• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
tak nela už mi spí a já jsem tady poklidila uvařeno mám od včera takže se nemusím honit
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi no vidíš to se máš. Já už tady z toho učení fakt cvokatím. Teď si opakuju angličtinu a zjišťuju, že zase polovinu slovíček nevím, už jsem z toho fakt na nervy.
2. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj adel za chvíli to budeš mít za sebou a kdy děláš ty státnice
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tak tady taky už vykukuje sluníčko, včera jsme byli odpol i venku :slight_smile: u nás byla noc dobrá (jako vždy) malý papal v devět a usnul po desátej večer a vzbudil se akorát ve 2h ráno na jídlo a trochu ho teda bolelo bříško, furt tlačil...pak hned usnul a vzbudil se až v 6h :slight_smile: to už se pěkně vykadil, tak byl spokojený :grinning: teď zas chrní...už mi přijde pořádně buclatej do tváře, tak jsem zvědavá, kolik bude zítra u dr. vážit :grinning:

Adel, to člověku přijde vždycky, že nic neví, když se to učí, ne?? :wink: :grinning: si pamatuju, jak při prvním dnu při maturitach jsem měla službu a šla jsem si poslechnout spolužáky na češtinu, že si jako cvičně zodpovím na otázky, který si vytahli a zjistila jsem, že nic nevím :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsem pak šrotovala celý druhý den a ještě si dala projistotu sešity pod polštář...to jsem dělala vždy před zkouškama :grinning: takže před maturitou jsem spala skoro v sedě, jak jsem tam měla všechny sešity :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pomohlo to :wink:

a kdyže je budeš dělat?? abychom na tebe mohly myslet a držet ti palečky :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Andrej, tak jsem zvědavá, jak dopadnete na kontrole :confused: jestli bude pindat nebo ne :sweat_smile: a jestli bude na tebe nepříjemná, tak si to nenech líbit a taky buď na ni nepříjemná :wink:

Leničko, zítra máte kontrolu na spermio?? budu držet palečky, aby bylo ok :wink: :slight_smile: :slight_smile:

zdravím ostatní... :slight_smile: jdu věšet prádlo a pak se sama musím vyprat, hlavně vlasy :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adélko: to je bohužel tak nějak normální, že máš dojem,že nic neumíš, nestresuj se,pokud jsi se učila a něco tomu dala,tak to musíš udělat,neboj :wink: :slight_smile: ...A kdy tě to čeká?...Vím,že už jsi to psala,ale jsem sklerotik :sweat_smile:

Zuzanko: no tak to je práda, malej je fakt hodňoučkej, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: Jojo, zítra jdeme v 10:00 na spermio a v 11:30 k Dr. kde už nám řekne výsledky spermijek a co bude dál... díky, musí to už být dobrý! :slight_smile:

Ivo: já totiž vím,jak máma nadávala,že jí berou z invalidního soc. a když dělá ještě k tomu v práci,tak tam taky, tak jsem si tím byla jistá,že se to platí z toho částečnýho důchodu.
2. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leničko, určitě už budeš brzo maminkou :dizzy_face:

prádlo mám pověšené :slight_smile: a to už je 12h, musím malýho vzbudit na jídlo, zas by jen chrněl :grinning: a pak vlítnu do tý sprchy :slight_smile:

zatím páá :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dělám to 5.6. v pátek tak na mě myslete.
leničko už zítra tam jdeš? Tak to na Tebe budu mocinky myslet ať to všechno dobře dopadne.
2. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
teda adel tak to už je brzo určitě to uděláš jsi šikulka a pak už budeš mít klid
určitě to lenče dobře dopadne
2. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adélko: jojo,zítra dopoledne nás to čeká, díky :slight_smile:

Ivo a Zuzanko: díky,snad to dobře dopadne :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni určitě si nervózní co?
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adélko: nejen já...bojíme se oba,aby vitamínky fakt pomohli...
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě jo leni bude to dobrý
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivuš: díky. Zítra ani nejdu do práce,tak jakmile dorazíme nějak domů, tak dám vědět .-)
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo leni určitě dej vědět budu na tebe myslet a držet pěsti :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.... tak mudr NERVALA!!! maly vazi 7 870gramu nabral neco malo pres kilo...
prej v norme ale asi proto ze byla zenska s 2 mesicnim mimcem a to nabralo za tyden pul kila ty jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prej mam davam zeleninu na obed a na noc kasi,,, tak pohoda, a dostal Hexu:slight_smile: skoro neplakal...
mudr z nej byla nejaka unesena,,, furt na nej... ty si kraaasny a cvalicek... a zdravy atd..... :slight_smile: :slight_smile:

no jsem fakt rada, konecne to mame za sebou, na druhou Hexu jde po 20. cervenci... :sweat_smile:

Holky musim dovarit na zitra, tak se mejte kraaaasne, zatim papa :wink:
2. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš andrej jsem ti to říkala :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
LENIČKO moc děkujeme za čepičku, je nádherná :dizzy_face: . Fotečku má Aňulka v albíku
2. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miruš: tak to mám radost,že jsi spokojená :wink: :slight_smile: Anetce mooooc sluší!! :dizzy_face:

Andrejko: to je super, že mudr neřvala :slight_smile: ...teeeda,takovej cvrček to byl a už váží skoro 8 kg, to je kus chlapáka! :slight_smile: a skvělý,že už můžeš dávat zeleninku :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej tak to je super, že nevyváděla. Tý jo, půl kila - no tak to musí být také pěkný cvalík :grinning:
2. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrejko bezva, že doktorka neřvala, to si zase o něco klidnější že?
Leničko a co Tvé obchody s věcičkama chytají se na to maminky? Jsou fakt krásné opravdu si šikulka.
2. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak tady už pomalu svítí slunko uvidíme jestli bude hezky
3. čer 2009 v 06:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Ivi tak to se máte u nás je zataženo a vypadá to, že bude pršet. Včera jsem měla náladu takovou že bych vše rozbila, umlátila apodobně a dnes mám takovou tu vláčnou náladu kdy bych se na všechno nejradši vykašlala, kdy je člověkovi všechno jedno no síla. Ale musím se vzchopit a bojovat.
3. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo adel tady se to taky honí uvidím co stoho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo adel to taky znám neboj v pátek to budeš mít za sebou :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No už aby byl pátek večer.
3. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj adel ty to zvládneš a pak budeš jenom odpočívat
3. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No Ivi musím věřit včera mě trošku uklidnila kámoška, že prý jsou strašně hodní a moc poomáhají, ale jakmile to má člověk před sebou tak je z toho vždycky vykulený.
3. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jsem klidna fakt:slight_smile:

navic ockovani snasi maly super!!! nema ani teplotu ani mu na to nemusim davat obklady studene,
nema to ani horke a byl statecny fakt, tak dostal novou hracku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sestra rikala ze po kasi maji vydrzet celou noc napr. v 9 vecer poji a vydrzi do 6 rana.... tak me pojedl
v 9 vecer a v pul 4 rano hlad:slight_smile: no nevim teda asi nikdy celou noc nevydrzi :sweat_smile:

tak ja mam dovareno a jdu krmit maleho uz ma hlad :grinning:
3. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jsem tady lukáš už odjel :slight_smile:
jo adel to je zase dobrý že tam jsou hodný :slight_smile:
ahoj andrej :slight_smile: tak to je dobře andrej nela taky po očkování neměla teploty
3. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nensynko honzik to mel vzdycky varici tak obklady mel ale adam nic :dizzy_face: :grinning:
ale ty ruce teda drsne cumla :grinning:
3. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tohle měla kámoška její malá měla taky teploty
3. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek