Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

kajule
7. dub 2008

Ahoj holky, ja uz nekolik let sbiram citaty a ruzna prislovi (pokud mozno i s tim, kdo je rekl), zapisuju si, co slysim od jinych a prijde mi to tak nejak pravdivy. 🙂 Mam spoustu oblibenych citatu, ale ten nej je asi "Kazdy vidi, jak vypadas, ale jen malokdo citi, kdo jsi" a "Nehledej krasu, ta srdce nema. Hledej srdce, krasa prijde sama". 🙂 Nebo taky tyhle dva latinsky "Amicus est tamquam alter ego" a "Hominem te esse, memento ".
Zajimalo by me jestli i vy tady mate nejakej svuj nejoblibenejsi citat, svoje motto, kterym se ridite???

suki
2. únor 2009

Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o všechny postaráno. 😀 😀 😀

suki
2. únor 2009

Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! 😀

suki
2. únor 2009

Žádný člověk neni tak chudý, aby nemohl darovat úsměv. 🙂

nobody
28. bře 2009

V životě nezáleží na tom, co obouváte ... tenisky, podpatky, papučky. Země je poduškou pro Vaše kroky.

zdenallicka
28. bře 2009

Kdyz se vlastovka dotkne kridlem hladiny a po vode se zacnou sirit vlny, jejich rychlost je nezavisla na tom, jak rychle vlastovka leti.. Stava se to i lidem.. Dotkneme se jeden druheho a chveni v nas trva, at si to prejeme, nebo ne.. (BOHUMIL HRABAL)

Ze, nobody?? 🙂

nobody
28. bře 2009

Slzy jsou bránou do tvýho vědomí. Ukazatelem lidskosti, křižovatkou rozpoložení, uvědomováním si různých poloh existence.
Smích je také bránou do tvýho vědomí.
Slzy a smích jsou na sobě závislými. Někdy při smíchu pláčeme ... někdy se při smutku uchechtneme ....

zdenallicka
28. bře 2009

JE DOBRE MIT VSEHO DOSTATEK, ALE V ZIVOTE JE NANEJVYS DULEZITE NICEHO NEMIT PRILIS...

zdenallicka
28. bře 2009

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.
Antoine de Saint-Exupéry

zdenallicka
28. bře 2009

Mít někoho rád a někoho milovat je rozdíl.. Láska není rozum.. Není postavena na logických základech.. Stojí na tenkém ledě, na pavučině, na ostrých střípcích, které jsou nebezpečné jako břitva a přesto po nich lidé chodí....

zdenallicka
28. bře 2009

"Je velmi obtížné předstírat lásku, kde není, a téměř nemožné ji zapřít tam, kde je..."

zdenallicka
28. bře 2009

Kdyby měli všichni mí přátelé skočit z mostu, neskočila bych s nimi.. Čekala bych dole, abych je chytila...

zdenallicka
28. bře 2009

nobody: 😵

zdenallicka
28. bře 2009

Jedna holčina tady z koníka má/měla v pasu:

Svět vždycky odrazí to, co v sobě nosíte....

Díky, kočko... Ukazuješ mi cestu... 😵

suki
28. bře 2009

Musíme se smát dříve, než se stanete šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž bychom se zasmáli. 😔 😔 Jean de La Bruyére

Někdy stačí malá chvilka na to, abychom si někoho oblíbili, ale nestačí celý život, abychom na něj zapomněli.

Když máš milovat, nepřemýšlej, když přemýšlíš, nemiluj. Publilius Syrus

Co je to láska? Tomu, kdo ji prožil, to vysvětlovat nemusíte, tomu, kdo ji neprožil, to nevysvětlíte.

suki
29. bře 2009

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná. 🙂 Bergmannová Ingrid 😉

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.Seneca Lucius Annaeus

Kdo řekl, že láska je slepá? Ta jediná vidí dobře: objevuje krásy, kde jiní nevidí nic.Frossard André

Toussaint Jean-Philippe
Kdo by si neliboval v protahování té slastné chvíle, jež předchází prvnímu polibku, když dva, kteří k sobě pociťují jistou milostnou náklonnost, se již mlčky rozhodli, že se políbí, když jejich oči to vědí, jejich úsměvy to věští, jejich rty a ruce to již cítí, ale oni pořád odkládají okamžik, kdy se jejich ústa něžně setkají poprvé.
[Toussaint Jean-Philippe]

nobody
31. bře 2009

🙂

suki
31. bře 2009

Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.Lennon John Winston 😉

suki
31. bře 2009

Rochefoucauld Francois Duc de la
Ptají-li se milenci jeden druhého, jak dlouho bude jejich láska trvat, není to proto, že by chtěli včas odejít, nýbrž proto, aby slyšeli, že nebudou muset odejít nikdy.

suki
31. bře 2009

Werich Jan
Až Ti bude úzko otoč se čelem ke slunci. Všechny stíny budeš mít za zády.

Hesse Herman
Optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě, a pesimista se obává, že je to pravda.

suki
31. bře 2009

Seneca Lucius Annaeus
Život je jako divadelní hra: nezáleží na tom, jak dlouhé představení bylo, ale jak dobře se zahrálo.

Goldoni Carlo
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.

Remarque Erich Maria
Tu však jsem náhle viděl,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne,zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí,je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco,co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě! 😵

suki
31. bře 2009

Werich Jan...to je velká pravda 😅 😒
Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

suki
31. bře 2009

Wilde Oscar
Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

No, jsem se zas rozjela, já jak k něčemu takovýmu sednu, tak nějak nemůžu skončit 😅 😀 😎

suki
31. bře 2009

takže....V nejlepším se má skončit... 😀 To bych si měla občas připomenout... 😀 😀

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
suki
31. bře 2009

rybacina 😀 😀 jako viditelně jsi z toho nadšenej 😀 😀 ...v každým tématu odkaz 😀 Tak gratuluju 😀

nobody
31. bře 2009

/tři/ Bit je supr přece

suki
31. bře 2009

😀 😀 to jo...to je nějakej novej citát? 😀

nobody
31. bře 2009

Být či TriBit? To je ..... oč tu běží

suki
31. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nobody
4. dub 2009

Žít bez ponožek je jako žít bez končetin.