Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

mirka755
1. črc 2009

tak už mám za sebou procházku-2 hodinovou, teď jdu luxovat a pak se naložím do horké vany. Jestli to už nezabere tak na to od zítra prdím a ať to přijde samo

lenkakubickova
autor
1. črc 2009

Miruš: držím mooooc palečky,ať to zabere!!! 😉 🙂

nensy
1. črc 2009

teda miruš tak snad to zabere

nensy
1. črc 2009

tak kde jste kdo a co miruška ještě je celá

adellaide03
1. črc 2009

AHoj Ivi,
asi zatím je když jsem nikdo respektive Lenička nepíše žádné info.

nensy
1. črc 2009

no já jí přeju aby jí to chytlo a měla to už za sebou

adellaide03
1. črc 2009

Já taky ke všemu když má zítra termín.
Já dnes byla v poradně a pohoda slyšela jsem srdíčko mimiška a pak mě teda doktor jen prohmatal, ale prý je všechno v pořádku.

nensy
1. črc 2009

tak to je dobře adel že je všechno v pořádku

adellaide03
1. črc 2009

Jo jsem taky ráda.

nensy
1. črc 2009

tak to je dobře

adellaide03
1. črc 2009

Jo to je. Tak jsem zvědavá na tu Mirušku jestli sem ráno příjdu a bude tady zprávička, že už je Ondrášek na světě. 🙂

lenkakubickova
autor
1. črc 2009

holkyyyyy,vůbec nemám čas sem za váma zajít,jsem utahaná z práce,tak nemám na PC ani náladu ☹ Jen jsem nakoukla co je nového. Miruška nepsala,nebojte,jakmile mi napíše,hned vám dám vědět 😉 🙂 Taky bych jí přála,ať už je Ondrášek na světě 😵

Adélko: to je super,že je vše v pořádku 😵 😵 Další úspěšná porada 🙂 Tak už jsem jen zvědavá na tvoje bříškooooo 😅 😉

Ivuš: tak držím palce,ať to zvládneš letos tu operaci!! Ono to asi ani přez léto nejde,není to asi zrovna příjemný a asi lepší někdy na zimu,co? A hlavně bude mít Vašek víc času na děti,viď? 🙂

Zuzko: sakra,to mě mrzí ty starosti s krvácením ☹ Ale věřím,že ty čípky ti to teď už dají do pořádku!! 😉 🙂 Hele,není ta tvoje švagrová u nás v baráku taková kudrnatější blondýna s kudrantým dítětem? 😅

dobrou,papa 🙂

mirka755
2. črc 2009

ahojík
tak u přes hodinu mám bolesti po 10 min., odchází ze mě krv. hlen a už jsem byla 3x na velké; jestli to nepřestane tak za hodinku vyrazíme. Furt jsem říkala kdy už to přijde a když je to tu, tak si říkám to není možné 😀 . Dneska mám přesně termín, tak uvidíme. Určitě pak napíšu Leničce 🙂

Zuzi: kamarádka to má už 10 týdnem ☹ , to je pak hrozný. Snad ti to brzy skončí

nensy
2. črc 2009

ahoj miruško jsem to včera říkala že dneska porodíš 🙂 bříško už máš krásně dole 🙂 tak hlavně aby jsi to měla rychle za sebou a ondrášek se dneska narodil 🙂

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Dobré ráno všem 🙂 😵 holky moje,potřebuju si na vás tay trochu udělat čas,ale nevím,kdy 😔 ☹ Tak vás jdu aspoň pozdravit a dám hned vědět s Miruškou!!! 😉 🙂

nensy
2. črc 2009

ahojky leni 🙂 no jasně jen dej vědět at víme že to má už za sebou.jak je u vás tady je zataženo

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Ivuš: tady je dusno,okolo 19°C a zataženo 😝

nensy
2. črc 2009

ahoj leni tady je taky dusno v noci se vubec nedalo spát ale dneska bude ošklivo a myslám že bude pršet

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

myslím,že je to všude stejný,ale už je to protivný,kdyby aspoň nebylo tak vlhko ☹ ...blbě se mi dýchá a nejde to vyvětrat a z klimošky mě pak šíleně pálí oči 😅 ...chceme jet na víkend pod stan,potřebuju někam vypadnout!!! Ale bůh ví,jak bude 😠

nensy
2. črc 2009

jo to by bylo super na chvíli když prší tak se pročistí vzduch a pak zas je dusno 😝 no na víkend snad hlásí hezky tak at vám to vyjde

andrea2210
2. črc 2009

ahojky holky, preju hezke rano vsem... moc sem tu nebyla protoze sem nemocna,,, a beru
od vcerejska antibiotika, po nich je mi lepe...🙂
Jakpak se mate?

Mirusko ahojky myslim na tebe, moc moc moc, to uz urco prijde 😵 urcite nas vsechny informuj 😵

lenulko ahojky pod stan jo??🙂 no nevim jak s pocasim porad rikaji neco jineho rikali ze teplo bude az konec cervence
a zacatek srpna vyznej se vid?

ahojky nensynko tu je zatazeno a taky dusno bleeeeeeee 🙄

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Ahoj Andrejko 😵 A copak tě zkolilo? Nějaká angína? Hlavně,ať to malý nechytí 😉

jooo,kéž by ten víkend vyšel!!! Já jsem na palici z práce,jak teď nestíháme a nevím,co dřív...navíc nám včera naprosto nečekaně z miniuty a minutu vyhodili skvělého ředitele,který tu byl 15 let, nikdo pořádně nevíme proč,jen nám řekl,že se jim prostě nehodí do plánu....vůbec nevíme,co si o tom myslet. Ale spolu s ním tu zmizí veškeré zastání a bojování za nás u němců a hlavně taková rodinná atmosféra, to bude v pr... chjoooo 😢

nensy
2. črc 2009

ahoj andrej 🙂 tak koukám že to bude asi všude co 😝 tak to je dobře že ti je už lépe 🙂

určitě leni výjde 🙂 fakt jo a ředitele tak to je teda hustý 😝 takže to taky nemáš lehký co

andrea2210
2. črc 2009

Lenicko ahojky,,, asi jo, dal mi antibiotika a na rousireni prudusek nejake leky☹ hruza... jeste ze maly uz
vecer dobre spi, vubec sem nespala jak sem se dusila☹
nastesti neni ani jeden nemocny a me je po tech antibiotikach fajk 😀

Nensynko vy jste taky nemocni???
Jo a vcera me mrzelo. Honztik byl na logopedii s pritelem a nepoznal ty jeji obrazky nepoznal tam kufr, stiku
lososa tak rikala ze ma malou slovni zasobu je fakt ze nepozna lososa jako ve 4 letech? kufr pozna a rybu taky
jen nevi nazvy ryb nerikala ze by se to mel ucit,,, proste to nepoznal u ni jak to mela nakreslene(myslim kufr)
jo a na kytku rekl ze je to kyticka jak mu ukazala a ona a co je to zlute a on na ni no kyticka to je a ona zas to je
kvet Honzi, no na logop. hruza jako 😒 😖
tak sem z toho byla jeste nakonec spatna, on umi treba: pocitat uz do 20 pak umi scitat , umi tydny rikat ,,, vsecko,
ale tohle me dostalo, a v mluve se jako dost zlepsil, na to ze se mu nechtelo vubec mluvit, ted mluvi porad a hrozne rychle

nensy
2. črc 2009

andrej já jsem nemocná ale horečky nemám akorát mám kašel

nensy
2. črc 2009

andrej to bych taky nepoznala ani tedkon 😀 neboj ono se to srovná a ty kluci jsou línější

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Ivuš: no,je to rpostě složitý tady,no. Hlavně šéf tady tu firmu rozjel od píky!! Škoda slov...prostě potřebuju volno,vypnout a opít se 😀 😀 😀 😀 😀

Andrej: Tak to jsi mě s tím Honzíkem dostala...není ta logopedka trochu dost na palici???? Jako kytička a květ je to samý,tak o co jí jde??? 😠 ...kašli na to Andrej,hlaně,že ty víš,že slovní zásobu má a asi těžko ti ve 4 letech pozná lososa!!!! Baba jedna!! 😠 😀

nensy
2. črc 2009

tak to je nejlepší řešení a už jsi to dostala

lenkakubickova
autor
2. črc 2009

Ivuš nedostala, to je asi brzy,páč v Po Dr. říkala,že mám moc nízkou sliznici a teprve bude teď o víkendu ovulka (25.DC) takže já si jdu až 13.července pro injekci,abych to dostala....

nensy
2. črc 2009

tak to jo tak to už je za chvíli a pak mužete začít

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru