Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
31. kvě 2009

no jasně to je telepatie 😀

johanka007
31. kvě 2009

Mara pořád na hromádce.....vlastně co je H.na světě. 😒 🙄 No Honzulín.....to je poklad....andílek.Už pláče jen 12hodin denně 😀 Dělám si legru....moc se zlepšil "rarach" 😎

johanka007
31. kvě 2009

Co u Tebe??? 😨

nensy
31. kvě 2009

tak to je super 🙂 u mě jic novýho děti zloběj hlavně nela to je dáblík 😀

johanka007
31. kvě 2009

áááájéé,tedˇdočítám jakou měla Andrej noc! 😀 😀 Hovádka......hahahaha.Asi "mladí a neklidní" 😀

johanka007
31. kvě 2009

musím valit,tak hoj.......Honzík zase pláče......,ale jsem ráda.....asponˇvím,že ho mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nensy
31. kvě 2009

no to nevím jestli mladí a neklidní škoda že nezmrzli 😀
já taky jedem do globusu děti jsou najedený aby neměli hlad

andrea2210
31. kvě 2009

johanko ahojky...🙂 Gulas jo??😀 na to si netroufnu, ja teda ve 3 mesicich jedla vsechno
ale malemu teda se bojim😀
ale je to jedlik, za chvili sni snad i nas:D

andrea2210
31. kvě 2009

Mirusko taky myslim ze trochu kleslo🙂

mirka755
31. kvě 2009

mohlo by klesnout víc 😉))

adellaide03
31. kvě 2009

Ahoj holky,
Miruš nebo bříško brzy klesne a brzy bude Ondrášek u Tebe v náručí, opravdu čas teď strašně letí.
Andrejko to nevadí že je jedlík, jen ať hezky papká.
Johanko-Janičko ahojky 🙂
Já teď nemám čas sem chodit, musím se učit taky mamka je nemocná má zápal plic tak se snažím všechno dělat a pomáhat i když ona samozřejmě nechce ale já chci. tak krásný den všem.

nensy
31. kvě 2009

nazdárek tak jsme doma konečně 🙂

andrea2210
31. kvě 2009

nensynko tak sem zkusila mrkvi s bramborem nekupovanou.... a snedl dost a na to jeste 100
nutrose a mel po 4hod.hlad tak jakoby snedl normalne nutros....sem myslela ze ho to teda
vic zasyti 😝 🙄

adelko ahojky jojo jenze mudr. bude pindat ze treba nabira hodne vis? 😝
zatim nekadil teda 😖

mirusko to uz utece rychle 😵 😵

nensy
31. kvě 2009

no tak to je teda jedlík 😀

adellaide03
31. kvě 2009

jo ndrejko já vím ti doktoři jsou děsní. Kamarádka mí holčičku a ta bude mít dva roky a ona fakt sní všechno co vidí a doktorka že jí musí poslat na vyšetření s žaliudkem že je nějak hubená a přitom ona je tak hubená protože to má v genech. Je podobná na bráchu té kamarádky který je fakt kost a kůže a doktorka už pindá. Fakt ti doktoři vůbec nenechají děti volně růst. Jen aby byli v nějakých tabulkách, to je děs.

nensy
31. kvě 2009

andrej tak teda třeba nabere tedkon hodně ale pak až začně lítat tak to schodí nela byla taky jak buřtík a tedkon je jak lunt.má 11,5kg

mirka755
31. kvě 2009

no tak to jsem zvědavá co mi řekne dr až uvidí Anetku, oslavila 2 roky a má 12,5kg. To také bude říkat že je hubená ☹ a přitom sní fakt úplně všechno

andrea2210
31. kvě 2009

adelko prave ona vzdycky pocita a ja mam dost-.... 😝
uz predtim mi neverila ze ji jen Nutros 😝 jako hlady ho prece trpet nenecham,,,, jenomze ja kdybych
mu udelala 2 flasy mlika on to vypije mu je jedno jestli to vyblije hlavne ze ji....☹
Honzik vedel kdy ma dost ale on hold ne☹
ale rvala i u Honzika.... ona ale nemuze srovnavat deti 4kg s porodi vahou a 2 kg mimina 🙄

holky a myslite ze kdyz sem ho posadila na vahu ze tak bude priblizne vazit?a jen sem ho za rucky pridrzela
nehybal se aspon priblizne?
ja se vzdycky netesim kdyz jdu na poradnu 😝 🙄

nensynko jinak Honzik taky neni tlusty vazi sice 23 kg ale tlustoch neni a ve 3 letech mel 20 kg......

Mirusko 12kg? to mel maly v 1 roce 😝

andrea2210
31. kvě 2009

dneska jak se vzbudi na jidlo zkusim mu udelat jen caj treba vydrzi do te 5 -6 rana 😝 snad☹

nensy
31. kvě 2009

no tak naše nela se drží taky není tlustá ty děti to vyběhaj 🙂

andrea2210
31. kvě 2009

nensynko ja vim, jenze ji to nevymluvis... nechapu to!
to vim protoze to tak bylo i u Honzika 😝

andrea2210
31. kvě 2009

nedavno jsem se bavila se znamou ona ma teda 10 leteho kluka a narodil se skoro se 4 kily....
a ma stejnou mudr. ta po ni jela teda porad, porad rvala a az po roce se ji omluvila ze na ni byla
zla ze zapomela ze se velky narodil... no des 🙄

nensy
31. kvě 2009

tak to taky nechápu každý dítě je jiný takže i jinak přibývá na váze

andrea2210
31. kvě 2009

nensynko prave podle me taky... no at uz mam to utery za sebou fakt....
navic dostane i ockovani, tak jsem fakt zvedava 🙄

ojo
31. kvě 2009

hojte holky 🙂 mě už je dneska líp, myslím že jsem to včera vyležela s cisternou čaje s medem 😀

Andrej, tak to je něco s tou tvojí Dr. 🙄 hlavně že malý přibývá a nemusí to přece být podle nějakých tabulek 😠 neuvažovala si o jiné doktorce? to musí být hrozný každou návštěvu poslouchat nějaký pindy 🙄 🙄

Miruško, to je dobře, že si to ještě užíváš... 😉 🙂 🙂 a že už máš vše připravené 🙂 už se těším až sem budeš dávat taky nové fotečky 😀 😀 😀

Johanko, vás pořád trápí prdíky?? 😅 já když vidím, že Tomík tlačí a pobrekává u toho, tak vemu fenyklový masážní olejíček a promasíruju mu trošku bříško a většinou se po tom rozprdí nebo vykadí 🙂 ...a hodně prdí, když leží na bříšku, asi tím, jak zvedá hlavičku, tak mu to lítá ven 😀 😀 😀

no holky, dneska jsem i žehlila a Míra se mi nabídnul, že vyžehlí pleny, ať odpočívam 🙂 no paráda vidět chlapa, jak žehlí koš plen 😀 😀 😀 je to můj poklad 😵 😵

tak se zatím mějte a páá zítra 🙂

adellaide03
31. kvě 2009

Zuzy tak to je bezva, že Ti pomáhá. Přítel taky pořát říká jak se těší až bude žehlit pleny tak jsem zvědavá 🙂

nensy
31. kvě 2009

uvidíš že to bude dobrý

andrea2210
31. kvě 2009

Ojo ahojky... neuvazovala☹ prave jsem u ni ja byla od mala... je tam i Honzik... a se sestrickou si vyborne
rozumim prave☹
ale mudr? no ona je i dooost naladova 😖
pokud bude rvat nebo neco mozna o tom ale uvazovat zacku 😒

tak to je fakn ze manza tak pomaha🙂
taky se mejte hezky, papa ja jsem k. o jdu ho vzbudit a koupat a kasi a spat... tak Dobou zitra 😉 🙂

mirka755
31. kvě 2009

😀 u kamarádky na dig. váze, tak snad nelhala. Fakt tam bylo 12,5kg a vážila jsem jí minulý týden abych jí to mohla zapsat do deníčku :o) a měří 85,5cm. Nemá být teda po kom velká.
Já se s Vámi rozloučím, čučíme na Román pro ženy a od tchýně jsme dostali jahodovou roládu - domácí 🙂. Já jí včera dala bublaninu tak nám dnes dala její roládu 🙂 . Anetka už chrupčí
ZUZI já už se také těším, až se budu moct pochlubit naším drobečkem 😵

nensy
1. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak denska jsme se vyspali dobře 🙂 a nela zatím ještě spí .lukáš jede za chvíli do školy

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru