Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
12. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady je krásně .dneska nikam nejdem manža je v práci tak budem doma

mirka755
12. črc 2009

dobré ráno
tak mě už odjela půlka rodinky, tak tu pouklidím. Malý za chvíli bude papat, tak abych něco stihla 🙂 . Venku nic moc, sice je 15st. ale žádné teplo - tak uvidíme jak jim to vyjde 😀

adellaide03
12. črc 2009

Ahoj holky,
u nás už je taky líp než včera tak snad už bude krásně jak předpovídají. Už je na čase já se tak těším na bazén.

andrea2210
12. črc 2009

Ojo kuju🙂 zitra tam hned nabehnu🙂 a koupim 😀

Mirusko to je dobre🙂 uvidis ze se to zlepsi to kojo 😵 😀

me se maly pokazde nervuje je ospaly polozim ho a kraval nez usne☹ ☹ pisti na cele kolo ☹
netesim se jak ma jit spat 😒

Mirusko pak pisni ja chci taky na houby 😀 sem zvedava kolik toho najdou 😀

adellaide03
12. črc 2009

U nás už se houby taky konečně rozrostly. 🙂 A těch borůvek co je 🙂

nensy
12. črc 2009

ahojky tak jsme byly na houbách a tedkon jsme se najedli a jedem k babče na kafe

pajulinkka
12. črc 2009

Ahojky holky jak se vede?Mno ja se mam celkem dobre...az na to ze me zas zacina bplet vajecnik jak kdybych zase mela cystu ☹ Mno a jeste me boli aji bricho a ledviny jak pred MS tak cekam co a jak 😉 Mno a pokud to dostanu tak az skonci MS tak se objednam na gyndu a uvidim co mi tam rekne

nensy
12. črc 2009

nazdárek tak jsme doma už máme spapaný houby a buchta pomerančové řezy už jsou taky hotové

adellaide03
12. črc 2009

Paji jo raději se objednej a uvidíš.
My dneska odpoledne byli na nákup. Mamka nám chtěla koupit vaničku, ale byla nějaká malá se nám zdála, že tam nejde dát ta podložka vůbec tak jsme jí nakonec nekoupili jen nějaké plínky a teploměr do vaničky. Ach jo já toho ještě tolik nemám, jenže u nás je tak omezený výběr to je děs 😒

mirka755
12. črc 2009

ahojík
tak hlásím že houby nerostou ☹, nebo ne aspoň v našem okolí. Nic nenašli, ale já jsem si aspoń vytřela a uklidila 😀 - tak aspoň nějaká útěcha. Jinak od zítřka už budu na raubíře sama, manžel už jde do práce tak to snad zmáknu 😉 - ono mi také nic jiného nezbývá 😅

nensy
12. črc 2009

neboj miruš houby ještě porostou a doma bez manžela to zvládneš

ojo
12. črc 2009

zdravím 🙂

my dneska byli celý den na pouti, tak jsme si to užili...klasika nejvíc jsme se těšili na klobásy 😀 počasí nááádhera 😎 😎 krásně teplo, někdy až moc 😅 😎

houby u nás taky rostou a těch borůvek, no úplný lány 🙂 ...ale prej lišky zase přenáší nějakou tasemnici a může to být na těch borůvkach, tak prý se musí před konzumací řáááádně proprat a nebo nejlépe upéct... 😅

adel, my taky máme nějakou menší vaničku...lehátko se tam vejde tak tak...no ale stejně se mi líp koupe bez něj... 😅

Miruš, určitě to zvládneš... 😉 zvládly to i naše maminy 😅 😉 😀

zatím páá

nensy
12. črc 2009

ahoj zuzko pokud se boruvky dobře tepelně zpracujou tak nevidím problém

mirka755
12. črc 2009

já také koupu bez lehátka, i když ho máme po Anetce. Teď už se nebojím, nebo ne aspoň tak moc. Ale ty první 2-3 dny než si malý zvykl na nové prostředí tak jsem musela u něj furt být a Libor měl na starost Anetku. Tak já jdu na Chalupáře, oba už spinkají - nebo spíš tři 😀 - manžel je na gauči
mějte se krásně papapa

adellaide03
12. črc 2009

No já jsem právě přemýšlela, že by to lehátko aspoň ze začátku mohlo být dobré. No uvidíme.

nensy
13. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 dneska je tady zataženo ale pěkný dusno 😝

andrea2210
13. črc 2009

cauki holky🙂

tak boruvky jo?? ja bych si dala neco s nima teda mnam mnam 😵

tady je kraaaaasne a asi bude i vedro🙂
dneska valim na velky nakup a pro kase malemu,,, a asi mu neco koupim i na sebe, a konecne i sobe neco takze
se tesim na odpoledne 😵

tyntyna
13. črc 2009

Ahoj holky jak se máte?

Miruško, malý je opravdu kouzelný. 🙂

Ivu, jak se máš? Tady svítí sluníčko.

Andrejko a jak ty se máš a co kluci?

nensy
13. črc 2009

ahoj andrej tak to je super taky bych se těšila 😀
ahoj jani jo mám se dobře tady se to taky vybralo tak snad to vydrží

tyntyna
13. črc 2009

Ivu tak snad bude dnes hezky budu prát a když svítí sluničko tak to skvěla schne. A co budeš dnes vařit?

andrea2210
13. črc 2009

ahojky janicko dobre se mam🙂 kluci uz jsou skoro zdravi🙂 aco vy? 😵

nensynko ahojky🙂 ja miluju nakupy 🙂 :D

andrea2210
13. črc 2009

jinak maly mi spi cim dal lip vecer 😵 😵 dneska spal do 5:00 a pak jeste do 7:30 😵 😵

tyntyna
13. črc 2009

Teď jsme miminku, koupili koš tak jsem z něho měla radost. 🙂 To je mi líto, že jsou kluci nemocný a to mají kašel? Péťa je taky nemocný má to na průduškách, už teda nechrčí, ale má pořád kašel.

andrea2210
13. črc 2009

janicko honzik mel hlenovy kasel a chrcel☹
a adam byl cely zahleneny .-( mel i horecku pomalu 39 s odectenim.-(
kos???? tak aspon sis udelala radost 😀 ja se tesim az dneska klukum nakoupim🙂

adellaide03
13. črc 2009

AHoj holky,
Jani krásný košík na miminko.
Andrejko u nás je borůvek strašně moc.
My jsme včera dali konečně bazén tak snad si s miminkem brzyčko zaplaveme.

andrea2210
13. črc 2009

honzikovi beru kratasy a sandale anejake gate a adamovi tricka a gatata 😀

tyntyna
13. črc 2009

Andrejko, tak to budeš mít hezký den. Taky se chystám někdy na nákupy, abych dokoupila věci na miminko a do porodnice. To jsem teda malý chudáčkové, tak snad budou brzo zdraví. Chtěla jsem se zeptat jak se Honzíček chová k Adámkovi? Musíš na něj dávat pořád pozor?

Ahoj Adélko, jsem ráda, že jsem si ten košík koupila budu si ho všude vozit sebou po bytě abych měla miminko pořád na očích nikdy nevím co by Péťu mohlo napadnout.

adellaide03
13. črc 2009

No jo Jani děti jsou nevyzpytatelné, ale snad bude Péťa hodný bratříček 😉

andrea2210
13. črc 2009

Adelko ahojky no ja se tesim uvazuju ze bychom zajely na houby a na ty boruvky o vikendu a pak
bych neco upekla 😵

Janicko nene prave ze vubec on je na nejopatrny a hrozne ho miluje, pritel treba dal adamovi zkusit jogurt a on
mi tosel hned rict a jeste mu rikal ze to adam nesmi ze mu neco udela ze mi to rekne 🙂 🙂
Honzik je zlato na nej fakt a pritom je zivy a hyperaktivni, neublizi mu a porad si s nim hraje a neco mu i ukazuje 😀

adellaide03
13. črc 2009

No my jsme měli kynuté buchty s borůvkami ještě tam trochu máme je to mňamka. Opravdu jich je hodně a stačí zajít jen kousek do lesa což je bezva. Houby u nás moc nebyly, ale prý už začínají taky.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru