Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
14. črc 2009

Tak jsme dnes hlídali oba synovce švagrová šla na borvůky. Byla to síla, ale dalo se to zvládnout. Ve čtvrtek přijede jen ten starší na dva nebo tři dny na prázdniny tak jsem zvědavá jaký bude. Snad se ještě počasí udrží a budu s ním moct jít do bazénu.

mirka755
14. črc 2009

ahojky
já dopoledne byla na pojišťovně přihlásit malého - no holky přispívají na autosedačku a když jsem přišla tak mi řekli že mi to neproplatí že se to vztahuje na autosedačku která je koupená až po narození dítěte 😕 😕 😕 a domů si mám novorozence asi odvézt v čem???!!! Je jasné že za čas budeme kupovat velkou, ale co je tohle za logiku
a pak jsme byli u dr, malý přibral - má 3820g (určitě má na to vliv UM kterou jsem dávala)

nensy
14. črc 2009

🙂 nazdárek takjsme akorát dojeli domu byly jsme v mekáči a v kfc a koupila jsem si boty adidasky fakt super

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Ahoj holky, jdu jen rychle pozdravit 🙂 A poprosit,at mi drzite palce,at MS nedostanu!!! 😉 ...nevěřím zatím ničemu,ale teplota nějak stoupla...tak snad neklesne a pokud ne,tak v neděli dělám test 🙂

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Přeju všem krásný den 😵

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Miruš: supeeer,že malý přibral 😵 Je to prostě kus chlapáka 😉 🙂 ...nooo,koukám,že si fakt dokážou vymyslet příspěvky,které je pak vlastně k ničemu 😠 ...nechápu proč až po narození 😕 😕 😕 ...hovádka!!!! 😠

Adélko: držím palec,ať je počasí u vás dobrý a můžeš si jít zaplavat 🙂 Jen si zvykej na děťátka, za chvíli tě to čeká taky 🙂 😉

nensy
15. črc 2009

ahojky dobré ránko 🙂
leničko moc na tebe myslím každej den a věřím že to je těhu a moc ti to přeju 😀 vím to že budeš maminka 🙂

nensy
15. črc 2009

dneska až dojde manža tak jedem na chatu se koupat pokud bude hezky ale snad jo

nensy
15. črc 2009

a grafík je moc pěknej 🙂

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Ivo: díky, uvidíme,když ne teď, tak za pár dní uměle,no 🙂 ...pokud to do ne nedostanu a teplota bude vysoká,tak budu testovat. ....noooo,krásně nevím,tady je naprosto černo,jak večer a tak čekáme,kdy se co přižene 😝

adellaide03
15. črc 2009

Ahoj holky,
Ty brďo Leni teda taková teplota no to je zatímavé jsem celá napnutá a přeju ať tam jsou //. Já jdu dnes odpoledne do poradny.A dnes to tady vypadá na pořádný pařák

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Adélko: tak držím palce v poradně!!! 😉 🙂 No uvidíme,nějak to dopadne, nevím,jestli třeba ta vyvolávačka nezvedá teplotu 😕

noo,jak jsem psala,tady je cerno a uz i leje!!!! ☹

adellaide03
15. črc 2009

Jo jo Leni však uvidíš a když to nevyjde tak bude umělé tak dlouho si čekala tak to už bude chvilička takové čekání že? Leje teda to vám nezávidím i když trochu chladu by si sem mohla poslat tady je ve stínku 21 stupňů a na slunku 31

nensy
15. črc 2009

no nevím leni ale neměla by podle mě zvedat teplotu

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Tady je sice vedro,ale černo a leje a vypadá to na dlouho 😝
Je fakt,že to čekání už je jen chviličku 🙂

tyntyna
15. črc 2009

Ahoj holky,
Ivu jak se máš?

Leničko, teplota je nádherná z celého srdíčka ti přeji v neděli // čárky.

Ahoj Adélko, ty nemáš zapnutý Skype?

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

Ahoj Jani 🙂 Děkuju, kéž by vydržela!!! 😵 ... jak ty se jinak máš?

andrea2210
15. črc 2009

ahoj holky....

leni no teda super,taky drzim palecky at je to tehu 😵 😵 😵 tak ze bys to mela jak nensynka?
meli mit UM a nakonec nemuseli???? 😵 😀

adelko presne to je desny co???ten parak ma byt 33 st, 😅 a ty jeste odpol. na poradnu.... 😝

nensynko ahojky tak hlavne ze sis udelala radost ja si koupila triko a zitra jdu pro plavky a kalhoty 😵

adellaide03
15. črc 2009

Ahoj Andrejko. Jo jo odpoledne jdu do poradny. U nás teď v létě ty autobusy jezdí všelijak a spíš nejezdí než jezdí tak jsem se domluvila s přítelem, že pro mě přijede a odveze mě tam, jinak bych v tom pařáku musela jít dva kilometry pěšky. Mě teda nevadí chodit to ne, ale v největším vedru po cestě to se mi opravdu nechce. A jak se daří Tobě Andrej a co kluci?Jste zdraví?

lenkakubickova
autor
15. črc 2009

no,jedna holka z diskuze z gennetu se snažili 5 let a nic,podle rozborů by neměli vůbec šanci otěhotnět ateď měla jít stimulovat abum je těhotná 😀 😀 ...takže bych se na jednu stranu vůbec nedivlia 😀 ...ale uvidíme,jen jsem z toho dost nervozní... 😝

adellaide03
15. črc 2009

Leni já jsem tady četla dost takových příběhů kdy nic, nic, už jim normálně nedávali šanci a najednou ejhle miminko bylo v bříšku. Jo někdy to tak prostě je a ani doktoři nemůžou pochopit jak se to mohlo povést.

nensy
15. črc 2009

ahojky jani já se mám krásně 🙂
andrej no jasně že jsem si udělala radost 😀
leni neboj uvidíš a myslím že to bude těhu a jak říká andrej aby jsi nedopadla jak já 😀

andrea2210
15. črc 2009

adelko mame se dobre uz jsme zdravi , honzik uz neprujmuje,uff... uz vcera becel jak ho dupa
stipala 😒 😖 tak pak hned pisni co na poradne 😵 😵

leni jojo tech pripadu je hooodne, a u vas se to treba povedlo 😵

nensynko ja taky 😀

adellaide03
15. črc 2009

Tak to je dobře Andrejko, že už se máte dobře. To víš, že napíšu 🙂

nensy
15. črc 2009

tak to je dobře radost si musíme dělat 🙂

nensy
15. črc 2009

a co adel bude náká fotečka s ultrazvuku

andrea2210
15. črc 2009

adelko jojo🙂 a tebe to porad nelaka vedet co cekate?🙂

nensynko ja mam stejne nejvetsi radost kdyz koupim neco deckam 😀

nensy
15. črc 2009

jo andrej tak to já taky ale chci si dělat radost i sobě a baví mě to 😀

andrea2210
15. črc 2009

me tez🙂

adam je protivny v tom vedru asi nemuze usnout cpe si nohy do pusy 😝 😒

nensy
15. črc 2009

jo andrej tak to se nedivím tady je taky dusno by potřebovalo sprchnout

tyntyna
15. črc 2009

Leničko, teď jdu v pátek na ultrazvuk tak se těším, že si řeknu o fotečku. 🙂 Moc se těším na neděli na ty tvoje // čárky.

Andrejko, prosím tě kdy jsi začla prát a žehlit oblečení na malého a kdy jsi měla všechno nakoupené?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru