Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

maicky
6. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Johanko: Držim palce ať malýmu testy dopadnou dobře 🙂 Určitě to bylo jen zkreslený těma ostatníma bacilama! Dej v pondělí vědět, jak jste na tom a jak dopadly výsledky 🙂

mirka755
6. čer 2009

Janičko držím palečky, aby to pneumokok nebyl a doufám, že se brzy Mareček uzdraví. Posílám moc moc zdravíčka ♥♥♥

nensy
6. čer 2009

tak mám sebraný prádlo mám tam tři várky na žehlení dnesyka mě to čeká

adellaide03
6. čer 2009

AHoj holky,¨
tak u nás je zataženo takže nic moc krásného nečekám.
Janičko to jsou teda věci. Bobeček malý. Já věřím, že to bude všechno v pořádku a za chvilku budete mít zdravého chlapečka. Držte se.

nensy
6. čer 2009

johanko uvidíš že to bude dobrý a mareček se brzo uzdraví .držte se

lenkakubickova
autor
6. čer 2009

Byla jsem tu brzy,protože jsme jeli s Milan na běžecký závody do Poděbrad. Venku je pěkná zima,teď jsme dorazili a jdu si lehnout a odpočívat, jsem neskutečně vymrzlá 😝 Zítra jdeme dopoledne s mámou uložit babičku do hrobečku, takže se tu taky asi moc neobjevím. Ten víkend už teď šíleně utekl ☹

Adélko: mám radost,jak se ti teď muselo šíleně ulevit 😵 Tak nám teď nafoť bříško,ať můžeme porovnávat 😉 🙂

adellaide03
6. čer 2009

Leničko u nás je teda pěkné dusno, byla jsem jen venku pověsit prádlo a uf síla tak snad sprchne a trochu to tady ovlaží. Jinak jsem zrovna před chvíli douklízela takže tu mám konečně útulňoučko. 🙂

nensy
6. čer 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme v pruhonicích tedkon jsme dojeli

nensy
7. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak jak je tady je hnusně zataženo no snad nebude pršet

nensy
7. čer 2009

tak se zatím loučím jedem na ty jahody

andrea2210
7. čer 2009

ahojky holky...

Mirusko ahojky jojo k obedu 200 .-) mlika mu staci 166 .... .-)
Johanko dekuji, nevim s tim mlickem co si mi poslala, ja mam i Nutrilon extra to je taky na zasyceni,,
vydrzi 4 hod. bez jidla.....

holky jak udelam tu kasi ona tak po tech 15 min. zridne jinak je husta jak kyd...... jakto zridne tak to
neni tak syte???? NEVITE???

jinak maly se mi o5 vzbudil na jidlo ve 3 rano 🙄 tak sem ho 5 min. ponosila a vzbudil se ve 4 rano a to uz
jecak 😝

andrea2210
7. čer 2009

Johanko budu drzet palecky at je to s Marckem v poradku 😉 🙂

adellaide03
7. čer 2009

Ahoj holky,
jak se máte? Co máte dnes v plánu? U nás je dnes polojasno tak snad nebude pršet jako večer kdy mi zmoklo prádlo. Snad dnes uschne.

nensy
7. čer 2009

nazdárek tak jsme doma 🙂

maicky
7. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Jak se máte?

Adél: My odpoledne (pokud vydrží počasí) pojedem na koníky 🙂 Tak se už těšim 🙂

adellaide03
7. čer 2009

Je Veru tak to je bezva. My máme přímo jízdárnu s koníky kousek od nás 🙂

nensy
7. čer 2009

tak jsem dovařila a nela ještě spí až se vzbudí tak pujde s manžou ven a já pujdu dělat tu marmeládu

andrea2210
7. čer 2009

nensynko mnaaaam 😵

tady bude asi zas prset 😝

nensy
7. čer 2009

tak jsem tady byla jsem u kámošky na kafču

nensy
8. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak venku je zataženo uvidíme jestli se to vybere

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Dobré ráno všem 🙂 Tyyjo,víkend nějak šíleně utekl a ani jsem si nějak nestihla odpočinout 😝 ...jsem úplně mrtvá 😅 Tak snad to tu dnesk auteče a odpoledne budu odpočívat 😀

nensy
8. čer 2009

nazdárekleni 🙂 no jasně že to dneska uteče 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Co jste dělali o víknedu? Byli jste na chatě?

nensy
8. čer 2009

leni byly jsme v sobotu u tchýně a v pruhonicích hypernově a v neděli jsem dělala tu jahodovou marmeládu a pak jsme byly na chatě grilovali maso

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

tyyyjo,grilovačka,hmmm, dala bych si ☹ 🙂 ...Tak to jste měli krásný víkend 🙂 Nás čeká grilování tenhle víkend, snad, pokud se nějak celá parta domluvíme, tak už se těším 🙂

nensy
8. čer 2009

tak to bude super a to budete v praze nebo někam jedete

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Ne, v Praze ne,tady není kde....pojedeme do Komárova.

nensy
8. čer 2009

tak to jo tak snad se domluvíte a hlavně aby bylo hezky 🙂

andrea2210
8. čer 2009

ahojky holky, tak tady je kraaasne 😵 😀

akurat noc stala za prd 😝 maly se vzbudil v 1 rano nepomohl ani dudlik uspavala sem cca 5min.n rukach,
pak v pul 2 to same pak ve ctvrt na 4 mel sileny hlad vypil to za 3 minuty normalne brecel ze chce jeste....
potom na hodku usnul a vpul 5 rno povidal a chtel vstavat 🙄 jeste usnul asi na hodku takze od 5
rana jsme vzhuru , no ja jsem zvedava jestli se mu to upravi a bude spat hezky teda 🙄

ja myslim ze ne ale, je to horsi a horsi ty noci .........

a jakpak se jinak mate po vikendu?

nensy
8. čer 2009

tak to jo teda andrej takm to ti fakt neporadím

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru