Milenec. Já ho mám a jsem spokojená

skurinka
25. črc 2009

Ahoj zeny..

mame tady tema jen -Milenka.Tak jsem zalozila tohle....

Jak jste na tom...ja se zde dobrovolne priznam..ano mam milence a jsem spokojena.

skurinka
autor
26. črc 2009

ahoj vip.martin022-jsem radaze tady mam i muzsky nazor.diky
jako ja po druhem porodu mela tyky nejaky blok ..ale postupne to odchazelo.tak zkus jeste vydrzet treba si o tom s manzelkou popovidej.a ten sport dobra alternativa...ale to bych byla asi uz jako kulturista 😀

zatim se to vubec neodrazi doma na manzelovi na detech.

vis ale on my taky ublizuje ..tim vecnym odmitanim 😔

vip.martin022
26. črc 2009

skurinka; no co se týču u nás to trvá už zhruba přez rok takže to určitě poznáš že to není jenduché.a toho tvé opravdu nechápu.a to odmítaní někdy ustát je problém ty udělaš první poslední a nic☹

aponchie
26. črc 2009

vip"jakej blok?ma to nejak specifikovane ceho se to tyka?

vip.martin022
26. črc 2009

aponchie :nemá když jsme otom mluvili tak mi řekla že ona sama neví☹a to jsem vyšel vztříct i stim že se vrátila do práce a já jsem od dceřiných 6 měsíců na mateřské

janulle22
26. črc 2009

vip- obdivuji te, ze jsi s malou na materske to se jen tak nevidi.... 🙂 nevim jak je to u vas, ale u nas jsem taky nemela chut on porad dolizal a mne uz to stvalo a byla jsem na neho pak uz hnusna at na mne nesaha porad a dost mi to tim zhnusil otazky typu- bude dneska neco milacku mne dohanely k silenstvi...ale u nas je problem nekde uplne jinde, ale to nebudu rozebirat... 😉 tak preji hodne sil to prekonavat a treba se to casem zlepsi a bude vse jako driv... 😉

sku- jen si uzivej, pokud to nema vliv na rodinu, tak v poho... 😉

aponchie
26. črc 2009

vip a nechces zajit za lekarem aby ti pomohl nebo vam?

vip.martin022
26. črc 2009

janulle22 co týče tej mateřské tak ze začátku jsem mněl strach ale teď si to z dcerkou užívám a je to super🙂co se týče tej něžnosti já jí do ničeho nenutim ale taky to promně jednoduché jsem romantik kolikrát jsem připravil veču svíčky prostě příjemnej večer a nic ani náznak naprostá chladnost☹ a poslední dobou začíná vypadávat komunikace☹

vip.martin022
26. črc 2009

aponchie to myslíš psychologa to asi ne.

janulle22
26. črc 2009

vip- ja jsem nerekla, ze ji do neceho nutis, ja jen rekla jak to bylo u nas... 😉 no mozna by bylo dobre zajit za nekym jak radi apon, aspon by jste si ujasnili co a proc se zmenilo a treba dojdete k nejakemu reseni a budete spokojeni...tezko se radi v tomhle smeru... 😖

aponchie
26. črc 2009

a proc ne?

skurinka
autor
26. črc 2009

hmm..vydela jsem reportaz o manzelich.neco jako u tebe.predtim nez meli dite uplne super,sex ,komunikace atd.narodilo se dite a je to jako u vas.
ja myslim ze by bylo jak pise apo zajit do manzelske poradny...

aponchie
26. črc 2009

sexuologa?ja nevim me prijde lepsi jit za nekym kdo tomu rozumi nez se placat v tom sam a nevedet teda..jak rikas ona nevi ty nevis tak kdo vi? 😎

janulle22
26. črc 2009

sku a jak to dopadlo..?

vip.martin022
26. črc 2009

janulle22 to já vim jsem to jenom podotknul a psycholaga ne to musíme samy.a nebo si oba povolíme odreagování ale nevim jestli už bych dokázal upoutat ňakou ženu

skurinka
autor
26. črc 2009

dopadlo to dobre....musela trochu pomoci rodina....
2 krat do tydne si bravali babicky dite a manzele zacali polinku navazovat kontakt...ne hned sex ale komunikaci..co je spatne a co by se melo zmenit kompromisi atd a nakonec sex

janulle22
26. črc 2009

a proc ne nejakeho odbornika?to se stydis nebo proc?... na tom nic neni... 😉 odreagovani..no kdyz vam to obema bude vyhovovat...

aponchie
26. črc 2009

jako rok trvajici krize mi to prijde uz hodne dlouho a jestli jste za celou dobu neprisli na to co s tim tak je na rade nejaka pomoc..nebo mas pocit,ze je to pro tebe ponizujici?treba by to i uvitala,ale vetsina chlapu to bere jako tezke faux pas tam jit

aponchie
26. črc 2009

janull meneprijde ,ze jim to vyhovuje jinak by tady nepsal jak ho to trapi spis si myslim,ze ma obavu nekam jit a stydi se..

vip.martin022
26. črc 2009

janulle22 to ne nestydim se jen prostě tomu nevěřim.už jsme se otom odreagovani. mluvili a řekli jsme si že by nám to mohlo prozpět.

janulle22
26. črc 2009

apon ja to psala ale k tomu jak vip psal, ze si asi oba povoli odreagovani...

aponchie
26. črc 2009

vip nezlob se na me ,ale protirecis si hodne.. 😎 ale je to tva vec..

skuri hod foto at se pokochame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joke

skurinka
autor
26. črc 2009

tak to zkuste..a uvidite treba to pomuze..

aponchie
26. črc 2009

asi asi..rok na to meli a nic..clovek ,ktereho neco trapi a nevi jak dal tak zkousi vsecko dostupne 😎

skurinka
autor
26. črc 2009
aponchie
26. črc 2009

😎 ja kdysi chodila s Indem..z Goa

skurinka
autor
26. črc 2009

😎 je zlatej a milej pozornej.....ale to jsou vscichni na zacatku..zatim si to uzivam 😀 😀

vip.martin022
26. črc 2009

hale já tu napsal jen svůj názor.a psychologa jsem jednou řešil kůli něčemu jinému a stálo to za prd a otom se mi mluvit nechce.jinak co týče mojí krize to si vyřešime ňák sami.teď ze všeho dostavá dcerka a jsem šťastnej že jí mám .

slunicko552
26. črc 2009

Ahoj teda sku koukám,jsi šikula,že jsi to napsala i tady 😉

aponchie
26. črc 2009

sluni kapni bozskou mas milence?

aponchie
26. črc 2009

😀