Maminy motorkářky. Co na to říká okolí?

deathy
25. kvě 2010

Zdravím, ještě x let než jsem byla těhotná, tak jsem jezdila za přítelem jako baťůžek. Nyní - dceři je něco přes rok - jsem se rozhodla, že chci být aktivní motorkář. Dělám si papíry na motorku, motorku jsem si také již koupila.
Moc se mi to líbí a musím uznat, že mi to celkem i jde 😅 Než jsem šla do autoškoly, tak mě přítel naučil základy, abych nebyla úplně neznalá a abych byla schopná motorku uvést do pohybu a nijak sebou nefláknout. A tak jsem od instruktora sklidila i uznání 😎 Ale o to tu nejde.

Tohle téma jsem založila z jednoho prostého důvodu...co vaše okolí (babičky, dědové těch našich prcků) na to, že vy matky či otcové (ale spíš matky) hazardujete se svým životem a jezdíte na těch zabijáckých strojích?!

Už od svých čerstvých 18 let jsem aktivní řidič auta, jezdila jsem denně do školy a různě jinde, i jako těhotná a nyní s dítětem v autě. Moje máma ví, že jsem opatrná na sebe i dítě, že přemýšlím za ostatní v provozu atd. Ví, že motorky mám ráda a že kdykoliv to šlo a jde, tak jsem se s přítelem jela projet. A rozhodně až uvedu svůj stroj v provoz, nebudu jeden z těch dárců orgánů, kteří jedou dvěstě v městě.

Jenže - když jsem se jí nyní pochlubila o motoškole a že chci jezdit (to, že už mám i motorku jsem jí zatím raději nesdělovala), tak se naštvala a rozhodně mi dala najevo, že s tím nesouhlasí a že s tím nechce mít nic společného a že jí chci přivést do blázince a že bychom se měli asi dobře pojistit, aby dcera měla něco do budoucna, až se jí rodiče zabíjí atd.
Snažím se na mámu brát ohledy, samozřejmě ale nejsem dcera asi jakou by si představovala, protože jsem se v poslední době nechala - znovu - tetovat a mám kroužek v nose a nyní ještě motorka.
Asi se ptáte proč to tak řeším. Ono je to totiž tak. S přítelem bohužel zatím nemáme vlastní společné bydlení a tak jsem trvale pořád doma s mámou a občas jezdíme do Prahy, když je volný byt u přítelovo mámy.
Proto jsem mluvila o těch ohledech na mojí mámu...protože kdybych bydlela sama někde jinde, neřeším to. Ale protože bydlíme spolu, tak vše jde přes ní a vše se jí "týká" a já mám pořád zatracený pocit, že je mi stále 15 a musím se na vše ptát.

Dlouze jsem popsala svůj problém, upřímně doufám že nejsem jediná, kdo je v takové situaci. A předpokládám, že mamin motorkářek je spousta, tak budu ráda za vaše rady, jak to skoulet s těmi staršími 😀

strapocka
9. čer 2016

Ahoj holkyyy 🙂 já mám už 4 roky po ptákách 😀 Když jsem otěhotněla prodali jsme přítele mašinu, moji jsme ještě dva roky nechali a pak šla i moje, nebyl čas a zbytečně ležela v garáži, můj drahý Monstřík..No a když jsme se už zase teď chystali na nějaký kup, zase jsem otěhotněla 🙂 Každopádně svoji ted minimálně pár let neplánuji, ale jednoho cesťáka chceme. Už mi to taky chybí, byl to x let smysl mého života. Na akce s bandou jezdíme autem a sem tam se k někomu vetřu, ať me sveze, ale je to peklo vzadu 😀 Sama jezdit jsem ale nechtěla ani před otěhotněním, nějak mě to mateřství poznamenalo 🙂 Šťastnou cestu všem!

kofolka001
6. črc 2016

@andrysek30 taak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! Tiez som rodila v cervenci, 11. pred dvomi rokmi 😀 dakujem za podporu! Veci uz mam nakupene, stihla som aj kilo pribrat, tak snad tie strasne uzke nohavice zapnem a povolia! Za dva tyzdne nas to caka. Priatel bol cez vikend s kamosmi u nas na SK, tak si to zopakuje este so mnou, ale len na par hodin za dva dni. Aj to je nieco🙂

andrysek30
7. črc 2016

@kofolka001 urcite to pouzivanim vse zmenkne a pripadne jeden dešt pomuze 😀 ja jen doufam ze mi splasknou ty natekl nohy.jinak neobuju boty. Do zbytku se snad nacpu casem 😊 tak preji pekny svezeni a opatrne na plechovky dost nas stale ignoruji 😕

ivitko_22062013
11. srp 2016

Ahoj. Necetla jsem vsechny prispevky ale take se hlasim. Jezdim od 20 ti let. Nyni jsem dva roky jen oprasovala masinu v garazi. Mam osmimesicmiho synatora a jeste hooodne dlouho se na dvou kolech nesvezu. Jsem rozhodnuta motku prodat. Zustane manzelova. Ale me batozeni nebavi. Tak uvidime. Treba se jeste na dve kola vratim....

ivitko_22062013
11. srp 2016
andrysek30
18. srp 2016

po 10ti mesících mě muž vyvez, cca 4 týdny po porodu, babička hlídala,tak jsme to na hodku jeli prubnout...na chvíli jsem ukojena 😀

anetagsxr
6. zář 2017

Ahoj holky našla jsem tuhle diskuzi. Jsme s přítelem motorkáři.a chtěli bychom to promítnout i do těhu focení. Máte nějakou inspiraci? Takhle jsme se nechali nafotit ve dvou a teď bychom chtěli něco s bříškem 🙂

bjoucik.15
26. zář 2017

Bohužel s bříškem mám jen v kožené bundě ale bez motorky. My máme svatební s motorkou.....

anetagsxr
27. zář 2017

Tak nakonec vzhledem k rizikovemu těhotenství. Jsme udělali fotkyjen doma v posteli klasika plus helma,rukavice a kožená bunda. Bude to muset stačit

kofolka001
27. zář 2017

Nevadi, urcite budu fotky krasne! Svadobne si potom spravite v plnej parade😉