Máte někdo pračku se sušičkou v jednom zn. Candy?

kirinka2013
25. lis 2017

Máte někdo pračku se sušičkou v jednom zn. Candy? Jaký program používáte na praní a jaký na sušení? Kolik otáček, jakou teplotu a kolik prádla dáváte? Mám ji chvíli a nedaří se mi vychytat, aby prádlo nezůstávalo vlhké. Děkuji

terla
25. lis 2017

Mame doma cca 5 mesicu a jsou s ni jen problemy.Pri beznym prani vyndam pradlo mokre,protoze nekdy ho dam min jak pet kilo a pri zdimani tam je senzor,ktery pracku vypne.Kdyz sebou vic hazi.Ale to je pojistka a neda se s tim nic delat.Uplne suche ze susicky na slozeni do skrine jsem taky snad nikdy nevyndala.Jsem z ni zklamana.Jeste musim strkat do dvirek,kdyz ji chci zapnout.No a hned kdyz nam ki privezli,tak byly ulomeny dvirka,jak je filtr.Proste tyhle kombinace nefungujou.

terla
25. lis 2017

Chybi mi tam 600otacek,nad 800 otacek pri zdimani je pradlo hrozne zmackane a 400 je mokre.Skoro vse na 40 stupnu a vyuzivam program na 40 minut.

kirinka2013
autor
25. lis 2017

Tak to já pod 1000 otáček nezkoušela a ten režim na 40 min mi to moc nevyždímal, tudíž ted zkouším režim bavlna, ale to pak jede docela dlouho. Prala a sušila jsem jsem tak 6x, 1x jsem vyndala krásně suché ručníky a 1x krásně suché normální prádlo a ať to zkouším teď na ten samý typ, jak chci, mám to teď pořád vlhké :-/ Jde nějak nastavit, aby mi to po praní hned sušilo, nebo musím jednotlivě?

terla
26. lis 2017

Jde to nastavit hned pri programovani nebo i behem prani.Je pravda,ze zalezi na materialu.Neco je suchy a neco se musi dost dosusit.

morningstar
26. lis 2017

Ja musim susit na dvakrat. Prestoze si pracka prepocita dobu suseni, tedy prvni suseni zkrati, byva vetsinou vlhke, u druheho si to uz nekdy ani neprepocita (asi jak je to pradlo uz lehci) a pradlo zbytecne presusuje. Nejsem s ni spokojena.

Uz jsem uvazovala, jestli se voda nekam nesbira do nějaké nadrzky, ale mam ji normalne pripojenou do odpadu a v navodu nic takoveho neni.