Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
16. črc 2009

ahoj paji a kdy to máš dostat

adellaide03
16. črc 2009

Ahoj Paji, no tak to na tom sluníčku nesmíš moc přehánět. Já se taky konečně trochu opálila. Tak držím pěstičky ať nedorazí

pajulinkka
16. črc 2009

Mno ted bych ji mela dostat...tak uvidim...ale mysli ze zase dorazi potvora 😒 Ale tak co nemuzu spechat 😉 Mno na slunicku to moc neprehanim bo ja jsem radsi zalezla doma....Ale decka me premluvi tak snima radim v bazenu ale jako ze mam problemy tam vlezt 😀 Voda ledova jak šiňa a oni radi jak dkyby mela 30 stupnu 😀

adellaide03
16. črc 2009

Paji tak to my máme doma v bazénu 22 stupňů a dneska plánuju, že tam vlezu se synovcem tak uvidíme. 🙂

nensy
16. črc 2009

tak jsem tady koukám že tady nikdo není.čekám na manžu a pak jedem na zmrzku

nensy
16. črc 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme na črným mostě.chlapovi tam začalo hořet auto plameny mu stoho šlehali tak museli přijet hasiči až mi ho bylo líto

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Bohužel za vámi nemám čas zaskočit, mám docela dost zakázek naháčkování, že ani ty nestíhám 😝 a v práci moc času není. Jen v ryhlosti sděluji, že MS se blíží a nejradši bych,aby už dorazila teď hned! Abych si mohle dojet pro léky a už by se to vše pohnulo 🙂 O víkendu se chystáme malovat,tak nevím,jak budu mít čas se sem mrknout, tak se zatím mějte krásně a přeju všem krásný víkend 😵 papa

Pavli: držím moooooc palce,ať mrcha už konečně dá pokoj a neotravuje tě!!! 😉 🙂

Adéko: užij si víkend se synovcem a ať máte počasí na koupání!! 😵

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nensy
17. črc 2009

ahojky leni to nevadí hůavně aby se to už hnula a mohla jsi začít stymulovat

adellaide03
17. črc 2009

Ahoj holky,
Leni nevadí, že se mrška blíží tentokrát ne protože vy nad ní vyzrajete další měsíc a budete mít mimiško nebo dvě v bříšku. Včera bylo počasí super a tak jsme byli i v bazénu. Měl 23 stupňů což je dost takže parádička. Dnes má být taky vedro tak se tam taky určitě dostaneme.

nensy
17. črc 2009

ahojyk adel já se taky chystám odpoledne na chatu do bazenu

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

jasně,já to neřeším,jen jsem chtěla dát vědět,že normální těhu se teda nekoná 😅 Až to dostanu,tak během 10 dnů budu mít miminka v bříšku,takže už aby to bylo!!! 😵 😵

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

Adélko: kurňa! Ti ten bazeén závidím!!! ☹ ....to bylo naprostý kafe ta voda,ne??? A dneska mají být ještě větší vedra a já trčím v práci 😖 ...a ty se budeš válet na sluníčku a chladit v bazénu 😉 😀

nensy
17. črc 2009

teda leni stejně to je rychlost co už aby to bylo 🙂 už se těším až nám řekneš že jsi těhule 😀

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

to já taky 🙂 Ale to bude nejdřív ke konci srpna 🙂

nensy
17. črc 2009

to nevadí leni ale bude tedkon už to uteče jako voda 🙂 mi jedem zítra na houby pak k našim na chatu máma má 50 tak jedem přát a pak do říčan pokud něco najdem tak jsem slíbila tchýni houby

adellaide03
17. črc 2009

Leni konec srpna je tady za chvíli. Pamatuješ jak jsem stresovala se školou, že než bude konec to si ještě počkám a už je to měsíc a půl co jsem dělala státnice. Kdyby si bydlela blíž tak by si k nám po práci mohla zajít a bylo by, ale takhle jedině vrtulníkem 🙂

pajulinkka
17. črc 2009

Ahojky holky,tady je dneska zase na umreni....asi dneska posbitŕame deti tady vsechny a pojedeme na koupaliste...sice bazeny tady mame ale je to lepsi je nekde jinde unavit

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

Adélko: supeeeeer,takže si objednávám vrtulník a čekej mě k večeru,jasný,jo? 😉 😀 A poroučím si láhev vychlazeného šampáňa s jahodama do bazénu 😀 😀

Pavli: kurňa ty taky jdeš na koupák??? Pomoooct 😢

to já budu mít koupák,až pojedu domu busem,budu se koupat ve vlastním potu 😀 😀 😀 Joooo,jinak jsem začala špinit,tak pokud se do oběda rozkrvácím,jedu si pro injkceeeeee!!!! 😵 😵 A v So bych už začaa stimulovat, eventuelně se to o den pusune 😵 😵 😵

nensy
17. črc 2009

teda leni tak to je super to máš určitě velkou radost co

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

teoreticky už by jsi mohle malilililinko HCG mít, u dvojčátek už by to podle mě mělo být trošililinku vyšší. Ale, ikdyby tam ještě HCG nebylo, neházela bych kvůli tomu flintu do žita 😉 🙂 Počkala bych,jak píšeš do příštího týdne 🙂

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

to nepatřilo k vám do diskuze 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

jj,mám radost 😵 😵 😵

adellaide03
17. črc 2009

Dobře Leni čakám Tě i se šampáněm a jahodama. 🙂

lenkakubickova
autor
17. črc 2009

Adélko: 😀 😀 😀 😀

adellaide03
17. črc 2009

Tak holky já dělám meruňkové bramborové knedlíky mňam už se na ně těším. A ten malý smrad s prominutím to nejí. To je děs jak on je vybíravý. Si nepamatuju, že bysme my byli tak vybíraví. Nás bylo hodně vnoučat a babička by nám sotva dělela deset druhů jídel. Fakt ty děcka dneska. Já se teda přiznám taky kdoví co nejím, ale řeknu normálně že to nejím a on ja všechno "fůj to je hnusné" je já bych mu fakt někdy tak střelila. Já vím, že třeba moje děti taky můžou být vybíravé, ale u něho je to v šesti letech předčasná puberta protože co si teď dovoluje, no raději nemluvit.

nensy
17. črc 2009

brr adel ty nejím .malá byla v bazenu a vubec nechtěla ven ale tedkon už spí

adellaide03
17. črc 2009

Další taková vybíravá že?

nensy
17. črc 2009

to ne aldel ale já sladký knedlíky nejím ale jinak sladký jím to mi nevadí

tyntyna
17. črc 2009

Ahoj holky jsem tu jen na skok. Byla jsem na velkém ultrazvuku a mám fotečku, ale jsem trochu zklamaná zaplatila jsem 150kč a řekla bych, že tam není skoro nic vidět. ☹

tyntyna
17. črc 2009

Fotečku jsem dala do albumu. A jdu dodělat dort. pá

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru