Menstruace o 10 dní dřív, je to ze stresu?

smutna12
30. zář 2017

Ahoj vcera jsem dostala menstruaci o 10 dni driv. Nikdy jsem s tym problem nemela. Celej vecer mne silne bolelo bricho predtim jsem mela par krat pocit jakoby mne tam neco pichlo. Celou noc to bolelo rano jsem se vzbudila a dost silne krvacim. Vcera sme meli s pritelem nehezkou hadku a zacalo to kratce potom, muze to bejt ze stresu? Dekuju

lmartinkova85
30. zář 2017

Nemohla to byt cysta?

smutna12
autor
30. zář 2017

Nevim spis se bojim jestli to nebyl zamlkly potrat kdyz sme 16.09 meli nechraneny sex. Vcera sme se moc osklive pohadali je to mozny?

lmartinkova85
30. zář 2017

Tak brzo? Vždyť si ani nemohla zjistit jestli jsi těhotná...já nevím... :/ asi by to odešlo s MS, u me se ten plod uz dva týdny nevyvijel než odešel...a četla jsem někde ze kdyz to skončí tak se to potraci za 14dni...no nevím těžko říct 😒 spis zavolej na gyndu ze krvacis mimo ms...a je to hodně?

smutna12
autor
30. zář 2017

je toho docela dost dnes uz ani moc ne ale vcera z niceho nic jak rikam strasne sme se pohadali a najednou mne strasne v podbrisku nekolikrat pichlo a bylo mi fakt psychicky spatne a najednou jsem strasne silne zacala krvacet a celou noc jsem mela az do dopoledne silny krvaceni a bolesti

lmartinkova85
30. zář 2017

To bych asi jela na pohotovost...

smutna12
autor
30. zář 2017

prave jsem se koukla do kalendare kde si vsechno znacim a nebylo to 16.09 ale 16.08 uz se z toho asi zblaznim.

lmartinkova85
30. zář 2017

A kdy byla poslední MS?

smutna12
autor
30. zář 2017

mela jsem ji v cervenci od 18 do 23...

lmartinkova85
30. zář 2017

Tak to te nenapadlo udělat si test kdyz ti v srpnu nepřišla? Dnes je 30 záři to ti dvakrát vynechala...

lmartinkova85
30. zář 2017

Byt tebou jedu na pohotovost, pokud si potratila je to třeba hlídat, můžeš mít zánět dělohy. A taky si potratila třeba nemusela...je to třeba resit

lmartinkova85
30. zář 2017

Jo jinak v tom mas asi trosku hokej, píšeš ze MS dorazila o 10dni dřív a pak píšeš ze poslední byla v červenci...