Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

johanka007
1. srp 2009

Zdravím všechny maminky 😉 ........(i tu budoucí)
Leni.....tak den D...je tady!!!!!!!!!!!!!Budu se opakovat,ale..........UŽIJ SI TO SE VŠÍ PARÁDOU 😉
Veru,Luci:ještě chvilku vydržte celééé 🙂 😉

občas vás dočítám,ale nezapojuju se,páč mám malinko času. 😒 ....tak hojte.

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

tak jsem doma holky 🙂 Nějak mi to nedochází 😅 😀 😀 máme tam 2 bobánky,tak jim domlouváme,ať se chytí aspoň jeden 😉 😀 😀 manža mě tu nenechá sedět,že mám ležet,tak zas mizím. papa a krásnou sobotu 😵 😵

johanka007
1. srp 2009

No bezva, 😉 tak do hajan! 😉

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

nic se nemá Jani přehánět,ale tak nějak polehávám a šetřím se, oni mě totiž dost bolí vaječníky od toho odběru,mám je nějak zvětšené a je to fakt dost nepříjemný a teď nemůžu ani žádné prášky, takže jsem ráda, že nic nemusím dělat 🙂

johanka007
1. srp 2009

Jééé,to Tě tedˇbude manža opečovávat,co? 😲 😅 Ježíííši...hotovej ráj na zemi 😉

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

to jo manža je zlatíčko 😵 Pořád mi jen hubuje,že mám ležet,ale jen ležet to taky nejde, jen ležením těhu nepomůžu, teď je to spíš na bobánkách 🙂 😵

adellaide03
1. srp 2009

Ahoj holky,
Leničko no jo to je jasný, že jen ležet taky nejde, hlavně buď na sebe opatrná. Mocinky držím pěstičky ať se bobišky u Tebe hezky zabydlí. 🙂

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

Adélko: děkuju 😵

adellaide03
1. srp 2009

Leni neděkuj a hezky se opatruj. Stejně jsem tak ráda, že jste se konečně dočkali. Vím, že nemáš vyhráno a než budou miminška nebo miminko u Tebe ještě to bude boj, ale já věřím, že jste si prošlí už mnoha nepěknostma tak že to teď všechno vyjde.

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

Kééééž by,taky doufám,že to teď do třetice vyjde! 🙂 Těch 14 dní bude dlouhých.... 😝 😅

Jdu se zas natáhnout, tak papa

adellaide03
1. srp 2009

A teď budeš těch 14 dnů doma nebo budeš chodit do praáce?

luci1980
1. srp 2009

Leničko 😵 No to je paráda!!! 😵
Pohlaď od nás oba bobánky a ať si hezky ustelou u maminky a hezky se opatruj 😵 Manžel je opravdu zlatíčko, tak se nech hýčkat a šetři se 🙂 Budeš teď na PN, že? Ne aby jsi se hnala do práce 😎

lenkakubickova
autor
1. srp 2009

Adélko uvidím, mám do příštího týdne do St dovču, není za potřebí ležet,to žádnou šanci na uchycení bobků nezvýší. Ale zatím mě dost bolí vaječníky,mám je po odběru stále zvětšené ☹ ...takže spíš uvidím podle toho,jak mi bude 🙂 Ale chci normálně chodit do práce, vždyť je to jen práce 🙂

Luci: jak píšu Adélce,uvidím podle stavu,ale v práci je teď havaj,vše v pohodě,tak nevidím problém,proč nechodit normálně dělat než se nudit doma. Hlavně bych na PN měla vycházky 2 hod.ráno a 2 odpoledne a to by mě fakt kleplo! ☹ Bobánky jsem pohladila, tak snad poslechnou 😉 🙂

nensy
1. srp 2009

leničko to mám ohromnou radost tak se šetři určitě se bobánci chití aspon jeden a to šlo teda fakt rychle co 😀

mirka755
1. srp 2009

Leni, odpočívat se musí - tak to zkus vydržet aspoň 2-3 dny - aby sis také hodně odpočinula 🙂

malý Kubíčkové - koukejte tam zůstat, ať máme z Leničky "a teď nevím jak se manžel jmenuje" rodičeeeeee ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

nensy
1. srp 2009

určitě tam bobánci zustanou 🙂

liviky
1. srp 2009

hoj holky 😉
..já jen na skok!
Leni - držíme pěsti ať máte štěstí 😉 🙂

....tady se ještě i ted maluje jakko o duši 😅 ....strop už je podruhé ntřený tak uvidíme ráno,já udělala detajly,hodila sprchu a letím za holčenama,spím s nima u Lenky 🙂 ....zítr by sme měli malovat stěny a začít dělat parkety,tak doufám že se nic nevymamlasí a v pondělí už budem doufám spinkat doma!....tak zatím hoooj 😀

adellaide03
1. srp 2009

Aha Leni tak to jo, ale do té středy raději odpočívej a i v té práci se šetři, ale to Ty jistě víš a jistě budeš.

nensy
2. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak jsem večer nemohla usnout jak jsem se spálila a za chvíli jedem zase na chatu a přijedem večer.zítra tady nebudu jedem do motola

lenkakubickova
autor
2. srp 2009

Holky,jste moc hodný!!! Děkuju vám všem, že mě tak podporujete 😢 😵 😵 Já si to fakt zatím moc neuvědomuju 😅 Jen,jak mě strašně bolí ty vaječníky, tak mám kolikrát pitomý myšlenky,jestli to na ty bobánky nebude mít vliv,aby se tam ubydleli ☹

Miruš: ležím tak nějak od Čt skoro pořád,páč mám zvětšené ty vaječníky a fakt to bolí. Takže i dnes a zatím pořád,dokud to nepřejde 🙂 Mám do St dovolenou,tak to budu 100% doma a podle stavu ve St se rozhodnu co dál,jestli protáhnu dovču,nebo půjdu marodit 🙂 V práci je to sice teď pohoda a havaj,ale ta bolest by mi vadila,nemohla bych sedět...

Adélko: já vím,miminka si moc přeju,nejsem "lempl", ale pokud mi nic nebude,nevidím důvod,proč sedět doma 😕 Navíc, Dr. říká,že ležením žádnou šanci na zvýšení nezlepším, jen teď ty 2 dny,abych se víc šetřila a párkrát i polehávala. Ale díky bolesti vaječníků nic jiného nedělám 😀

Ivuš: hlavně přežijte cestu do Motola!!! Je tam teď trochu zmatek s uzavírkama. Pozoooor,je tam dost snadno přehlédnutelná odbočka před stadionem Sparty do leva, jinak dojedete přímo jen ke stadionu, vnejhorším se tam otočíte,ale je to fakt blbě označené ☹ A navíc je uzavřená Veletržní,nevím,jestli s ní jezdíte,ale teď musíte buď přez Strossmayrák nebo Letenským tunelem, raději mrkněte na mapu!! Veletržní-není vůůbec průjezdná!

nensy
2. srp 2009

jo leni doufám že nebude takovej hyc jinak nevím kudy pojedem 😝

lenkakubickova
autor
2. srp 2009

Ivuš: Vašek se snad podle mapy chytí, rozhodně pokud pojedete po Argentinské,tak jeďte pořád po ní směr k Vltavské a tam Vás to navede na Letenský tunel a vyjedete nahoru tunelem a hned pojedete do leva (vyjedete na Letenském náměstí) a tam už to budete znát 🙂 Jen bacha před stadionem,ať neminete tu odbočku mírně doleva,ale dyžtak se otočíte u stadionu,nooo 🙂

adellaide03
2. srp 2009

Ahoj holky,
Leni to já vím však neříkám pořát ležet jen být na sebe opatrná, ale to Ty jistě víš a určitě si že?
U nás je dneska zase vedro to bude hnus. To asi většinu dne zase strávím v bazénu.

pajulinkka
2. srp 2009

Lenicko tak to je super....hlavne se drz a odpocivej...moc ti to prejuuu 😉

lenkakubickova
autor
2. srp 2009

Adélko: já vím,jak to myslíš 🙂 😉 Udělám cokoliv pro mimi 🙂

Pavli: děkuju 🙂 A tobě moooc držím palečky,ať se vše brzy s miminkem vyřeší 😉 😵

nensy
2. srp 2009

nazdárek tak jsme doma venku se to nedá vydržet tak jsme dojeli domu

ojo
2. srp 2009

Ahojky

Leničko, tak už máš 2 bobíky v sobě? 🙂 🙂 jen odpočívej, měj veselou náladu, starosti házej za hlavu a žádný stres 😉 🙂 teď neni nic důležitějšího než ty a vaši bobíci, aby se udrželi 🙂 🙂 mooooc držím palečky 🙂 🙂

my měli zase výletní víkend 🙂

zdravím ostatní...ukážu se až zítra páááá 🙂

pajulinkka
2. srp 2009

Ahojky holky dneska je u nas uplne na umreni...a ty sileny bourky nas maji obejit jak cert krize 😖 Jako ale potrebovalo by to sprchnout 😉 jako je tu na umreni...aji jsem se sprchovala ve studene vode bo to jinak neslo

adellaide03
2. srp 2009

Ahoj holky,
Paji u nás je to to samé. Vedro jako blízen. Mám všechno pootevírané a nic se nehne hrůza.

nensy
2. srp 2009

holky tady je taky dusno ale ošklivo a fouká vítr tak snad se trochu ochladí

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru