Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Adélko: chápu tě, vím od několika holek co si to nenechali říct,že je to bomba to konečné překvapení 😵 ...a doufám,že budu mít taky pevný nervy a až budu těhotná,že to taky vydržím 🙂 ...ale je to pech,mít doma v šuplíku obálku a vědět,že to tam je 😀 😀 😀

mirka755
8. čer 2009

téééda Adél Vy máte nervíky 😀, já bych to nevydržela a furt nad obálkou stála a určitě bych se tam podívala 😅

Leni: no jo no, sice vždycky trávím v koupelně hafo času ale než na sebe nechat sahat jednorázovkama (auauauau) tak se raději holím sama 😉

johanka007
8. čer 2009

Co nespíš mamino 😠 😠 😠

johanka007
8. čer 2009

Zdááár Miruš! 😎

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Ahooooj Janičkooooo 🙂 Tak jak jste dopadli u Dr.?

johanka007
8. čer 2009

.....proboha nevzpomínej holení! 😖 To byl nadlidský výkon(coby Fyona) 😀

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Miruš,to je jasný, jednorázovky,auauauuuuuu 😢 🙂

johanka007
8. čer 2009

Zdar srdíčko 😎 .........jak myslíš? 😔

johanka007
8. čer 2009

GOOD 😵

johanka007
8. čer 2009

Dnes byla vyloučena přítomnost pneumokoka. 😉

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Janičko to je SUPEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!! GRATULUJUUUUUUUU 😵 😵 😵 😵 Mám oooobrovskou radost!!!!!A už je Májovi líp?

johanka007
8. čer 2009

🙄 no je.....,ale musím se přiznat,že mi ta jeho apatičnost trošku vyhovovala 😝

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

😀 😀 matko jedna!!! co ty vlastně chceš??? 😉 😀 ...je to super,že to dobře dopadlo 😉 🙂

johanka007
8. čer 2009

To víš,že jsem ráda. 😵 ....tedˇje už zaplatˇbánbůh dobře....mě otrnulo,takže možná nemístně vtipkuji.Ale podle příspěvků už mě "trochec" znáš a víš,kdy si dělám legru....no-ne? 😠
Měl streptokoka a hemofila 😒

johanka007
8. čer 2009

A jak to,že nespíš....Lenˇule?

johanka007
8. čer 2009

Jsi ještě tu? 😕 Haloooo 😲

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

jsem tuuuuu

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Já vím,že jsi si dělala Jani srandu,na to už tě znám 😉 🙂 ....nějak nemůžu spát a tak čekám na manžu a makám-háčkuju klóbrc 🙂

johanka007
8. čer 2009

a kde máš polovičku? 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

maká v práci, chodí domů tak okolo půlnoci, takovu přihlouplou směnu má ob týden 😝

johanka007
8. čer 2009

jak Ti jdou "kšefty" 😵 .....ty wolku....na tohle jsem absolutně nemožná. 🙄 To jako obdivuju.A potom mě dostává,když se dívám na Tynty a Nensy....jak valí v dortech.Nebo Zuzka.....ta si snad i postýlku pro mimi vyřezala.

johanka007
8. čer 2009

zlatýýýýýý..... 😝 ,takže máš klídek doma.Sedíš s háčkováním na kobyle 😀 To je značka IDEÁL 😅

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Ale jo,kšefty jsou,až jsem sama překvapená,zrovna dělám klobouček pro dospělou paní na léto k moři a před chviličkou jsem měla v IP opět objednávku na holčičku ani ne 2-měsíční 🙂 Nemůžu si stěžovat, sotva jednu čepku dodělám,hned mám další zakázku, nškdy i dvě 🙂 Jasan, idál, kobyla a háčkování a klííídek 😉 😀 😀

johanka007
8. čer 2009

Já si dala (HUSA)po deváté kafe a tedˇtady lítám po netu a hledám zas,co bych tak koupila.ZASE NĚCO POTŘEBUJU 😀 😀 😀
Tý brdˇo,takže dobrý....čekala jsi takovej zájem?A stíháš to?Jak dlouho Ti trvá čepka a klobrc?
Já Ti dávám kyky...místo,aby jsi v klidu háčkovala,tak "ZKOFEJNOVANÉ" 😀 jOHANĚ ODPOVÍDÁŠ NA STUPIDNÍ "PAOTÁZKY" 😀 😀

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

No vidíš a na mě kafe nepůsobí ☹ ...já po něm usínám 😀 😀 ....oooo a copak Johana zkofeinovaná potřebuje tentokrát???? 😨 🙂
Nooo,upřímně jsem to nečekala takovej zájem,ale tak čepka mi trvá jeden,dva večery,záleží jak je velká a náročná,ale ty 2 večery stačí a jedna čepka je hotová 🙂 Klobrc je totéž,akorát tenhle je na dospěláka,tak ho dělám už druhý večer a ještě aspoň zítra ho budu dělat 🙂

johanka007
8. čer 2009

Dívám se tak různě.Ozvala se paní na ten kočárek,tak jsem jí ještě posílala nějaký detailní fotky....řešila jsem poštu.A hledala nějaký lázně pro kluky.Pro tátu a Máju.

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

to je super,že pojedou do lázní!!! Jim závidím 😠 😀 ....no tak to je paráda,že se kočárek prodá 😵 😵

johanka007
8. čer 2009

No nejedeme nikam na dovolenou....radši zaplatím nějakej ozdravnej pobyt Marečkovi.Na ty průdušky fakt dost trpí.Vlastně od té doby,co jsem odjela do porodky.Od ůnora na hromadě.2x do měsíce na ATB ☹ ,tak atˇuž je zdravej.Milášek. 😝

johanka007
8. čer 2009

Jdem spát. 😔 Dobrou.

nensy
9. čer 2009

nazdárek dobré ránko všem tady už je krásně dopoledne jedem pryč na nákup 🙂

johanko tak to je krásná zpráva že se vyloučil pneumokok

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru