Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
24. črc 2009

Zuzko ahoj 🙂 Díky 🙂 Na Švihov chceme jet v Ne,pokud to časově stihneme,je nááááádhernej!!! 😵

nensy
24. črc 2009

leni snad to bude dobrý a v uterý pujdeš moc ti to přeju bylo by to super

mirka755
24. črc 2009

Leničko moc Ti přeji aby Vám to vyšlo 😵 😵 😵 , zasloužíš si to kočko ♥

adellaide03
24. črc 2009

Leni tak ať se výlet povede ať si hezky odpočatá a ať to v úterý vše dobře dopadne. Mocinky držím pěstičky.

nensy
25. črc 2009

nazdárek dobré ránko tak tady už od rána prší 😝

liviky
25. črc 2009

hojda 😉
Leni - teda páni,držím pěsti ať máš štěstí 😉

...jinak před chvíkí sme dorazily z venku a pěkně sme zmokli,a ted už zase svítí sluníčko,dnes tu máme to počasí jak na houpačce!

luci1980
25. črc 2009

Ahojky, všechny moc zdravím 🙂

Johanko, no vy jste prožili hrůzu. Ještě že vše dobře dopadlo, opatrujte se!!!

LEničko, moc na Tebe myslím a držím palce, ať jde vše hladce a mimískové jsou brzy u Tebe 😵

Oji, koukala jsem na fotečky Tomáška pod hrací dekou a je celý Ty 😵

nemám moc dočteno, tak se omlouvám, že více nevím co tu nového ....... 😔

paa a mějte se moc krásně 😵

nensy
25. črc 2009

nazdárek livi tak co děláte pokoj když je honza doma 😕

nensy
25. črc 2009

takkde jste dneska všichni.
tak co livi jak vypadá pokoj už ho máte skoro hotovej

nensy
26. črc 2009

nazdárek dobré ránko všem tak manža už je zase vpráci a tady je zataženo takže zase bude určitě pršet

andrea2210
26. črc 2009

ahojky holky🙂

tady je kraaaasne huraaa 😵 😵 vecer jedem na chatu na noc nejspis...🙂

nensynko delam ted to veprove na paprice sem zvedava jake to bude 🙂 uz se mi dusi maso...

adam vstaval az v pul 7 😵

andrea2210
26. črc 2009

ojo kupuju hipp a hami 🙂 i mlicko misto nutrose mame HIPP 2 PLUS a vyhovuje nabic konecne
kraaasne kadi 😵 ma to probiotika a ty kase nektere taky 😀
varila sem ale ted davam neco jineho a treba kralika nedelam tak mu ho kupuju at ma vsecko 😅
miluje ho a taky miluje dyni 🙂
kdyz kojis tak koj🙂 a zacni jak pises treba po tom 6m....-)

nensy
26. črc 2009

jo určitě ti bude chutnat pariku dej podle seba jak hodně to chceš mít 🙂

nensy
26. črc 2009

tak mi jsme poo a upekla jsem buchtu se šlehačkou a pak dojede manža a jedem k našim pro merunky budu dělat kompot

andrea2210
26. črc 2009

nensynko me to moc nechutna ale Honzikovi jo,,, uz se tesi na zitra🙂

taky bych mela neco upect ale kdyz me se do niceho taaaak nechce... 😝

nensy
26. črc 2009

andrej co ti moc nechutná merunky tak ty já taky nejím ale ostatní jo.jinak mě na paprice taky nechutná ale děti to maj rádi tak kuli nim

liviky
26. črc 2009

hoj holky 😉

nensy
26. črc 2009

nazdárek tak jak jste pokročili v pokojíku a co jedeš za vikčou

liviky
26. črc 2009

ne nejedu....ale zítra už dojede domů 😀
no pokoj je vyklizenej jen postele zůstali a včera H. začal něco vrtat v elektrice,ted je ale zase pryč a prý se do toho pustí odpoledne a v pondělí a úterý pr bude po práci malovat,tak tož to sem zvědavá 😅

liviky
26. črc 2009

a ted už tdy hodinu uspávám malou ☹ 😠 ....vypila už 4 lahve čaje,pokadila se a furt nespí,mě klepne!

nensy
27. črc 2009

nazdárek dobré ránko všem.včera jsme byly u babči přát k svátku

ojo
27. črc 2009

Zdravím holky 🙂

my měli super víkend, v sobotu jsme byli na traktoriádě, pak Švihov a k tetě slavit svátek a před večerem jsme si dali s Leni spicha ve Velharticích v hospůdce 😵 🙂 Lenička si pochovala Tomíka a mooooc ji to slušelo 😉 😀

a včera jsme byli na pouti a pak si ještě sedli na terásku do hospůdky...počasí vyšlo fakt suprově, tak akorát, žádný extra hice 😎 😎 😎 a Tomík byl klasika pořád hodnej, při traktorech a hudbě z pouti chrněl jak beránek 😀 😀

Luci, že by taky měl něco do mě?? 😀 😀

Andrej, já si myslím, že když kojím, tak nemusím s příkrmama nikam spěchat 🙂 ...prostě uvidím, jak na to budem mít náladu 😉 😀 😀 😀

máme tu krááásně, ve stínu 20stupňů, tak toho musím využít a půjdem se projít...a pak odpoledne asi taky vypadnem ven 🙂 🙂

zatím pááá 🙂

lenkakubickova
autor
27. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Jdu vás jen na rychlo pozdravit,sdělit novoty z kontroly v Gennetu a mizím prát a žehlit,páč zítra na 2 dny odjíždíme pryč.
Podle utz je odběr vajíček odložen,fňuk,fňuk,ale co,hlavně,že je vše O.K. jdeme na odběr ve Čt v 7.30 😵 Takže ještě dneska a zítra 2 pigára, ve St nic a ve Čt huráááá na odběr 😉 🙂 Mám hodně foilků,mám hodně pít,jako prevenci hrozícího OHSS,ale já věřím,že ani nebude,že to bude O.K. 🙂 Jen, jak mě včera bolelo pigáro do stehna a mám modřinu na břichu,tak jsem doufala,že už nebudu muset bodat...ale coooo, to vydržím! 😉 🙂
Takže se ozvu ve Čt, teď nic fakt nestíhám,přijeli jsme a jdu honem něco udělat,dokud můžu a než zítra ráno odjedem.

Zuzko: malý Tomášek je fakt zlatíčko!!! 😉 😵 Je moooc hodnej a roztomilej. Tchýně z něj byl aúplně unešená 😉 😵

všechny se mějte krásně, ve Čt si na vás až budu ležet udělám čas 😉 😵

adellaide03
27. črc 2009

Ahoj holky,
Leničko tak to je paráda, že jdeš ve čtvrtek na odběr teda toto letí, za chvíli budeš mít mimiška v bříšku. Užij si odpočinek a my se tady budeme těšit jen na krásné zprávičky od Tebe.

pajulinkka
27. črc 2009

Ahojky holky...tak po posledni MS co jsem mela pred tydnem jsem se konecne rozhoupala a objednala jsem se na gyndu a jdu ted ve ctvrtek tak jsem zvedava co mi rekne nebo co mi da nebo co mi bude delat....snad bdue semnou vse O.K. jestli ne tak me klepne ☹

Leni: tak to drzim pesticky aby vse dopadlo dobre teda spis co nejlepe a at mas uz konecne mrnouska v brisku nebo spise mrnousky 😉

A ty Adel jak je?

pajulinkka
27. črc 2009

Johanko jako ja sice mimco ejste nemam a ani necekam....ale jako to co jsi si prozila tak to klobouk dolu....zachovala jsi chladnou hlavu...a hlavne ze mas dite v poradku...
Ja co si pamatuju jak segra mela malou na nohach a davala ji polivku a ona ji na sebe prevrhla .... jako jak ta litala po byte a jak rvala a ja nevim co jeste mno jako mozec a podle toho co jsi napsala tak jsi byla opravdova jednicka v tom jak zachovat chladnou hlavu.....

To treba ted muj pritel zapojoval vlecku na traktor a cep mu rozdrtil pulku prstu,......on mi malem omdlival v koupelne jeste mi u obvazovani prstu zvracel jako a ja ktera to nema rada a jde si povidat se zachdovou misou hned jak nekoho vidi nebo slysi tak jde taky...tak jsem to zvladla na jednicku....jeli jsem na siti a dneska kdyz byl na 3 kontrole tak mu zjistili ze mu ta rana hnisa a ze bud mu to budou rozrezavat a cistit a zase sit nebo mu urezou prst...takze je to taky na prd mno ☹ ale snad to bude oka

nensy
28. črc 2009

ahojky dobré ránko 🙂
leni tak to je super že jdeš ve čtvrtek 🙂
paji tak at dobře dopadneš třeba to nic nebude 🙂

adellaide03
28. črc 2009

Ahoj holky,
Paji to je dobře, že si se objednala. aon Ti třeba jen dá prášky na podporu ovulace a hned se to povede a pokud ne tak potom až Tě budou čekat různá vyšetření, ale já věřím, že se miminko brzy podaří, mooooc držím pěstičky. U mě je zatím všechno v pohodě. Zítra jdu opět do poradny tak jsem zvědavá.
Ivi pěkné ráno.

liviky
28. črc 2009

brý ránko všem 😉 🙂
....my dnes vstávaly až o půl 8,světe div se Lili si začíná dopřávat spánku 😀

....jo a včera sem s Lili běžela do nemocnice.......byla sem s Liliskem venčit našeho hafana....když sme se vraceli domů,tak u baráku sme přecházeli cestu,sem se podívalaa nejmíň 5x že nic nejede,Lilinku sem měla v levé ruce a psa v pravé a když nám chyběli tak dva kroky na chodník tak se vyřítilo na nás auto,sem rychle potáhla Lili za ručku,pak psa a doskočila sem na chodník....no Lili plakala jak šílená,nechtěla mi zvednou ručku a ani si vzít do ruky čajík,tak sem houkla na kámošku a ta mi odvedla psa domů a já letěla do nemocnice,...na chíře jí pan doktor ruku prohmatal a v lokti jí ještě kloub trochu zaskočil.....takže ted musí mít do konce týdne na ručičce obinadlo chuděrka moje,no ale jak si to furt přemílám dokola,tak sem ráda že měla jen vykloubený loket a ne že sme skončily pod autem!!!

maicky
28. črc 2009

Dobré ránko holky 🙂 Jak se tu všechny máte?

Leničko: Paráda 🙂 Čtvrtek je už za chviličku 😉

Paji: Držim palce, ať kontrola dopadne dobře a ať se brzo taky dočkáte malýho pokladu 🙂 A přítele je mi líto... ☹ Snad mu prst zachrání. Bejvalej je truhlář a ten přišel o prst, prostě si ho uříz... Už mu ho bohužel nezachránili. Přišel o dva články na ukazováčku, ale naučil se s tim žít. Pořád lepší bejt bez prstu než bez nohy 😉

Livi: To je děs... Jezdí jak šílenci.... A nejhorší na tom je, že to vždycky odnesou ti, co za to vůbec nemůžou. Ať se Lili brzo ručička zahojí a nemusí mít obinadlo 😉

Adélko: Skvělý, že je vše v pořádku 🙂 Sem zvědavá co ti zítra poví na poradně 😉

Janičko: Krásný zavinovačky 🙂 Jsem mrkla do albíčka a si mooooc šikovná 🙂 Vypadají jako by si je koupila v krámu 😵

Jinak tady počasí nic moc, ale hlavní je, že zatim neprší, tak toho asi využijem a vyrazíme ven. Musim na poštu a tak, tak to oběháme hned po ránu 🙂 Mějte se tu krásně a já zase někdy zaskočim 🙂 Papa

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru