• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste tušení o pohlaví mimča, které se splnilo?

21. prosince 2010 
tak já jsem cítila že čekám kluka a je tam :grinning: ale nevím jestli to nebylo tím,že jsem ho tak hrozně chtěla,ale prostě jsem se cítila na kluka a né na holku :grinning:
4. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, díky vám za odpovědi. Jak to tak pročítám vidím, že nás je spousta s intuicí.Možná se jen občas necháme zvyklat těma touhama a rádoby věštbama druhých. V manželově rodině už 12 generací nebyla holka a když švagrová otěhotněla, tak už od začátku tvrdila, že má holku. Nikdo ji nevěřil a byla tam :grinning: .Mě je celkem jedno co to bude, protože už jsme si se synem užili své a víme, že je důležité, aby dítko bylo zdravé. Po narození syna jsem si až druhý den vzpoměla, na manželovo přání a když jsem se ho ptala , jestli si vůbec za celých 24 hodin uvědomil, že chtěl holku, tak říkal, že si ani nevzpoměl. Prostě milujeme svoje děti, ať jsou jakékoliv. Ještě jednou díky za příspěvky a hodně štěstí :grinning:
4. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se od začátku těhu cítila na chlapečka a také jsem všude tvrdila, že to bude chlapeček. Dokonce jsem to psala i tady na koníkovi. Navíc manža si o malinko víc přál chlapečka, protože jeho ségra má dvě dcery a už to chtělo nějakou změnu. No a pak na ultrazvuku se nás paní doktorka zeptala, co si myslíme, že to je. Já jsem řekla bez váhání chlapeček a manžel řekl holčička. No paní doktorka řekla, že já mám pravdu. Takže čekáme chlapečka. Nevím, čím to je, ale moje intuice byla od počátku správná a cítila jsem se na chlapečka. Už se ho nemůžeme dočkat.
4. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nevím. Ale o miminku mluvíme spíš v mužském rodě (což ale neznamená nějakou preferenci) a obě budoucí babičky jsou přesvědčené, že to bude kluk. Nám je to celkem jedno, ale říct si to necháme...
4. bře 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala od zaciatku pocit ze je to chlapec,aj ked som sa to dozvedela az v 36tom tyzdni :slight_smile:
neviem,proste som to tak citila,ani som nemala dievcenske meno vybrate a od zaciatku kupovala modre veci.a je to chlapec :wink:
4. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byli všichni přesvědčení, že to bude kluk ... no a na prvním UTZ se fakt ten pinďa ukázal :slight_smile:
Já i MM jsme na bříško od začátku mluvili jako na Paťáska :slight_smile:
4. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky by mě zajímalo jak je to dalece spolehlivé s těma instinktama, já mám pořád takový vnitřní pocit že to bude holčička taky pořád s mimi mluvím jako s holčičkou, a pořád to tak cítím tak uvidíme jak to nakonec dopadne, zatím mi ještě pohlaví neřekli tak jsem zvědavá jestli se dá věřit instinktům.
5. bře 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla intuici úplně mimo :slight_smile: Ruku do ohně bych dala za to, že čekám kluka. Ten pocit byl 100%. A jaký šok jsem měla, když mi na genetice řekli, že je to holčička!!! To byla pecka, protože jsem 6 měsíců byla přesvědčená o klukovi. Tak jsem se další půlku těhotenství musela skamarádit s holčičkou v bříšku :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalo já jsem teda zvědavá jak to vyjde mě já jsem pevně přesvědčená že holčička a manžel se mě taky ptá kde beru tu jistotu tak říkám cítím to tak a jak píšeš ty ze své vlastní zkušenosti tak to nemusí být vůbec pravda tak jsem napnutá jak kšandy co nám vyjde.
6. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si vždycky myslela že budu mít dvě holčičky. A než jsem otěhotněla, tak jsem o té své princezně prostě byla 100% přesvědčená. Jenže jakmile se nám mimčo povedlo, najednou mě ta jistota opouštěla. A ikdyž jsem tajně doufala v holčičku, spíš jsem si zvykala na pocit že to může být kluk. Taky mi ho všichni tipovali. A je to tak, čekáme chlapečka :dizzy_face: Bála jsem se pocitu zklamání, když jsem tak chtěla holku, ale žádnej se nedostavil, šťastná jsem jako blecha a taťka ještě víc :slight_smile:
6. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si taky myslím, že to bude holka, ale neupínám se na tu myšlenku. I když mě vždycky vyvstane na mysl mimi=holka. Nechci si to nechat říct, tak uvidím, jestli vydržím. Ale pokud to bude kluk, tak neva. Kluci jsou totiž bezva.
6. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou dětí, jsem to poznala :slight_smile: , poprvé chlapeček, podruhé holčička :slight_smile:
16. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhu jsem byla přesvědčená že to bude kluk,dokonce všichni kdo mě viděli mě tipovali na kluka.My s manžou jsme si přáli trošku víc holčičku a tu nám na utz ve 20tt potvrdili. U druhého těhu jsem počítala s další holčičkou a máme klučinu.Takže moje mateřské instinkty zklamaly na plné čáře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já necítím vůbec nic, pořád jsem čekala na nějakej pocit a žádnej nepřichází :slight_smile: mám ho pořád jako děťátko a říct si to nechceme nechat. Ale na to, jak jsou ty intuice spolehlivý v takovejch věcech jako co sníst a na jakej bok se otočit tak tady mi úúúplně selhávají :slight_smile: ale to neva - moc se těším na to překvapení...
21. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufala a verila, ze je to holka a taky ze je, podruhe bych to nejradsi vedela uz predtim
21. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek