Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
24. kvě 2009

tak malá se najedla a už spí manža ještě letěl do krámu

maicky
24. kvě 2009

Dáda pude taky za chvíli spát. Akorát jí. Pak musim vyžehlit a pak vyrazíme na zahradu 🙂

nensy
24. kvě 2009

jo já jsem žehlila včera

adellaide03
24. kvě 2009

Ahoj holky,

Miruš, Verčo děkuju, já už jsem taky klidnější. Měla jsem trochu strach aby byl mimišek po tom oddbětu OK, ale myslím, že je, čím dál víc o sobě dává vědět tak věřím, že bude vše OK.
Jinak já jsem teď dopsala poslední kraviny do školy a ještě mi Martin dodělává prezentaci k obhajobě práce a už se můžu učit. Zítra musím jet do OStravy vše odevzdat a pak už jen státnice, uf toto ale uteklo.

maicky
24. kvě 2009

Ivi: Tak já už mam taky vyžehleno 🙂 Hurá 😀 Ale musim říct, že mě teda řádně bolí záda a trochu i břicho. Na chvíli si hodim nohy na horu a odpočnu si 🙂

adel: Tak to je paráda, že už to máš hotový 🙂 No a zkoušky taky zvládneš 🙂 A za chvíli bude po všem 😉

adellaide03
24. kvě 2009

Jo Veru trochu mi to učení bude i chybět. Ale zkousím další školu tak uvidíme kdybych se dostala bylo by to bezva, ale samozřejmě, že kdybych to s miminkem nezvládla tak se na to vykašlu, ale pokud by to šlo tak proč ne 🙂

nensy
24. kvě 2009

tak já jsem holky spala 🙂 pak pujdu dělat pizzu a koupání zejtra jedem do prahy a stavíme se v zoo

adellaide03
24. kvě 2009

Je Ivi tak to budete mít zítra hezký den. Já teda taky budu zítra cestovat, ale moc se mi teda nechce.

nensy
24. kvě 2009

já taky zítra jedem do prahy s lukášem do motola

maicky
24. kvě 2009

Koukam, že zejtra skoro každej někam jede 😀 Já jedu na kontrolu, ale nějak se mi do Strakonic nechce 😝 Jo a vložila jsem fotečky k Tomáškovi do albíčka a ještě k Danielce pokračování 🙂

adellaide03
24. kvě 2009

Veru krásné fotečky, malá je tak roztomiloučká a bříško máš taky krásné. Mě už taky docela vyskočilo tak ho budu muset taky vyfotit a vložit 🙂 Já půjdu na kontrolu v pátek. Měla jsem jít teď 22.5., ale když jsem byla v té Olomouci tak tam dojdu v pátek. Stejně jsem v papírech četla, že bych do týdne měla jít na kontrolu ke svému gyndaři.

mirka755
24. kvě 2009

Verčo bříško máš už pěkné a malá je roztomiloučká. Ty copánky jsou moc krásné, už má teda vlásků když jí jdou. Té naší jde max. culík :o).
Já vložila fotečku postýlky, dnes jsme jí stavěli - nebo spíš já. Manžel mi držel akorát bočnice, já bych to neudržela 😉. Postýlka je 35 let stará, v té byl i Libor. Vůbec to na ní není znát - hold kvalita

mirka755
24. kvě 2009

já mám zítra poradnu

maicky
24. kvě 2009

adel: Tak to se těšim na fotečku 🙂

mirka: postýlka je bezvadná 🙂 Malej se v ní bude mít jako v bavlnce 🙂 V tý byla i Anetka?

mirka755
24. kvě 2009

ne ne, Anetka má svojí. Je hrozná cestovatelka, takže by z velké vypadla. Přes rok spí v dětském pokoji, Ondrášek pak půjde v roce k ní - ale to už dáme Anetu do velké postele

mirka755
24. kvě 2009

já se s Vámi rozloučím, jdu spát. Zítra tu budu až večer, mějte se papapa a dobrou noc 😵

nensy
25. kvě 2009

nazdárek dobré ránko všem denska tady budu až večer jedem do prahy 🙂
leni uvídím jak budem hotoví a kdyžtak ti zavolám pokud by jsme tam byly dlouho

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Aho holky 🙂 Ani vás nestíhám úplně dočítat, včera jsem měla hoňku. Byli jsme pod stanem v Českém ráji a na hradě kost,fakt paráda!!!! 😵 😵 ...no a dorazili jsme,dala jsem prát pračky,věšela prádlo,dělala si nové nehty a pak jsem sebou flákla do gauče a polospala u TV 🙂

Miruš: tobě už se to blíží čím dál víc co? 🙂

Veru: juuu,ty máš super pupíček 😉 😵 😵 A Dádě to moc sluší s culíčkama 😉 🙂 🙂

Ivuš: posílám ti klobouček poštou, páč to asi nestíhám odejít dřív, v práci je frmol 😝

maicky
25. kvě 2009

Ahojky holky 🙂 I já tu dneska budu až večer 🙂 Jedu na tu kontrolu.

Ivi: Užíte si to v Praze a v Zoo 🙂

Leni: Děkujem za pochvalu 🙂

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Veru: no tak to držím palce na kontrole!!! 🙂

ojo
25. kvě 2009

ahoj holky 🙂

užíváte slunička?? 😀 😎 😎

Miruš, tak už máš vše nachystané, máš už krásně velký pupík...to už to bude za chvilku 🙂 😀

Adelko...ty už jsi v polovině...nemůžu tomu uvěřit..ještě nedavno jsme nevěděli jestli ti přijde MS nebo ne 😅 😀 😀 a mimísek je určo ok... 😉 😵 😵

Veru, ještěže máte na cestu hezké počasí 🙂 🙂

Leničko, tak to jste si víkend parádně užili...trošinku závidím 😉 😀

Ivi, přeji pěkný výlet 🙂

zatím páá 🙂

andrea2210
25. kvě 2009

Lenicko ahojky.... ja tam mam kousek babicku🙂 bydli v Turnove 😵 😵
je tam naaadherne, v lete tam jedem 😵 😵 😀

ahojky Ojo jak se mate??🙂

ja mam taky porad honicku 😝 za chvili jedem na velky nakup 🙂 dneska sem byla u zubaka delala mi 2 bile blomby 🙄
zitra mam alergologii a ve stredu jedem s malym na kalmetizaci 😉 🙂

jak se jinak holky citite?? (myslim tehulky) 😅 a jak se vsecky mate?.-)

pajulinkka
25. kvě 2009

Ahojky holky tak zitra na me myslete.....mam ustni....a jak to tak posloucham tak to asi nedam ☹

nensy
25. kvě 2009

ahojky tak jsme doma venku strašný vedro 😝

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Andrejko ahoj 🙂 Jojo v Českém ráji je náááádherně!!! 😵 😵 Třeba se tam někdy potkáme,pojedeme tam ještě několikrát během léta 🙂

Pájo: neboooooj,zmákneš to!!! Budeme ti tu držet place 😉 🙂

Ivuš: a byli jste v té ZOO v tom vedru? Stihli jste Dr.?

nensy
25. kvě 2009

leni tak do zoo jsme ani nejeli dr jsme nestihli tak mi napsal akorát prášky byly jsme na černáku

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

to by jste v té ZOO padli vedrem.... 😝

nensy
25. kvě 2009

to jo fakt bylo hrozně jsem byla ráda když jsme dojeli domu

adellaide03
25. kvě 2009

Ahoj holky,
tak já jsem taky doma. Přijela jsem ve tři, nejdřív jsem se chvíli učila, ale pak si na chvíli zdřímla a te´d mi to učení jde samo 🙂
Zuzi no jo letí to fakt strašně. Taky se mi to zdá nedávno kdy jsem nevěděla jestli to je MS nebo mimišek a teď už ho cítím v bříšku fakt to strašně letí.
Paji neboj, pokud si školu neflákala tak Tě určitě nikdo nepotopí uvidíš. Ale věřřím, že jsou to nervy. Já je mám na státnice taky. tak držím pestičky ať to vyjde.
Andrejko já se cítím fajn, akorát jsem teda dnes měla trošku strach, musela jsem do školy donést dost těžkou složku a po tom odběru bych se neměla namáhat, ale šla jsem opravdu pomaloučku a měla batoh na zádech tak jsem to zvládla v pohodě. A opravdu mimišeka cítím čím dál víc.

maicky
25. kvě 2009

AHojky holky 🙂 Tak sme se cestou pěkně spařily 😀 Sme přijeli a já měla úplně propocenej zadek.
Jinak kontrola dopadla všelijak. Naměřili mi nižší tlak, tak uvidíme jakej bude na příští kontrole a podle toho se bude jednat. Pak mi doktorka nahamatala na pupíku citlivý místa, který mě při dotyku dost bolí, tak mi dala magnésko a snad se to do další kontroly zlepší. Utz nedělala, protože jsem ho měla před 14 dny, tak si jen poslechla Tomáškovo srdíčko a říkala, že to bije jako zvon 🙂 Tak hlavně, že je drobeček v pořádku a má se čile k světu 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru