii :wink: no pak dodam i fotky z obchodu jak tam chodi atd... :slight_smile: uz chodi docela dlouho :dizzy_face:
jojo oslava bude,,, ale nechavame to na sobotu, bude i dortik no uz se tesim fakt :dizzy_face:
Zitra ma rok, ted sem vzpominala na porod :sweat_smile:
a co myslis ze to bude kluk nebo holka ?? co bys rada..... :grinning:
2. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jako muj chlap do me husti ze chce holku jako... No NEEXISTUJEEE :grinning:

holky jdeme na rocni poradnu:slight_smile: sem zvedava kolik vazime... :slight_smile:
pisnu ppzdeji mejte se :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adrej, tak pak napiš míry :slight_smile: taky přejeme Adámkovi vše nej k prvním :dizzy_face: :dizzy_face: jo a vzpomínala si na porod?? :grinning: to mi ani neříkej, mě zase čeká za 8 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

to víš, že bychom teď radši holku, no fakt nemám zatím tucha, co by to mohlo být :grinning: a asi se necháme zase překvapit :slight_smile: holku máme vybranou od minula Adrianu a pro kluka jsme se dohadovali včera...no asi to bude buď David nebo Rosťa :slight_smile:

a nikdy neříkej nikdy, třeba se za pár let zase rozmyslíš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek