Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
13. kvě 2010

Tak holky...miminko jestli se tomu tak da nazyvat zatim :D ma 1mm, je na spravnem miste, proste krasa 🙂 mam radost jak nikdy

maicky
13. kvě 2010

Paji: Moooooooooooc gratuluju 🙂 Tak hlavně, ať drobeček krásně roste a vše je i nadále v pořádku 🙂 😵 😵 😵 A co manža? Už si mu to říkala?

ojo
13. kvě 2010

Paji, obrovská gratulece 😵 😵 😵 kdy jdeš na potvrzení srdíčka?? nebo už taky bylo vidět?? 🙂 🙂 🙂

pajulinkka
13. kvě 2010

Maicky: priteli jsem volala hned rano jak jsem to vedela a byl moc moc rad 🙂
Ojo: na srdicko jdu 8.6. tak sem zvedava, ale Dr. rikala ze je vsechno v pohode a ze to vsechno odpovida tak jak ma...tak snad pak uz bude videt srdicko a vse bude ok...
Jsem fakt šťastná

adellaide03
13. kvě 2010

Páji to je krása mocinky gratuluju. Už sis to taky zasloužila. Teď ještě Lenička a budeme kompletní maminky 🙂

pajulinkka
13. kvě 2010

Neboj Lenicka se knam urcite co nevidet prida ;) Ja tomu verim ;) Taky se na ni konecne musi usmat stesti ne???? 🙂

adellaide03
15. kvě 2010

Paji jasně já tomu taky věřím 😉

ojo
18. kvě 2010

Ahojky, tak my už taky máme za sebou oslavu 1.roku 🙂 na fotečky se můžete kuknout do nového albíčka Tomášek od 1 roku...

PAji, až 8.6.?? 🙂 bože to je dlouuuuuhá doba 😀 ale to už možná dostaneš rovnou těhu průkajdu 😵

adellaide03
18. kvě 2010

Zuzy hodně štěstíčka a zdravíčka Tomáškovi k ročku.

nensy
20. kvě 2010

nazdárek zuzko tak později ale taky všechno nej tomaškovi k narozeninám

jinak už sem pooperaci prsou ani to nebolí včera mě pustili domu 🙂

adellaide03
20. kvě 2010

Ivi a je to lepší?

pajulinkka
21. kvě 2010

Ojo, snad uz ji dostanu....a moje mamka aji rikala ze me mozna posle pozdeji na genetiku, protoze mam tu vrozenou vadu kuze takze aby se asi ujistila...Mno jsem zvedava...toho 8. se zeptat co a jak .... z ceho mam nejvetsi strach ze nepujde videt srdicko, ale urco pujde....Uz se tesim az zase miminko uvidim ;)
Ivi konecne mas klidek....
Adelko jak se mas ty?

mirka755
21. kvě 2010

ahojky
Zuzi dodatečně gratuluji Tomáškovi k 1. narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka 😵 😵

Páji velikááánská gratulace k mimískovi, hezky odpočívej, užívej si těhulkování. Věřím, že Leničce se to také povede 🙂, musíme doufat

Ivi to je dobře, že tě to nebolí. Určitě ti doma pomáhají, aby sis odpočinula :o)

nensy
26. kvě 2010

nazdárek
mužu říct že to je obrovskej rozdíl myslím na tu zátež .záda mě nebolí uplně perfektní.dneska jdu na kontrolu na převaz

pajulinkka
8. čer 2010

Ahojky holky, krásnější pocit jsem nezažila, když jsem dneska slyšela tlouct srdíčko miminka. Jinak mimi ma 1,7 cm a je to uzasneee

ojo
8. čer 2010

Paji, moooooooooc moooooooc mooooooc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je úžasná zpráva, konečně tu máme další těhulku 🙂 ...tak nás určo nezapomeň o všem informovat o kontrolách a tak 🙂 nebo se klidně ptej ohledně výbavy nebo tak 😉
už se těším, až budete vybírat kočárek a postýlku a vše kolem...tak doufám, že se s námi o to podělíš 😉 😀

pajulinkka
9. čer 2010

Zuzy, tak mi snad už aji typ kočárku máme vybranej, ale je ještě čas, ještě musím jít na Downa a docela se toho bojím. Včera mi brali hodně krve až sem nechápala a ještě mi dělají aji testy na štítnou žlázu protože jí měla nebo má moje mamka. Ale jinak budu psát všechny novinky atd. Jsem fakt šťastnááá

ojo
9. čer 2010

Paji, nebuj, štítka bude v pohodě...já taky na ni beru léky až teď v těhu 😉 a taky foť bříško a plň album 😀

adellaide03
10. čer 2010

Paji moc gratuluju ke kontorle a jak píše Zuzka určitě nás o všem informuj. Jo a máte krásné jméno pro chlapečka. Taky jsme chtěli Mikuláška, ale nakonec to vyhrál Denisek. Pokud ale ještě bude další chlapeček tak už se přemluvit k jinému jméno nenechám 🙂
Zuzy a jak se cítíš Ty?
Teda holky já vám to těhulkování snad i závidím 🙂 , ale samozřejmě je to míněno v dobrém

verculka
11. čer 2010

Ahoj všechny maminky. Mohly byste prosím hlasovat pro obrázek 3. ročníku Základní školy Cítov? viz odkaz?Děkuji moc a přeji hezký slunečný den 😉 http://www.algida-twister.cz/twister-na-skolach...

ojo
14. čer 2010

@adellaide03 je mi fain, pořád pohodička, jen občas bříško zavazí...ale už mě prcek docela slušně někdy okopává 😀 😀

teď bylo krásný počasí, cákali jsme se v bazénu a tak 😎 ...teď se teda ochladilo, ale neva...jen doufám, že od soboty se zas oteplí, páč jedeme na dovču do Jizerek 🙂 🙂

my jsme teď se jmény na kříži, na ničem se nedohodnem 😒 😅

adellaide03
14. čer 2010

@ojo to je bezva, že si to užíváš. Ale jak už jsem kdysi psala máš můj obdiv.
Jo jo teď bylo nádherně. Taky jsme napustili bazén a v sobotu se koupali. Denisek si očvachtal nožičky a ručičky a byl z té vody úplně unešený. Včera jsme byli na pouti. Z toho byl taky paf. Tak to vám budu držet pěsti ať se dovolená vydaří. 🙂

pajulinkka
21. čer 2010

Ahojky holky, jak se mate??? Ja teda nic moc...prvni letni den a ja chodim v teplych ponozkach pomalu vytahuju zimni bundu....Kosa je to jak na s.polu ☹
A co ty Zuzi a co ty jak se mas???A Adelko kdy sem das nejaky novy fotecky Deniska???

adellaide03
22. čer 2010

Ahoj holky
Paji nějak pořát nestíhám abych sem dala fotky Deniska, ale uvidím večer, snad to výjde. A jak Ty se cítíš co miminko není Ti špatně? No jo letos to léto nestojí za nic.

ojo
29. čer 2010

ahoj holky 🙂

tak už máme za sebou dovču, byla super v Jizerkach, počásko vyšlo krásně na polojasno, žádný hice jako teď, tak to bylo super 🙂 🙂 můžete juknout na fotečky v Tomášovo albu 🙂

Paji, já se cítím naprosto fain, bříško roste, včera jsem byla u dr. tak vše je ok, žádné otoky naštěstí nemám, dohromady jsem přibrala 9kg 🙂 akorát občas teď tvrdne bříško, tak mi dal magnesko...jinak vše ok 🙂 taky mě tudle postrašila sousedka, že se ve třetím trimestru nemá věšet nahoru prádlo a záclony, že se může omotat pupečník kolem krku 😲 tak jsem se ptala dr. a ten se tomu jen zasmál, že je to babská pověra, že to neni ničím podložené... 🙂

počasí je krásné, rochníme se v bazénku, i když teda Tomáš má od včera horečky a dneska i průjem, tak doufám, že to jsou jen zuby nebo třeba ta šestá nemoc a nebude to nic vážnějšího ☹ jinak je stále veselý a hravý, ale zítra radši sjedem k dr.... no taky ho Míra v neděli ládoval neomytýma jahodama, tak možná z toho 😕 😖

Paji a kdy máš další kontrolu a tak?? 😉

pajulinkka
1. črc 2010

@ojo : Zuzi tak dalsi ko je 19.7. ale to mam u sve dr. ale ted jdu 7.7. na screaning mam docela lufta ale myslim si ze to dopadne dobre... jinak u nas je ted horko jak blazen ... neda se ani dychat 🙂 ale proto jsem taky zalezla doma a cucim radsi na telku to horko fakt nemusim....
Zitra jdu na pohreb muj kamarad spachal sebevrazdu...tak se jde zitra plakat ☹
Mno jinak u me nic nevoeho

adellaide03
1. črc 2010

@ojo Tak to je bezva, že jste si to hezky užili a že i těhulkování probíhá v pohodě. Snad to půjde i v těc vedrech.

pajulinkka
9. črc 2010

Tak holky ve středu jsme byli na screaningu 🙂 Pritel byl poprve snama na UTZ mno byl s toho nadseny a prej chce jit aji na dalsi 🙂 Mimisek teda ze by se chtel nejak predvest to teda vubec...porad se na nas koukalo a mavalo na nas...Jsem rikala ze vi ze tam je snama tatka tak se muselo ukazat 🙂 Jinak dneska mi volali vysledky a proste vsechno je v poradku zadna vrozena vada 🙂 Jsem fakt rada....Jen kdyby me tak nebolel zub :( V PO a UT jsem byla na pohotovosti ale stejne mi stim nic neudelali paralen nezabira mno jsem uplne vyrizena ;)
A co vy jak se dari??? Ty horka me docela ubijeji ;)

adellaide03
9. črc 2010

@pajulinkka Gratuluju k výborným výsledkům. A ať Tě brzy přestane bolet ten zlobivý zub.

ojo
11. črc 2010

Paji, gratuluji k výsledkům 😵 😵 teda ten zub, to musí být hrozné, když si můžeš vzít jen paralen 😝 nic jiného dr. neporadí?? možná až budeš po prvním trimestru, tak by si mohla brát jiné léky 😉 nebo pomůže zubařka...

mě ty horka nijak extra neva...no i když teďka měl Tomáš 2x po sobě pár dní horečky, takže jsme ani ven nechodili, ale jinak se rocháme v bazénu a tak 🙂 🙂 včera jsme i byli na pouti, tak se svezl s Mírou v autodromu a já s ním vlezla do vláčku 😀 i jsme vytepovali koberce, to schce pak jedna báseň 😀

no dneska možná budem doma nebo zas vyrazíme někam k vodě 🙂 příští týden chci umýt okna a vyprat záclony a pak ten další už se pomalu vrhnu na praní výbavičky 🙂 i když na to žehlení se teda fakt netěším 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru