Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
13. črc 2009

Adélko, to snad jo, ale třeba by miminko ublížil nechtěně a nebo ,když bych se sprchovala a miminko zvracelo tak ho raději chci mít u sebe a budu si ho vozit i do koupelny v koši.

adellaide03
13. črc 2009

Já Jani chápu že máš starost to je jasný.

nensy
13. črc 2009

jo andrej já je taky miluju 😀
jinak tady se zase zatáhlo ale je pěkný dusno 😝

adellaide03
13. črc 2009

U nás bylo krásně, ale teď se zatáhlo.

nensy
13. črc 2009

tady to je každou chvíli jinak

tyntyna
13. črc 2009

Adélko vy jste měli buchty s borůvky ňam to bych si taky dala.Nebo borůvkové knedlíky. 🙂

Andrejko tak to je super, že Honzíček je na malýho hodný.

mirka755
13. črc 2009

Jani děkuji 🙂
tak už se nám to upravilo, už ani nepřikrmujeme 😵 - papá z obou prsou a teď chrundí jak zabitý 😉. Ráno jsme byli na nákupu, máme k obědu domácí sekanou od mamči a udělám k tomu kaši. Venku je nádherně, už ráno bylo 18st. Tak až se prďolové vyspí po obědě tak vezmu Anetku na hřiště 🙂

tyntyna
13. črc 2009

Miruško a jak spinká?

mirka755
13. črc 2009

dobře, hned po jídle vytuhne a spí do dalšího krmení. Občas se teda chvílí v postýlce vrtí ale pak usne, zatím nebojujeme ani s prdíkama tak snad nám to vydrží dlouho. Dávám mu občas fenyklový čaj a já piju čaj pro kojící matky, tak snad prdíky půjdou sami dál

tyntyna
13. črc 2009

Miru tak to je skvělý, že tak hezky spinká a nemáte ani problém s prdíky. 🙂

tyntyna
13. črc 2009

Holky mějte se moc krásně a zatím ahoj.

adellaide03
13. črc 2009

Janičko taky se měj krásně pápá.
Miruš to je bezva, že se to urpavilo a papá bez příkrmů super.

andrea2210
13. črc 2009

MIRUSKO skvely jen tak dal 😵 ono se to mlicko tvori odsavanim a kdyz saje on 🙂 to vis.-)
aspon ze je hodnoucky a dobre napapany je krasny fakt 😵
a jakypouzivas kloboucek,?nebo nepouzivas? 😀

jani jojo jsem rada maji se radi oba 😵

Nensynko honzik je moc nechce boruvky ☹

nensy
13. črc 2009

andrej nela je taky nechce ta jí akorát melouna

andrea2210
13. črc 2009

a jine ovoce??mi nechce nic prave ☹

nensy
13. črc 2009

ne andrej jiný ovoce taky nechce 😝

andrea2210
13. črc 2009

fakt,ja myslela ze jsme snad jedini mi nechce ani zeleninu 🙄

nensy
13. črc 2009

no mě teda nela zelenini jí v jídle ale třeba mrkev s jablkem to vubec

andrea2210
13. črc 2009

nensynko presne to same Honzik, ale on mi ji neji syrovou treba zeleninovou polivku vklidu sni,
syrovou ani za boha 🙄
tak my se jdeme chystat ven 😀

nensy
13. črc 2009

tak si to užijte a hezky nakupte

mirka755
13. črc 2009

Andrej nepoužívám, malý se nějak naučil s bradavkama spolupracovat a drží si je zuby nehty skoro celé krmení. Mám takový vnitřní zvláštní pocit radosti, že se to povedlo a kojím 😵
jééé holky oni ty děti budou asi všechny stejné, Aneta sní tak 2 kousky jablka, půlku banánu ale za to melouna-to by jedla furt 😀
my jsme doma, prďolové chrní tak tu poklidím kuchyň a odpo vyrazíme ven

liviky
13. črc 2009

hoj holky 😉
....tak my dnes byly opět na bruslích i kole dokonce 🙂 .....námm dnes babi dovezla spoustu švestek,meruněk a nektarinek ...a Viki to baští ve velkém,borůvky a maliny zbožnuje a dokonce hrášek je na prvním místě 😅 ,ale co nechce je meloun,nechápu proč!
..jo mám nový fotečky z bruslení 😉

lenkakubickova
autor
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Ani vás nějak nestíhám dočíst 😅 Dneska jsem byla na kontrole v Gennetu, MS stále nikde. Tak jsem dostala Agolutin a budu čekat na MS,už mám i rozpis léků,co budu a kolik brát od 2.DC ...zjistili mi zvýšenou štítnou žlázu,ale prý to na nic ohledně stimulace ani IVF nemá vliv,jen musím za 3 měsíce na odběr krve kvůli té šť.žláze a budu s tím muset něco dělat. Pak Dr. říkala, že mám krásně vysokou sliznici, ale nedokáže říct,že by to bylo 100% těhu,ale říkala,že to ani nevyvrací,protože je fakt pěkná. Tak jsem na to všechno zvědavá 😀 😀
O víkendu jsme byli na výletě a taky jsme našli houby,mňam,mňam, strašně ten víkend utekl a včera jsem hned šla prát a uklízet a pak jsem padla za vlast 🙂 🙂

Miruš: to je super,že se jsi spokojená,že kojíš, musí to být krásný pocit 😉 🙂 Koukala jsem na fotky a jsou moc krásný,malý je fakt super a jak ho Anetka drží,to je kouzelný
😉 🙂

Adélko: nebooooj,dyžtak si uděláš seznam ,dáš stranou korunky a dojedeš někam nakupovat,když u vás nic nemají,to zvládneš 🙂 Dnes se dá teda spousta věcí koupit po netu,ale u něčeho je nevýhoda,že to nevidíš a nemůžeš si to osahat 😖

Jani: koukala jsem,že máš pěkný košík na miminko 🙂 Jsem fakt zvědavá, co se vám narodí 🙂

Andrejko: to je fakt úúúžasný,když čtu,jak se Honzík k Adámkovi chová, to je fakt bomba!!! 🤐 😵

nensy
13. črc 2009

teda leni pokud by jsi byla těhu tak to by bylo super to bych ti moc přála a kdy máš přijít na další kontrolu aby se ujistila jestli to je nebo není těhu a ten agulotin by tomu neměl uškodit kdyby náhodou 😕

lenkakubickova
autor
13. črc 2009

Ivuš: Agoluti prý naopak v něčem pomůže, to by těhu nevadilo. Pokud to do 14-ti dnů nedostanu,mám si udělat těhu test,jinak hned 1.DC volám o léky a 2.DC stimuluju.

nensy
13. črc 2009

tak to je super .ale moc bych ti to přále ale zase od čeho by byla ta sliznice co

lenkakubickova
autor
13. črc 2009

já nevím,jestli před MS je sliznice vysoká nebo není ☹ ...může to být jen náhoda 🙂

ojo
13. črc 2009

Ahoj holky, u nás je krásně, tak jsme celý den venku 🙂 zítra pojedem k našim a snad už si aspoň smočim nohy v bazénu 🙂

Miruš, tak super, že už kojo jde 😵 😵 😵 😵 😵 ještěže jsi u toho vydržela a nevzdala to 😉 🙂 🙂

Leni 😕 😕 že by těhu? 😕 😉 😵 😵 😵 to by bylo něco 😵 😵 a ta štítná žláza je v pohodě... dají ti jen léky 🙂 ....já ji mám taky zvýšenou...nebo sníženou? 😕 😅 a pohoda...beru denně letrox a každý 2 měsíce musím na odběr krve a hlídat to, jak to vypadá...i teď když kojím... 🙂 🙂

Andrej, třeba ještě syrové zelenině a ovoci přijde na chuť 🙂 třeba až to uvidí u jiných dětí, že to dlabají 😉 🙂 🙂

holky, vy jste mi teda udělali chutě na ty borůvkový knedlíky a koláče....asi taky nějaký den vyrazím něco nashromáždit 😀 😀 😀

zatím papa jdeme koupat 🙂

mirka755
13. črc 2009

Leničko, mocinky budu držet palečky aby tam mimísek/sci byl(i) - tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😵

lenkakubickova
autor
13. črc 2009

holky,díky, já tomu nevěřím,jen by to bylo zajímavý, Dr. podle utz přesně doporučila,kdy se snažit,tak jsme to prostě zkusili,ale to by fakt byla náhoda jako ďas 😕 😅 ...no co,když nebude,tak to bude za pár týdnů po IVF 😉 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru