Maso z domácího chovu - Brno. Kde ho koupím?

sarunatko
29. pro 2011

Chtěla bych se zeptat, kde se dá v Brně nebo v okolí koupit maso z domácího chovu. Máte nějakou zkušenost? Dáváte dětem malým dětem maso z běžného obchodu?

vojtisek2007
29. pro 2011

@sarunatko - a co zkusit bedýnky - třeba tady ?
http://www.bedynky.cz/druzstvo/40/bedynky-husovice

sarunatko
autor
2. led 2012

@vojtisek2007 Já se v těch bedýnkách moc nevyznám, raději bych si ho někam došla koupit zrovna v době, kdy ho potřebuju... nějak k tomu nemám důvěru 😖

sarunatko
autor
16. únor 2012

Nikdo nemáte tip?

gabbika
21. únor 2012

Dobrý je obchod Sklizeno u Ronda, mrkni na www.sklizeno.cz , i když je lepší asi jejich profil na Facebooku.

Já tam kupuju hlavně kuřata, neobsahují žádnou přebytečnou vodu a maso je opravdu sval...ale připrav se, že např vepřové nebo hovězí je dražší, ty kuřata vyjdou líp (když si přepočítáš kolik platíš někde v Albertu za 50 % vody z obsahu hmotnosi kuřete).
@sarunatko

sarunatko
autor
22. únor 2012

@gabbika Děkuji, podívám se na to.

marie287
19. bře 2012

@sarunatko My si jezdíme zde na Vysočině cca 2x do roka k soukromému zemědělci, si dá porazit býka a pak prodává cca 10kg balíčky. Maso je nesrovnatelné s tím z obchodu. Když budete mít zájem mohu Vám poslat kontakt. Obyčejně zabíjí na jaře a na podzim. 737236343

sarunatko
autor
26. bře 2012

@marie287 A nemají stránky? Jinak už jsem odběratele našla a jsem taky spokojená.

kathinka1
15. dub 2016

@sarunatko dobry den mohu se zeptat, na jakého dodavatele jste narazila v Brne? Děkuji.

sarunatko
autor
15. dub 2016

@kathinka1 pan Horák, jirikovicemaso@ seznam.cz