• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

27. září 2011 
Sú slová, ktoré sú určené iba pre jeden pár uší od jedných pier...slová, ktoré napísané znejú kvetnato, ale keď ich počujeme, naše srdce plesá...slová, ktoré patria iba tým dvom ľuďom, ktorí si ich hovoria... no žiadne slová nenahradia skutky...
14. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:hearts: Nemáš pred láskou zavrieť dvere so slovami, že je nemožné ju nájsť a udržať. Najrýchlejšia cesta, ako nájsť lásku je dať lásku. Ak ju chceš priveľmi, nenájdeš ju. Najbezpečnejší spôsob ako si lásku udržať je dať jej priestor a starostlivosť pre rast. Ak ju stískaš príliš, stratíš ju.
14. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prečo sa s tými na ktorých nám záleží najčastejšie hádame? Lebo majú pre nás väčšiu cenu, než aby sme nad nimi mávli rukou a šli ďalej...
14. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby zhanam citaty o priatelstve,kamaratstve................poradite?ideme na oslavu 30.skladali sme sa na dar a chcem tam dopisat nieco aby mu to pripominalo ze to ma od nas-kamaratov.........dakujem :wink:
21. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Múdry človek nemiluje preto,že z toho má prospech, ale preto,že nachádza šťastie v samotnej láske. :slight_smile:
27. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten most překročím, až k němu přijdu :slight_smile: Je to taková dobrá věc, když se na člověka řítí obavy z budoucnosti - pro mne tedy :slight_smile:
27. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek