• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
autor
Adélko: chápu tě, vím od několika holek co si to nenechali říct,že je to bomba to konečné překvapení :dizzy_face: ...a doufám,že budu mít taky pevný nervy a až budu těhotná,že to taky vydržím :slight_smile: ...ale je to pech,mít doma v šuplíku obálku a vědět,že to tam je :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda Adél Vy máte nervíky :grinning:, já bych to nevydržela a furt nad obálkou stála a určitě bych se tam podívala :sweat_smile:

Leni: no jo no, sice vždycky trávím v koupelně hafo času ale než na sebe nechat sahat jednorázovkama (auauauau) tak se raději holím sama :wink:
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co nespíš mamino :angry: :angry: :angry:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdááár Miruš! :sunglasses:
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj Janičkooooo :slight_smile: Tak jak jste dopadli u Dr.?
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....proboha nevzpomínej holení! :confounded: To byl nadlidský výkon(coby Fyona) :grinning:
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruš,to je jasný, jednorázovky,auauauuuuuu :cry: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar srdíčko :sunglasses: .........jak myslíš? :pensive:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes byla vyloučena přítomnost pneumokoka. :wink:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janičko to je SUPEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!! GRATULUJUUUUUUUU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám oooobrovskou radost!!!!!A už je Májovi líp?
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: no je.....,ale musím se přiznat,že mi ta jeho apatičnost trošku vyhovovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: matko jedna!!! co ty vlastně chceš??? :wink: :grinning: ...je to super,že to dobře dopadlo :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš,že jsem ráda. :dizzy_face: ....tedˇje už zaplatˇbánbůh dobře....mě otrnulo,takže možná nemístně vtipkuji.Ale podle příspěvků už mě "trochec" znáš a víš,kdy si dělám legru....no-ne? :angry:
Měl streptokoka a hemofila :unamused:
8. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to,že nespíš....Lenˇule?
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi ještě tu? :confused: Haloooo :astonished:
8. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tuuuuu
8. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím,že jsi si dělala Jani srandu,na to už tě znám :wink: :slight_smile: ....nějak nemůžu spát a tak čekám na manžu a makám-háčkuju klóbrc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máš polovičku? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maká v práci, chodí domů tak okolo půlnoci, takovu přihlouplou směnu má ob týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak Ti jdou "kšefty" :dizzy_face: .....ty wolku....na tohle jsem absolutně nemožná. :rolling_eyes: To jako obdivuju.A potom mě dostává,když se dívám na Tynty a Nensy....jak valí v dortech.Nebo Zuzka.....ta si snad i postýlku pro mimi vyřezala.
8. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatýýýýýý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže máš klídek doma.Sedíš s háčkováním na kobyle :grinning: To je značka IDEÁL :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jo,kšefty jsou,až jsem sama překvapená,zrovna dělám klobouček pro dospělou paní na léto k moři a před chviličkou jsem měla v IP opět objednávku na holčičku ani ne 2-měsíční :slight_smile: Nemůžu si stěžovat, sotva jednu čepku dodělám,hned mám další zakázku, nškdy i dvě :slight_smile: Jasan, idál, kobyla a háčkování a klííídek :wink: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dala (HUSA)po deváté kafe a tedˇtady lítám po netu a hledám zas,co bych tak koupila.ZASE NĚCO POTŘEBUJU :grinning: :grinning: :grinning:
Tý brdˇo,takže dobrý....čekala jsi takovej zájem?A stíháš to?Jak dlouho Ti trvá čepka a klobrc?
Já Ti dávám kyky...místo,aby jsi v klidu háčkovala,tak "ZKOFEJNOVANÉ" :grinning: jOHANĚ ODPOVÍDÁŠ NA STUPIDNÍ "PAOTÁZKY" :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš a na mě kafe nepůsobí :frowning2: ...já po něm usínám :grinning: :grinning: ....oooo a copak Johana zkofeinovaná potřebuje tentokrát???? :fearful: :slight_smile:
Nooo,upřímně jsem to nečekala takovej zájem,ale tak čepka mi trvá jeden,dva večery,záleží jak je velká a náročná,ale ty 2 večery stačí a jedna čepka je hotová :slight_smile: Klobrc je totéž,akorát tenhle je na dospěláka,tak ho dělám už druhý večer a ještě aspoň zítra ho budu dělat :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívám se tak různě.Ozvala se paní na ten kočárek,tak jsem jí ještě posílala nějaký detailní fotky....řešila jsem poštu.A hledala nějaký lázně pro kluky.Pro tátu a Máju.
8. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je super,že pojedou do lázní!!! Jim závidím :angry: :grinning: ....no tak to je paráda,že se kočárek prodá :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejedeme nikam na dovolenou....radši zaplatím nějakej ozdravnej pobyt Marečkovi.Na ty průdušky fakt dost trpí.Vlastně od té doby,co jsem odjela do porodky.Od ůnora na hromadě.2x do měsíce na ATB :frowning2: ,tak atˇuž je zdravej.Milášek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem spát. :pensive: Dobrou.
8. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem tady už je krásně dopoledne jedem pryč na nákup :slight_smile:

johanko tak to je krásná zpráva že se vyloučil pneumokok
9. čer 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek