• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milenec. Já ho mám a jsem spokojená

12. května 2017 
autor
ahoj vip.martin022-jsem radaze tady mam i muzsky nazor.diky
jako ja po druhem porodu mela tyky nejaky blok ..ale postupne to odchazelo.tak zkus jeste vydrzet treba si o tom s manzelkou popovidej.a ten sport dobra alternativa...ale to bych byla asi uz jako kulturista :grinning:

zatim se to vubec neodrazi doma na manzelovi na detech.

vis ale on my taky ublizuje ..tim vecnym odmitanim :pensive:
26. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
skurinka; no co se týču u nás to trvá už zhruba přez rok takže to určitě poznáš že to není jenduché.a toho tvé opravdu nechápu.a to odmítaní někdy ustát je problém ty udělaš první poslední a nic:frowning2:
26. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vip"jakej blok?ma to nejak specifikovane ceho se to tyka?
26. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie :nemá když jsme otom mluvili tak mi řekla že ona sama neví:frowning2:a to jsem vyšel vztříct i stim že se vrátila do práce a já jsem od dceřiných 6 měsíců na mateřské
26. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vip- obdivuji te, ze jsi s malou na materske to se jen tak nevidi.... :slight_smile: nevim jak je to u vas, ale u nas jsem taky nemela chut on porad dolizal a mne uz to stvalo a byla jsem na neho pak uz hnusna at na mne nesaha porad a dost mi to tim zhnusil otazky typu- bude dneska neco milacku mne dohanely k silenstvi...ale u nas je problem nekde uplne jinde, ale to nebudu rozebirat... :wink: tak preji hodne sil to prekonavat a treba se to casem zlepsi a bude vse jako driv... :wink:

sku- jen si uzivej, pokud to nema vliv na rodinu, tak v poho... :wink:
26. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vip a nechces zajit za lekarem aby ti pomohl nebo vam?
26. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulle22 co týče tej mateřské tak ze začátku jsem mněl strach ale teď si to z dcerkou užívám a je to super:slight_smile:co se týče tej něžnosti já jí do ničeho nenutim ale taky to promně jednoduché jsem romantik kolikrát jsem připravil veču svíčky prostě příjemnej večer a nic ani náznak naprostá chladnost:frowning2: a poslední dobou začíná vypadávat komunikace:frowning2:
26. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie to myslíš psychologa to asi ne.
26. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vip- ja jsem nerekla, ze ji do neceho nutis, ja jen rekla jak to bylo u nas... :wink: no mozna by bylo dobre zajit za nekym jak radi apon, aspon by jste si ujasnili co a proc se zmenilo a treba dojdete k nejakemu reseni a budete spokojeni...tezko se radi v tomhle smeru... :confounded:
26. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc ne?
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm..vydela jsem reportaz o manzelich.neco jako u tebe.predtim nez meli dite uplne super,sex ,komunikace atd.narodilo se dite a je to jako u vas.
ja myslim ze by bylo jak pise apo zajit do manzelske poradny...
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sexuologa?ja nevim me prijde lepsi jit za nekym kdo tomu rozumi nez se placat v tom sam a nevedet teda..jak rikas ona nevi ty nevis tak kdo vi? :sunglasses:
26. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku a jak to dopadlo..?
26. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulle22 to já vim jsem to jenom podotknul a psycholaga ne to musíme samy.a nebo si oba povolíme odreagování ale nevim jestli už bych dokázal upoutat ňakou ženu
26. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dopadlo to dobre....musela trochu pomoci rodina....
2 krat do tydne si bravali babicky dite a manzele zacali polinku navazovat kontakt...ne hned sex ale komunikaci..co je spatne a co by se melo zmenit kompromisi atd a nakonec sex
26. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc ne nejakeho odbornika?to se stydis nebo proc?... na tom nic neni... :wink: odreagovani..no kdyz vam to obema bude vyhovovat...
26. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako rok trvajici krize mi to prijde uz hodne dlouho a jestli jste za celou dobu neprisli na to co s tim tak je na rade nejaka pomoc..nebo mas pocit,ze je to pro tebe ponizujici?treba by to i uvitala,ale vetsina chlapu to bere jako tezke faux pas tam jit
26. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janull meneprijde ,ze jim to vyhovuje jinak by tady nepsal jak ho to trapi spis si myslim,ze ma obavu nekam jit a stydi se..
26. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulle22 to ne nestydim se jen prostě tomu nevěřim.už jsme se otom odreagovani. mluvili a řekli jsme si že by nám to mohlo prozpět.
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon ja to psala ale k tomu jak vip psal, ze si asi oba povoli odreagovani...
26. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vip nezlob se na me ,ale protirecis si hodne.. :sunglasses: ale je to tva vec..

skuri hod foto at se pokochame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joke
26. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to zkuste..a uvidite treba to pomuze..
26. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi asi..rok na to meli a nic..clovek ,ktereho neco trapi a nevi jak dal tak zkousi vsecko dostupne :sunglasses:
26. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: ja kdysi chodila s Indem..z Goa
26. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: je zlatej a milej pozornej.....ale to jsou vscichni na zacatku..zatim si to uzivam :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hale já tu napsal jen svůj názor.a psychologa jsem jednou řešil kůli něčemu jinému a stálo to za prd a otom se mi mluvit nechce.jinak co týče mojí krize to si vyřešime ňák sami.teď ze všeho dostavá dcerka a jsem šťastnej že jí mám .
26. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda sku koukám,jsi šikula,že jsi to napsala i tady :wink:
26. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni kapni bozskou mas milence?
26. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek