Máte zkušenosti se Slim Belly?

myska25
7. bře 2012

Holky přemýšlím nad tím začít chodit na Slim Belly a chtěla jsem se zeptat jestli s tím náhodou nemáte nějaká zkušenost? Přece jenom se musí koupit permice a ta stojí 2000 tak, aby to nebyli jen vyhozené peníze.
díky Míša

kive76
8. bře 2012

@myska25
ahojky, já ještě zkušenost nemám...ale četla jsem o tom nedávno...a v Praze to stojí 12 vstupů 1960 kč...a jedna hodina zdarma , aby si člověk vyzkoušel jestli by se mu to líbilo nebo né..takže to jdu vyzkoušet příští čtvrtek.. docela mě zajímá jestli se mi taky podaří něco schodit...

myska25
autor
8. bře 2012

@kive76 u nás to stojí taky tak, ale o hodině zdarma nikde nic řečeno není, tak uvidím, chodí na to sestry známá a po 6 návštěvách za dva týdny má v břiše dole 7 cm 🙂 tak mě to láká taky vyzkoušet 😀 😀

kive76
9. bře 2012

@myska25 no s tou hodinou zdarma..je to asi jen tak akce toho studia kam chci zajít..protože ještě jsem koukala na jedno fitko v Praze a tam to mají na těch 12 lekcí za těch a dokonce 1990 kč..a né 1960...jééé to bych taky brala...🙂 no já určitě chodit budu...a tady v tom studiu je dobrý, že když jsem tam volala tak mi paní říkala, že nemusím rovnou dávat těch 1960 , ale že můžu platit po týdnu.. 🙂 což je pro mě výhodnější..protože přítel je na marodní, a jemu nemocenská přichází až kolem 22 . v měsíci, a moje k 15. v měsíci..takže jakmile se utratí penízky z mé..tak příjde přítele vejplatka , a je zas z čeho žít 🙂 a kdy se na to chystáš?
já možná pak začnu od příštího týdne...docela mě zajímá jestli to má úspěch..asi taky záleží na tom z kolika se hubne...já jsem se jen tak ráno měřila přes pas a mám 81 cm....těch 7 cm bych určitě brala..🙂 z kolik a kg tý sestry známá zhubla? asi spíš víc jdou dolů ty centimetry..jsem četla, že někde se na tom běžícím páse, či rotopedu, či orbitreku chodí , jezdí 30 minut, a tady je to 40 min...a navíc se tu dá v tom studiu cvičit s kamarádkama...či kamarádkou mají 2 běžící pásy, a jeden orbitrek.

kive76
9. bře 2012

jukni sem to je z minulého roku z Kolína...nějaký výsledky ..
http://www.svoboda.info/zpravy/region/zabijak-b...

kive76
9. bře 2012

@myska25 a tady je nějaký čáslavský fitko koukám...
http://fitness-paty-caslav.webnode.cz/

kive76
16. bře 2012

@myska25 ahojky, tak co už jsi se rozhodla? já byla včera a dobrý...lilo ze mě 🙂 takže od 26.3 začínám tu studii na měsíc...

myska25
autor
16. bře 2012

ahojky kive, zatím stále nad tím váhám, je to pro mě dost peněz na jednou. Změnila jsem jídelníček, denně si dávám 2 hodinovou procházku s kočárkem, když malý spí a dneska jsem si zkusila i svižnější procházku a super, jsem zvědavá jestli budu moc zítra chodit 😀 a kila jdou dolů taky a i ty nějaký cm. Tak držím palce, at ti to pomůže a těším se na tvoje výsledky.

kive76
19. bře 2012

@myska25 jo jasně já to chápu, i na mě je to docela dost...ale už jsem se rozhodla, že do toho jdu, a že můžu platit po týdnu...já si myslím, že denně procházka a ještě navíc dvouhodinová je super...to ti půjde krásně a zadarmo 🙂 hubnout...to já bohužel takovouhle možnost ještě nemám... jojo pak ti dám vědět jak to tady u toho dopadne...

lenule5
20. bře 2012

Ahoj holky! Náhodou jsem narazila na vaši diskuzi. Já jsem Slim Belly zkusila hned po vánocích a za 4 týdny, které trvá ta první zaváděcí studie jsem zhubla 11 cm v pase. Teď chodím na Slim Belly dvakrát týdně a nemůžu si to vynachválit. Celkově od ledna jsem zhubla už přes 15cm. Slim Belly vám můžu stoprocentně doporučit. Jestli chcete, tak se mrkněte na jejich stránky www.slim-belly.com/cz nebo si najděte na facebooku Slim Belly Česká republika. Jestli máte nějaké dotazy, jak SB funguje nebo tak,napište mi, ráda pomůžu :o) Ať vám to hubne!! 😉

kive76
22. bře 2012

@lenule5 jééé to je nádhera..takhle pěkně zhubnout přes pás...už se těším ..já na stránky koukala...už to mám proštudovaný 🙂 a musíš hodně pít? jedla jsi nějak zdravějc?

lenule5
22. bře 2012

Ahoj, já jsem z Prahy a chodím do Expresky na Hájích v Praze. Vyhovuje mi to tam strašně, protože po lekci SB si dám ještě kruhový trénink a pak jsem uplně mrtvá 🙂 Jinak je samozřejmě dobrý, když více piješ, pak máš i míň hlad a tělo se více pročisťuje. Co se týče jídelníčku, tak nějaký úpravy jsem podstoupila, ale fakt jen minimální. Třeba už moc nesolim a nejim sladký a hlavně nejim po 18:00 🙂 Jinak jim tak nějak všechno, ale v menších porcích než dříve.

kive76
23. bře 2012

@lenule5 a co se týče na kg...jak se ti podařilo zhubnout? spíš je to o těch centimetrech..a přes boky, stehna taky to trošku jde?

kive76
23. bře 2012

@lenule5 to Háje na mě jsou z ruky...Jsem z Kladna, ale jelikož pracuju na Praze 6 a jezdím vlakem tak to do tohohle studia Essence mám kousek , jelikož sídlejí na nádraží Praha Dejvice, a pak odsud jedu vlakem na Kladno... 🙂

lenule5
23. bře 2012

@kive76 co se týče kilogramů, tak jsem zhubla nějak okolo šesti kil. Jenže ty kila ti neřeknou přesně kolik si zhubla, protože ty můžeš zhubnout tuk, ale zase nabereš svaly a svaly jsou težší než tuk, takže když zhubneš třeba 3 kila tuku a hned nabereš 3 kila svalů, tak si pak myslíš, že si neschodila vůbec nic, ale skutečnost je jiná 🙂 Přes boky a stehna zhubneš taky, protože cvičíš normálně třeba na steperu a hubneš všude, s tím, že na břichu 8krát více než všude jinde 🙂 takhle jsem si to alespoň nastudovala na stránkách Slim Belly 🙂 Každopádně dej vědět jaký budeš mít pocity po první lekci 😉

kive76
23. bře 2012

@lenule5 tak já už jsem na první zkušební byla... a lilo ze mě...kalhotky jsem měla turch...no a v pondělí jdu na první už která začíná studii...takže už se moc těším..jsem ráda, že aspon takhle přes modrýho koníka někdo existuje komu se takhle podařilo zhubnout, jak ty cm, tak i na kilča...určitě se ozvu...

lenule5
23. bře 2012

@kive76 Jo takhle, ty jsi už byla na jedný lekci 🙂 Tak hlavně ať ti to pomůže a dej pak vědět 😉

kive76
24. bře 2012

@lenule5 jo to byla jen zkušební...v tom studiu jsem mohla zajít na jednu jakoby zadarmo..na zkoušku, a ych si zkusila o co vlastně jde..a ted od pondělka začínám tu studii 3 x týdně na ty 4 týdny..jo jo ozvu se ..první měření bude na začátku, a pak někdy v průběhu studie? a pak nakonci...... a z kolika tý jsi hubla? já mám ted kolem 80 kg...jeden den 79, 2kg , jeden den podle žravosti 8O,1 kg...no už se na to těším...🙂 ukecala jsem kamarádku z práce, a ta taky bude chodit se mnou...ta má míń kilo, ale přes pas má víc než já...tak mě docela zajímá jak si mi obě s tím povedem...

kive76
24. bře 2012

@myska25 tak co jak jsi se rozhodla zkusíš to...když lenule5 má super výsledky, aspon je tu někdo kdo to vyzkoušel, a jde to 🙂

kive76
27. bře 2012

tak u nich na váze naměřeno 81,6 kg..tak bylo to navečer, a přes den jsem jedla...tak uvidíme za měsíc.. někdy za 14 dní mám dojem, bude přeměření...ty cm si nepamatuju

myska25
autor
2. dub 2012

@kive76 já se pořád rozhoduji 😀 a jak ti to jde? cítíš úbytek cm?

kive76
2. dub 2012

@myska25 zatím jsem byla jen 3x ...no nevím nevím, asi je to na mě moc brzo..cejtit nějakej ubytek...

kive76
2. dub 2012

@myska25 říjde mi že mám kilčo dole...tak počkej ten měsíc 20.4. jdu naposled...a pak ti ovím výsledek.

myska25
autor
2. dub 2012

@kive76 no já zatím na to nepůjdu, jsem se dohodla se sestrou, že mi na dva měsíce nebo tři půjčí eliptical, tak budu nakonec cvičit doma. Rozmyslela jsem si to SB nejen kvůli penězům, ale taky kvůli tomu, že jsem začala podle stobu-sebekoučink správně jíst a za 6 týdnů mám dole 7 kg a přes břicho 10 cm 😀. Tak tedka k tomu ještě začnu cvičit a ono to půjde tak jako tak a se SB počkám když tak třeba za dva roky, protože na podzim je v plánu stejně snažení o druhé mimčo 😉.

kive76
2. dub 2012

@myska25 tak určitě eliptical stačí, já ho mít doma, tak na něm taky pořád cvičím..no ty jsi šikulka 7 kg dole, tak to nemusíš za to nic platit...za slim..to je pro tebe zbytečný

lenule5
2. dub 2012

@kive76 Ahoj, promin nevšimla jsem si, že jsi mi ještě psala... 🙂 Já jsem zhubla z cca 82 na zhruba 75 celkově a jde to pořád dolů. Ale hodně záleží na tom, kolik toho za den vypiju. Někdy mám i 73 ale někdy i 76 je to dost různý. A kampak chodíš vlastně? Psala si, že přemejšlíš o tom studiu essence, takže tam? 🙂 A baví tě to aspoň? 🙂

kive76
3. dub 2012

@lenule5 nic se neděje, tak odpovídáš až ted..jo do toho studio essence, a jsem spokojená..a vždy spocená.a baví mě to.....zatím toho moc nevypiju, ale snažím se...pri cvíču tak těch 0.75 a jinak přes práci tak ty 1.5-2 litry..a pak ještě večer.. pěkně jsi zhubla...ját ed po tejdnu mám tak 2 cm pod pupkem dole...jupííííí

kive76
4. dub 2012

@lenule5 tak jsem se ještě navíc zapojila v tom studiu do tohohle projektu...www.odlehcemezemekouli.cz

lenule5
10. dub 2012

Tak hlavní je, že tě to baví!! 🙂 Ten projekt vypadá zajímavě =)

kive76
11. dub 2012

@lenule5 ahojky, akorát ted začínám brát prednison...a spoustu lidí mi říkalo, že se po něm přibírá, takže asi mi to hubnutí moc nepůjde..

lenule5
17. dub 2012

@kive76 Ahoj, no snad to nebude tak hrozný. A jak jde hubnutí se Slim Belly? 🙂