Maminky z Černého Mostu

verja
21. říj 2008

Ahoj, najde se tu nějaká mamča z Černého Mostu a okolí na společné procházky a povídání? Už nás a Ondráškem (5 týdnů) samotné nebaví ☹ .

adua
14. led 2009

Marge, nene, v sídlišti ne, je to u pole, jak se jde k rybníku. Tam je skatepark. A malej kopeček mezi cestičkama. Jedna vede přímo okolo pole a s tou druhou dělá z toho kopečku takovej ostrůvek. Obě se rozdělujou jen na chvíli, aby ten kopeček obešly z obou stran a pak se zase před tim kruháčkem u skateparku sbíhaj. Možná to vysvětluju špatně, ale jinak to neumim.
Ty bydlíš kde? My v těch nových domech jak jsou v bloku Bryksova, Ocelkova, Arnošta Valenty a Hlaďova tušim.

marge
14. led 2009

adu, jojo, vím kde myslíš. Já bydlím v tom sídlišti za skateparkem. Naproti zdravotnímu středisku 😉

adua
14. led 2009

Marge, no vidiš. Já šla okolo vás dneska za kamarádkou. Má 4měsíčního chlapečka.
Tak až budete příští týden zdraví, tak můžeme dát sraz. 😉

adua
14. led 2009

Jeje, dyť já jsem šla za Verjou. Ta to tady založila, sem nějaká zmatená. 😀

verja
autor
16. led 2009

Ahoj Marge, jsi mi povědomá, ale nějak nevím jestli jsem se potkaly. Jinak s tou Dr. Svobodovou jsem pěkně vytočená, protože ty prevence dost zanedbávela, tak jsem už na 3m chtěla jít jinamm jenže pojišťovna to nedovolila až po 3m. Ale když jsem se informovala na pojišťovně, tak mi tam náhodou řekli, že mam od 1.1. psaného někoho jiného. Tak když jsem byla s maly 16.12.! na 3 měs. prevenci u Svobodové, tak jsem se jí ptala, jestli opravdu končí. Ona mi do očí tvdrdila, že je to blbost, že tu i po novém roce bude. Tak jsem jí řekla, že v tom případě jdu jinam a posunula jsem i očkování a 5.1. jsem už se domluvila na vstupní prohlídce a prevenci u Dr. Chaloupky na Bioregeně. Naštěstí je fajn. Jinak 7.1. telefonovala nová Dr., že po ní chtějí kartu a když bydlíme v ulici, tak jí to přijde divný a že ji mrzí, že jdeme pryč, že má moc ráda miminka.... no já byla vytočená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, už podle hlasu je úžasná. Skoda, že nemůžu jít ty Svobodový vyškrábat oči, takhle mi do očí lhát, hlavně proč to udělla? 🙄

marge
16. led 2009

Ahoj ver, taky si nejsem jistá, jeslti jsme se někdy potkaly. 🙂 S tou Svobodovou mi ani nemluv, když se Kuba narodil, tak měla dovolenou, takže první prohlídku jsme absolvovaly u dr. Maškové na parníku a s péčí mudr. Svobodové se to nedalo vůbec srovnat!!! 😠 Měla jsem na Maškovou dobrý reference, jenže Svobodovou mám před barákem...no a když jsem chtěla k Maškový přestoupit, tak už nebrala 😠
Jsem moc ráda, že šla do důchodu, doufám, že tato nová doktorka už bude normální!!

verja
autor
17. led 2009

Ahoj Marge, tak takový štěstí jsem bohužel neměla a Dr. Chaloupka mě vzal:(. NAštěstí jsem tentokrát už šla pouze podle referecní a je prý výbornej. Ale už bude blbý zase přecházet. Svobodová mi vyhovolvala taky z hlediska místa taky bydlím v ulici🙂. Práve mě dost překvapilo už na začátku, že na první prohlídku nezvedla zadek a neušla těch 200metrů na první návštěvu domů, jak se to prý normálně dělá...... Jo koukám. že jste snáma přesně o rok ( ty dva dny jsou detail 🙂 )

marge
18. led 2009

Ver, tak to je fakt pech. Ale já jsem na dr. Chaloupka taky slyšela jenom samou chválu, kamarádka s dcerou k němu taky chodí.
A proč Ti to Svobodová neřekla, to teda fakt nechápu. Slyšela jsem, že doktorům v důchodě dávají smlouvu už jenom na rok, tak jí ji možná nedali...nevím.
Tak to bydlíš někde blízko, to bychom se mohli někdy vidět i s aduou 😉

adua
19. led 2009

Nazdar kočky.
My máme celý týden dost času, tak se určitě nějak rády sejdem. Jen řekněte kdy a co a jak. Už je taky tepleji, tak bude moct Věrka s Ondráškem už taky ven.
Dejte vědět. 😉

adua
19. led 2009

Radši bych dopoledne, odpoledne dlouho spíme, takže to bychom mohly tak kolem té 17 hodiny až. 🙂

marge
20. led 2009

Adu, nám by se to víc hodilo odpo, jelikož chodíme spinkat ještě 2xdenně. 😒 Ale třeba bysme mohli jednou vynechat. Tak písni, kdy by se Ti to hodilo. Já nemůžu zítra, jinak je mi to jedno 😉

adua
20. led 2009

Zítra jdeme zrovna odpoledne k MUDr. na očkování, takže to nepůjde. Spíme od jedný do čtyř, takže potom jsme kromě středy k dispozici. 😉

verja
autor
21. led 2009

Ahoj, my už taky můžeme ven🙂. Kdykoliv, protože spinkáme hlavně v kočárku nejlépe po obídku) 😉 😀

adua
22. led 2009

Tak se holky už pojďte dohodnout na srazíku. My chodíme dopoledne a odpoledne. Po jedný hodině Barča spí a pak tak od čtyř. V poslední době spí Barča maličko.

verja
autor
22. led 2009

Ahoj, nám je to vlastně jedno, pokud zrovna nebudeme papat. Ale od pátku do pondělka nebudeme. .....jedeme za tchýní 😠

marge
22. led 2009

Ahoj holky, tak co třeba to úterý 😉 Asi by teda bylo nejlepší dopo, jelikož od čtyř už je docela zima a Kuba chodí spát okolo dvanáctý 🙂

adua
25. led 2009

Marge, s úterkem souhlasím. Mám mít sraz s kamarádkou, ale snad bude moct i odpoledne, pokud neporodí. 😀

verja
autor
26. led 2009

Ahoj, tak to by teda zítra šlo 🙂. My bychom mohli už klidně lehce po 9🙂. Aduo, já budu jezdit ke tchýni snad častěji, tam se člověk fakt nenudí, hlasně když je tam moje povedná švagrová! 😝 . 😉 .

adua
26. led 2009

Tak prima, co třeba v půl desátý u kiosku?

Co Marge, souhlasíš? 😉

marge
26. led 2009

Ahoj holky, tak souhlas...zítra o půl desátý. 😉 Kiosek je doufám Max? 🙂

adua
26. led 2009

Marge, jasně, potraviny Max. 😉

verja
autor
26. led 2009

půl desátá bude fajn🙂. Už se těšíme.V+O

sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monad
3. lis 2012

ahoj, my jsme z černého mostu, 7m mimi a 2letá holčička.... 😀