Milujeme Yankee Candle

chiara1990
20. zář 2017

ahoj je tu nekdo kdo miluje taky tyhle vune? ja teda zatim jsem u vosku ale uz mám vybrany nejaky svicky ktere budeme porizovat....

klerik
20. zář 2017

Jáá! Moje nejoblíbenější jsou asi Winter glow a Spiced orange. Ted jsem si poprve koupila vosky a zkusila jsem jeden a navzdory tomu, co rikala slecna v obchode, mi pripadal silnejsi nez svicky. Ale mohlo to byt druhem vune. Byla to ta ala vyprane pradlo☺ pripadalo mi, ze me z ni trochu skrabe v krku dokonce..

chiara1990
autor
20. zář 2017

@klerik ja si dnes objednala Witches Brew a Autumn Night. tak jsmem na nej zvedava. ja teda jeste s zadnou vuni nemela problem.a to trpim na migreny tak jsme rada ze zatim zadna mi je nevyvolala.jinak ja see rozhodla ze si zalozim denicek kam si budu lepit etiketu a budu si k nim psat vlastni nazor abych veeddela jaky jsm uz mela nebo ne :D

chiara1990
autor
20. zář 2017

@klerik a nad tim vyranym pradlem jsme dnes premyslela

klerik
20. zář 2017

To já si je kupuju normálně v obchodě, jinak bych se neodvážila.. Vždycky tam strávím slušnou dobu😁 To pradlo jinak krasne voni, pry je to jedna z nejprodavanejsich vuni. A z tech, co jsi psala ani jednu neznam, ale maji jich mraky ze, tak se ani nedivim😉

chiara1990
autor
20. zář 2017

tak u nas moc velky vyber prave neni.jsou to cerny vosky co si vybral pritel :D skoda ze se nas tu jeste neseslo vic.na fb je hezka akce kde si zensky posilaji vosk jako prekvapko a napisou o tom neco a takhle dokolecka.takova retezova hra 🙂 ale blby je ze to je hlavne pro ty co si mezisebou objednavaji svicky atd no :( takhle jsme to mohli rozjet i u ostatnich

chiara1990
autor
20. zář 2017

To jsme vazne jen dve?

vendelinka08
20. zář 2017

Akurat v praci palim Cerstve narezane ruze...a voni nadherne. A budu pokracovat dal. Na zimu se chystam nakoupit nejake zimni vune....korenene atd. Uz se tesim...uz jsme 3.

bauskka
20. zář 2017

Zrovna včera jsem si nakoupila par vosku 😂 a jednu svicku podzimni kolekce. Jsem na svicky a vune ujeta a nejvic v tomhle obdobi kdy zacne byt osklivo a zima. Nebyt taaak drahe tak uz mam doma cely kram 😂

vendelinka08
21. zář 2017

Parada...jak vune je ta velika? Ja palim svicky porad...bud v praci..nebo pak doma.

smudlinka24
21. zář 2017

Prisel mi dnes mejl, ze je k prodeji nova zlata kolekce, vypada luxusne. Asi z toho budu neco potrebovat😍

chiara1990
autor
21. zář 2017

@bauskka jee super ja mam par vosku ale vsechny nacaty :D

chiara1990
autor
21. zář 2017

@smudlinka24 jojo taky jsmekoukala a premyslim ze neco objednam

chiara1990
autor
23. zář 2017

Tak to vypada ze uz budu objednavat svicky atd na novou adresu.v tydnu jdu koupit par novych ktery schovam na prvni den v novym byte.doufam ze konecne nam novy start v jinym meste prinese stesti

bauskka
24. zář 2017

@vendelinka08 tahle je 411 gramu takze je to ta stredni velikost.

bauskka
24. zář 2017

@chiara1990 zatim jsem vypalila tu tresen a ta teda voni nadherne 😊

chiara1990
autor
25. zář 2017

Tak ja jeste behem vikendu objednala par vosku a memuzu se dockat az prijdou.nejhorsi je ze ja snad nikdy nic necitim ani u jinych vonavek ci ruznych blbosti do zasuvky :( kdyz nekam prijdu hezky to tam voni a me doma proste ne ani pri zapaleni :(

chiara1990
autor
25. zář 2017

@bauskka az zkusis makronky dej hned vedet premyslim zda do nich jit :D

bauskka
25. zář 2017

@chiara1990 tak jsem zapálila dneska ty makronky. Dostala jsem je jako dárek k narozkám a není to vůně podle mého vkusu. Dala jsem jen menší kousek vosku a provoní to obývák trošku decentně. Dát ho celý, tak to bych asi nerozdýchala .. =/ =D mám radši jemnější vůně =) voní sladce

chiara1990
autor
25. zář 2017

@bauskka dekuji za recenzi 🙂

chiara1990
autor
4. říj 2017

Tak dalsi blbustky do noveho bytu nakoupeny tento tyden uz je to 3 nakup :D

bauskka
5. říj 2017

@chiara1990 bych kurnik taky jela vykoupit celej krám. Už nemám co pálit 😔 Mám už jen čajovky z ikeai a dva vosky od yankee.

chiara1990
autor
6. říj 2017

@bauskka ja vcera opet koupila vosky muj uz je nasranej ze misto toho abych resila stehovani provonuji novy byt :D ja uz mam i seznam na nakup sviceka doplnku knim do ikei :D

bauskka
6. říj 2017

Ja se musim ovladat .. mam tesne pred porodem a oenizky budou potreba jinde .. nicmene uz piau seznam jeziskovi 😅 ale do vanoc urcite jeste nejakou poridim

gabika006
27. říj 2017

Ja jsem dlooouho odolovala.Jenze tento tyden sem objednala Yankee ale ty nejmensi ve skle.Abych vedela jak voni a nesekla se.No a ma objednavka je Autumn Glow.Na ni jsem se strasne tesila.Po zapaleni ji proste necitim:( .Pak jsem objednala Cinamonn Stick (skorice) a to je bomba.Musim furt k tomu cuchat a jak to zapalim😍 miluju ji .A dnes sem objednala dalsi :D Champaca Blossom - od teto vune mam i vosk a musela sem koupit i svicku :D

gabika006
27. říj 2017
bauskka
27. říj 2017

@gabika006 tak ta Autumn Glow z te jsem byla take zklamana. Citila jsem ji tak hodinu a pak uz vubec 😔😔

chiara1990
autor
28. říj 2017

Tak holky ja dostala svoji prvni svicku 🙂 nejdriv teda vosk aby pritel zjistil jak mi voni hned se musel vyzkouset a ten vecer hned svicka.luxusni vune

treasurka
30. lis 2017

Dámy, hlásím se do party a rovnou mi prosím vás poraďte. Mám doma jednu velkou nepálenou Golden sands, ale úplně jsme si nepadly do noty. Snad je už v EU nedostupná, za kolik ji mám tak nabídnout k prodeji? Jo a kdyby tu měl nekdo Sun and Sand, kterou nechce, tak bych se jí docela ujala 😉

chiara1990
autor
1. pro 2017

@treasurka ahoj ja ji nedavno videla za 500kc.jinak ani nevim jak voni obe :D ja posledni dobou vubec necitim poradne nic :( a to co mi vonela tak mi najednou smrdi :(

chiara1990
autor
1. pro 2017

Jinak ja nedavno byla pro tyto vosky.ja uz ani moc nepalim spis si ty hezky schovavam :D jinak to jablicko je uplne uzasny to musim sehnat jeste 🙂