Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
6. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
..tak sem tam hodila 3 fotky dortů,tak kuk 😉

nensy
6. črc 2009

teda ten je krásnej moc se vám povedl fakt užasnej 😀

liviky
6. črc 2009

teda dík 🙂 ...chtěli sme aby to bylo prostě přímo podle nich 😉

nensy
6. črc 2009

jo to bylo a fakt moc hezkej

andrea2210
6. črc 2009

ahojky holky, tak uz jsme dobri, teda az na Honzika, porad kasle,,,

Luci ahojky hezke fotecky🙂 🙂 nooo to zas vim o te skolce,,, ale zas si rikam ze je Adam maly na to aby
byl porad nemocny,,,, no uvidime....

adelko taky mas hezke fotecky 😉 🙂

nensy
6. črc 2009

tak hovězí na houbách bylo dobrý a knedlíček taky upekla jsem buchtu až dojede manža tak si jí dá .vubec se mi nechce vařit v těhlech dusnech .máme uvařeno i na zítra takže paráda

johanka007
6. črc 2009

Ahoj holky.... 🙂
dnes jsem přijela od rodičů.Že Miruška porodila jsem se dozvěděla od Leničky,které jsem volala.
Takže Miruškooo.....GRATULUJI 😵 😵 😵 😵

nensy
6. črc 2009

ahoj johanko tak jak bylo a co děti

liviky
6. črc 2009

holky huráááá Viki je po spaní už cca 2h. bez teplot.....doufám že už je to za náma!

nensy
6. črc 2009

tak to je fekat super

liviky
6. črc 2009

tak sem Viki vykoupala a umyla jí vlasy a doufám,že už sme zbytek nemoci spláchly a bude dobře.....ted sem si dala koupel i já a du si usušit vlasy!....holky tu řádí jak černé ruky!

mirka755
6. črc 2009

ahojík holky
dnes nás pustili z porodnice 🙂, tak se tu zabydlujeme. Až budu mít čásek tak písnu porod, už jsme stihli malou procházku. Fotečky mám na http://mirka755.rajce.idnes.cz/Ondrasek_je_na_s... tak se mrkněte, zatím se mějte pa (snad Vás dočtu 😉)

nensy
6. črc 2009

ahoj miruš tak už doma 🙂

nensy
6. črc 2009

miruš pěkný fotečky 🙂 je moc krásnej a super jsi to zvládla 🙂

andrea2210
6. črc 2009

livi ahojky mal byla nemocna?? radi ty virozy ☹

mirusko vitej doma, maly je kraaasnoucky a buclatoucky 😵 😉

mirka755
6. črc 2009

Porod:
ráno ve 2,30 hod mě chytly bolesti a furt jsem si říkala, že dokud to nebude víc jak hodinu tak nepojedu. Když jsem vydržela 1,5 hodiny vzbudila jsem manžela a volali jsme tchýni aby přijela pohlídat Anetku. Do porodnice jsme se dorazili v 5 hod, začali jsme vypisovat papíry a dali mě na monitor. V 6,30 hod kdy byly bolesti po 5 minutách mi píchli vodu a od té doby to začalo být zajímavější . Dali nás s manželem na por. sál, skákala jsem na míči, chodila do sprchy a manžel furt na mě abych měla v 8 hod hotovo - to jsem se ještě smála. Ale musím uznat že to bylo rychlejší než jsem si myslela, ale nebyla jsem tak statečná jako při dcerce - nechala jsem si něco píchnout do zadku abych necítila takovou bolest a pomohlo mi to v tom, že kontrakce přešli rovnou na tlakové bolesti a během chvíle jsem měla pocit na tlačení (zkoušeli jsme bez nástřihu, ale nešlo to a dr nechtěli riskovat velké natržení, tak mě nastřihli). V 9,12 hod na 2 zatlačení (od zklouznutí hlavičky do por. cest) byl Ondrášek na světě , manželovi nechali přestřihnout pup. šňůru, popsal si ho a musím panu doktoru a paní doktorce moc poděkovat, protože šití jsem vůbec necítila a můžu normálně sedět (mám 5 stehů). Celkově jsem v pohodě po porodu, při Anetce jsem byla furt bolavá-dlouho jsem nemohla sedět, špatně se mi chodilo a teď je to super
VELKÉ DÍKY SLÁNSKÉ PORODNICI, DOKTORŮM, SESTRÁM A POR. ASISTENTŮM KTEŘÍ SE O NÁS BEZVADNĚ STARALI CELÝ POBYT

moc Vám děkuju :o), furt si říkáme kde se v něm ty kila vzali 🙂. Dnes ráno měl při propuštění 3600g

lenkakubickova
autor
6. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Byli jsm epod stanem,póčo celkem v pohodě, hlavně jsme nikde nezmokli, fakt super odpočinek!!! 🙂 Teď musím ještě dát prát pračku a poklidit. A jdem si dát kafčo a psychicky se chystat do práce 😝

Miruš: náááádherný fotky!!! Malej je fakt kus! A zvládla jsi to skvěle! 😉 🙂 Manžel je fakt šikula, vyrábí krásné dětičky 😉 😀

Lucinko: nááádherný fotečky!! To je bomba,jak je úplně vidět,jak miminko bude vypadat 😵 😵 Máš krásné bříško 😉 🙂

Adélko: slušelo ti to na promoci 😉 🙂 A bříško je vidět,že přeci jen roste,to je dobře!! 🙂 Už se těším na další fotečku až bude větší a větší 🙂

Livi: jsi šikulka! Dort se ti fakt povedl! 🙂

Andrejko: držím palce,ať je Honzík co nejdřív zdravý! 🙂

tak já pro dnešek mizím,možná nakouknu k večeru 🙂 A v práci teď budu 14 dní sama,takže sem vůbec přez den nebudu mít čas nakouknout 😒 ...třeba se malinko času najde,uvidím. Mějte se zatím všechny moc krásně, papa 😵

nensy
6. črc 2009

ahojky leni tak to je super aspon jste si to užili co 🙂
miruško tak porod byl teda krásnej a je super že se cítíš dobře a co malej je hodnej

liviky
6. črc 2009

hoj holky .....tak sme dorazily s cácorkama z venku a deme rozestílat 😀

Miruš fotky super a Ondrášek nádherný,.....uvažuju že by sme zkusili taky ještě kluka 😅 😀

.....jinak Viki už vypadá že bude fajn.....venku si hrála s balonem a Lili celou 3/4hodinu chodila po svých,ani jednou sem jí nevzala na ruce,dokonce ani přes cestu 🙂 ..ted se umyly a dou baštit perníčky,Viki už nemá ani náznak teplloty,tak doufám že už se to nevrátí 😉

nensy
6. črc 2009

tak to je dobře že už jí nic není a lili je šikulka a co honza je doma

liviky
6. črc 2009

ee odešel do práce v půl 8 a dojde asi až kolem půl 8 ☹

nensy
6. črc 2009

a už byl na těch 10 dnu nebo jak pryč

liviky
6. črc 2009

ne nakonec to dělali jen 2 z té jejich party a asi tam pojede jen na 2-3 dny ke konci

nensy
6. črc 2009

tak to není zase tak strašný a co jinak babča je ještě na chatě

liviky
6. črc 2009

ne,dojela domů v pátek ku večeru,v sobotu jela do Polska a v neděli ráno odjela na Slovensko a bude tam až do dalšího pondělí či úterý......už bych přivítala kdyby byla tady aspoň tak 3 dny a vzala si aspoň na jeden večer holky!

nensy
6. črc 2009

jo tak to ti věřím a co ty nikam nejedeš s holkama

andrea2210
6. črc 2009

Mirusko to je fajn ze se citis dobre....-) 🙂 🙂
maly je fakt nadherny jak sem psala🙂

livi: tak pujdete do tretice?? 😀

nensynko a co vy?jak se drzite?nejste nemocni?

nensy
6. črc 2009

ahoj andrej 🙂 jo mi se držíme zatím dobře 🙂 ne nejsme nemocný a koukám že honzík ještě kašle

andrea2210
6. črc 2009

nensynko to je dobre, jojo kasle a me mudr. jeste posila kvuli te alergii na plicni jestli nemam astma ...
no snad ne , ve stredu tam jdu tak snad to bude dobre, to je i tim vlhkem a vsim.... podle me aspon.....
ale virozy fakt radi☹ teda aspon tady....

tak ja kouknu zitra, jdu budit a koupat a pak lehnout ,Papa 😀 😉

nensy
6. črc 2009

tak snad to bude dobrý 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru