Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
27. kvě 2011

@andrea2210 a co kluci?? Honzík už půjde do školy, co?? toto pěkně uteklo 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

@ojo to já se taky těším, hlavně ať mazlíci rostou a drží se oba a vydrží co nejdýl!!!!! 🙂

adellaide03
3. čer 2011

@aknel1976 Jé Leničko to je nádherná zprávička tak moc moc přeju ať jsou bobišci a Ty v pořátku až do konce těhu a samozřejmě že i pak. Jsem moc ráda, že se to povedlo a budu na Tebe určitě myslet.

aknel1976
3. čer 2011

@adellaide03 Adélko děkuju 🙂 Já to zatím píšu jen na koníkovi, jak budu po 13tt, tak už to bude veřejné 🙂 Mějte se krásně 🙂

adellaide03
3. čer 2011

@aknel1976 Ty se taky měj krásně. A opatrujte se.

andrea2210
26. říj 2011

ahojky holky🙂) Zuzi ve skole je to celkem sila, hrozne moc po tech detech chteji se mi zda, ale Honzik je sikovny zatim a zvlada to pekne🙂))) a co ty a mali??jak se mate??? co do tretice, nechcete holcicku?🙂

ahoj Adel jakpak se mate s malym vy?🙂)

Leni moc se tesim na fotecky miminek🙂) rychle to utece a ty uz budes mit bobky u sebe 😵

adellaide03
27. říj 2011

@andrea2210 Andrejko ale jo máme se dobře. Jen se mi zdá, že to strašně rychle utíká.

andrea2210
28. říj 2011

Adelko ahojky a co vy?? druhe mimi ne?🙂) Jojo rychle, Adamek mi jde za chvili do skolky a Honzik v te skole valci 😅

adellaide03
30. říj 2011

@andrea2210 Andrejko uvidíme 🙂

ojo
30. říj 2011

Ahojky

@andrea2210 to víš, pro nás starochy už se to zdá moc 😀 ale hlavně, že se mu tam líbí...Tomík půjde od ledna do školky, tak se těším, bo doma je to s ním už na palici, jak byl hodňoučký do těch 2 let, tak teď začíná nějak divočit 😀
a co vy do třetice, taky holčičku?? 😀 my asi ještě jedno dítko mít budem, pořád o tom mluvíme, ale jak mám tyhle dva dost brzo po sobě, tak v plánu nejdřív za 2 roky 😀

@adellaide03 jo , s dětma se teprve pozná, jak ten čas utíká...nidméně, já bych ho ještě docela urychlila, aby už Radim vyrostl, jako Tomáš 😀 děsně se těším na příští léto...to už bude pohodička s klukama 🙂

adellaide03
31. říj 2011

@ojo To já bych zase neurychlovala, já jsem ráda, že se malý za mnou příjde kdykoliv pomazlit, no zkrátka je to takové roztomilé. Ale taky teď po tom druhém roku začíná vytahovat růžky.

andrea2210
31. říj 2011

ahojky 🙂)

Zuzi no uvazovali jsme o tom, priznam se 🙂 Pritel by chtel, ja nevim, ja se tesim do prace mezi lidi, jsem uz dlouho doma a nekdy je to na palici, vsak to znas🙂 ale Honzik uz je starsi a sam rad pomaha🙂)
Mozna do toho pujdu ale nejdriv za 2 roky, at jsem alespon chvili v te praci🙂 od Zari bych nekam chtela nastoupit. chtela jsem uz driv ale Adam ma 3 roky az v unoru, tak se uvidi🙂)) ale Holcicka me hrozne laka, i kdyz si myslim ze bych mela 3 kluka 😅

adellaide03
1. lis 2011

@andrea2210 třeba ne, moje švagrová má taky dva kluky a do třetíce se jí povedla holčička 🙂

ojo
1. lis 2011

@andrea2210 já znám taky spoustu, co 2 kluky a pak holka 🙂 já už do práce chodím od ledna, jen tak sporadicky 2 dny v týdnu podle potřeby, mamka hlídá kluky, většinou jen na dopoledne do té dvanácté nebo jedné hodiny...je to strašně znát, když je člověk mezi lidma, hned lepší náladičk a apod 🙂

andrea2210
3. lis 2011

Holky tak nevim 🙂) No ja si merila ovulku nez jsme chteli Adamka a vse si zapisovala, nevedela jsem ale ze 3 dny pred Ovu kdyz sexujete tak to je vetsinou holka,zrovna nedavno jsem se divala na ten stary graf a podle nej to mel byt kluk a taky byl protoze jsme sexovali den pred ovu 😅 Kdybych to vedela a podle toho se ridila treba by byl Adamek holcicka, ale nelituju ze je mam, hlavne ze jsou zdravoucci 😵 I kdyz kazda maminka chce asi holcicku 🙂)) a nevim zda na to verit nebo ne 🙂)

Zuzi to se mas ze mas hlidani🙂 Nasi pracuji a vecne nejsou doma a tchyne je zdravotni sestra v nemocnici a doma je az kolem 16:00 + i nekdy vikendy, takze ja bych nemela hlidani pro Adamka tak jako tak 😉
a copak vy, urco budete chtit vic tu holcicku vid? 😀

ojo
3. lis 2011

Andrej, naši taky pracujou, ale mamka má pružnou pracovní dobu, tak pak chodí odpoledne...fakt jí nikdo nehoní, tak může hlídat...i sama chce 🙂

hele, já ti nevím, jestli tu holku chci 😀 jsem si zvykla na ty kluky, o holku bych se asi víc bála, kdyby jí bylo pak šestnáct...ale nechám to osudu, jako líbila by se mi, ale když to bude třetí kluk,tak taky nevadí 🙂

pajulinkka
22. únor 2013

@ojo
@andrea2210
@adellaide03 tak co holky jak se Vám daří všem? Co prďolkové? 🙂

adellaide03
22. únor 2013

@pajulinkka Ahoj Páji, gratuluju k druhému těhotenství. U nás to je fofr. Denisek chodí do školky a občas si postaví svojí hlavu, ale jinak je celkem hodnej. Nikolášek je takový čertík. No ale dá se to zvládat.

andrea2210
1. bře 2013

@pajulinkka ahojky Paji 🙂 nam se dari dobre, kluci jsou v pohode 🙂 a co u vas? Take gratuluji k druhemu tehotenstvi a preji hlavne zdravicko a pohodove tehotenstvi 🙂

pajulinkka
3. bře 2013

@andrea2210 Ahojky Andrej 🙂 Děkuji, i když to druhé těhotenství je jiné tak zatím to jde...jen kdyby Mates tak nezlobil 😠

andrea2210
4. bře 2013

@pajulinkka skoro vsechny deti zlobi 😀 jak jine🙂 a druhe se Vam podarilo hned nebo jste se snazili dele 🙂 ja mam ted oba kluky nemocne :-/ tak snad uz budou brzy zdravi🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru