• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
6. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten je krásnej moc se vám povedl fakt užasnej :grinning:
6. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dík :slight_smile: ...chtěli sme aby to bylo prostě přímo podle nich :wink:
6. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bylo a fakt moc hezkej
6. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak uz jsme dobri, teda az na Honzika, porad kasle,,,

Luci ahojky hezke fotecky:slight_smile: :slight_smile: nooo to zas vim o te skolce,,, ale zas si rikam ze je Adam maly na to aby
byl porad nemocny,,,, no uvidime....

adelko taky mas hezke fotecky :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hovězí na houbách bylo dobrý a knedlíček taky upekla jsem buchtu až dojede manža tak si jí dá .vubec se mi nechce vařit v těhlech dusnech .máme uvařeno i na zítra takže paráda
6. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile:
dnes jsem přijela od rodičů.Že Miruška porodila jsem se dozvěděla od Leničky,které jsem volala.
Takže Miruškooo.....GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj johanko tak jak bylo a co děti
6. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky huráááá Viki je po spaní už cca 2h. bez teplot.....doufám že už je to za náma!
6. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fekat super
6. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem Viki vykoupala a umyla jí vlasy a doufám,že už sme zbytek nemoci spláchly a bude dobře.....ted sem si dala koupel i já a du si usušit vlasy!....holky tu řádí jak černé ruky!
6. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
dnes nás pustili z porodnice :slight_smile:, tak se tu zabydlujeme. Až budu mít čásek tak písnu porod, už jsme stihli malou procházku. Fotečky mám na http://mirka755.rajce.idnes.cz/Ondrasek_je_na_svete/ tak se mrkněte, zatím se mějte pa (snad Vás dočtu :wink:)
6. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miruš tak už doma :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruš pěkný fotečky :slight_smile: je moc krásnej a super jsi to zvládla :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi ahojky mal byla nemocna?? radi ty virozy :frowning2:

mirusko vitej doma, maly je kraaasnoucky a buclatoucky :dizzy_face: :wink:
6. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porod:
ráno ve 2,30 hod mě chytly bolesti a furt jsem si říkala, že dokud to nebude víc jak hodinu tak nepojedu. Když jsem vydržela 1,5 hodiny vzbudila jsem manžela a volali jsme tchýni aby přijela pohlídat Anetku. Do porodnice jsme se dorazili v 5 hod, začali jsme vypisovat papíry a dali mě na monitor. V 6,30 hod kdy byly bolesti po 5 minutách mi píchli vodu a od té doby to začalo být zajímavější . Dali nás s manželem na por. sál, skákala jsem na míči, chodila do sprchy a manžel furt na mě abych měla v 8 hod hotovo - to jsem se ještě smála. Ale musím uznat že to bylo rychlejší než jsem si myslela, ale nebyla jsem tak statečná jako při dcerce - nechala jsem si něco píchnout do zadku abych necítila takovou bolest a pomohlo mi to v tom, že kontrakce přešli rovnou na tlakové bolesti a během chvíle jsem měla pocit na tlačení (zkoušeli jsme bez nástřihu, ale nešlo to a dr nechtěli riskovat velké natržení, tak mě nastřihli). V 9,12 hod na 2 zatlačení (od zklouznutí hlavičky do por. cest) byl Ondrášek na světě , manželovi nechali přestřihnout pup. šňůru, popsal si ho a musím panu doktoru a paní doktorce moc poděkovat, protože šití jsem vůbec necítila a můžu normálně sedět (mám 5 stehů). Celkově jsem v pohodě po porodu, při Anetce jsem byla furt bolavá-dlouho jsem nemohla sedět, špatně se mi chodilo a teď je to super
VELKÉ DÍKY SLÁNSKÉ PORODNICI, DOKTORŮM, SESTRÁM A POR. ASISTENTŮM KTEŘÍ SE O NÁS BEZVADNĚ STARALI CELÝ POBYT

moc Vám děkuju :o), furt si říkáme kde se v něm ty kila vzali :slight_smile:. Dnes ráno měl při propuštění 3600g
6. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Byli jsm epod stanem,póčo celkem v pohodě, hlavně jsme nikde nezmokli, fakt super odpočinek!!! :slight_smile: Teď musím ještě dát prát pračku a poklidit. A jdem si dát kafčo a psychicky se chystat do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miruš: náááádherný fotky!!! Malej je fakt kus! A zvládla jsi to skvěle! :wink: :slight_smile: Manžel je fakt šikula, vyrábí krásné dětičky :wink: :grinning:

Lucinko: nááádherný fotečky!! To je bomba,jak je úplně vidět,jak miminko bude vypadat :dizzy_face: :dizzy_face: Máš krásné bříško :wink: :slight_smile:

Adélko: slušelo ti to na promoci :wink: :slight_smile: A bříško je vidět,že přeci jen roste,to je dobře!! :slight_smile: Už se těším na další fotečku až bude větší a větší :slight_smile:

Livi: jsi šikulka! Dort se ti fakt povedl! :slight_smile:

Andrejko: držím palce,ať je Honzík co nejdřív zdravý! :slight_smile:

tak já pro dnešek mizím,možná nakouknu k večeru :slight_smile: A v práci teď budu 14 dní sama,takže sem vůbec přez den nebudu mít čas nakouknout :unamused: ...třeba se malinko času najde,uvidím. Mějte se zatím všechny moc krásně, papa :dizzy_face:
6. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni tak to je super aspon jste si to užili co :slight_smile:
miruško tak porod byl teda krásnej a je super že se cítíš dobře a co malej je hodnej
6. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky .....tak sme dorazily s cácorkama z venku a deme rozestílat :grinning:

Miruš fotky super a Ondrášek nádherný,.....uvažuju že by sme zkusili taky ještě kluka :sweat_smile: :grinning:

.....jinak Viki už vypadá že bude fajn.....venku si hrála s balonem a Lili celou 3/4hodinu chodila po svých,ani jednou sem jí nevzala na ruce,dokonce ani přes cestu :slight_smile: ..ted se umyly a dou baštit perníčky,Viki už nemá ani náznak teplloty,tak doufám že už se to nevrátí :wink:
6. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře že už jí nic není a lili je šikulka a co honza je doma
6. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee odešel do práce v půl 8 a dojde asi až kolem půl 8 :frowning2:
6. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už byl na těch 10 dnu nebo jak pryč
6. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nakonec to dělali jen 2 z té jejich party a asi tam pojede jen na 2-3 dny ke konci
6. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to není zase tak strašný a co jinak babča je ještě na chatě
6. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,dojela domů v pátek ku večeru,v sobotu jela do Polska a v neděli ráno odjela na Slovensko a bude tam až do dalšího pondělí či úterý......už bych přivítala kdyby byla tady aspoň tak 3 dny a vzala si aspoň na jeden večer holky!
6. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to ti věřím a co ty nikam nejedeš s holkama
6. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko to je fajn ze se citis dobre....-) :slight_smile: :slight_smile:
maly je fakt nadherny jak sem psala:slight_smile:

livi: tak pujdete do tretice?? :grinning:

nensynko a co vy?jak se drzite?nejste nemocni?
6. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrej :slight_smile: jo mi se držíme zatím dobře :slight_smile: ne nejsme nemocný a koukám že honzík ještě kašle
6. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko to je dobre, jojo kasle a me mudr. jeste posila kvuli te alergii na plicni jestli nemam astma ...
no snad ne , ve stredu tam jdu tak snad to bude dobre, to je i tim vlhkem a vsim.... podle me aspon.....
ale virozy fakt radi:frowning2: teda aspon tady....

tak ja kouknu zitra, jdu budit a koupat a pak lehnout ,Papa :grinning: :wink:
6. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude dobrý :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek