Yankee Candle svíčky. Která vůně je vaše neojblíbenější?

18. říj 2023

Anketa:
Vaše nejoblíbenější vůně této svíčky ?🌺🌹🌸
Která je naprosto TOP??? 🤩

klokanka31
18. říj 2023

Pečená jablka

miryp
18. říj 2023

Dostala jsem sadu x kusů. Nadšeně jsem je otevřela a k mému úžasu mi nevoněla ani jedna, u některých jsem dokonce musela konstatovat, že neskutečně smrdí 👎

autor
18. říj 2023

@miryp
Děkujeme za komentář 😂

autor
18. říj 2023

@klokanka31
Ano, teď na podzimní večery 🤗

miryp
18. říj 2023

Rádo se stalo 😝
Jako chápu, že na to ses neptala, ale na druhou stranu je fajn připravit se i na to, že to zase nemusí být taková hitparáda, jak se tváří recenze. Já jsem fakt ráda, že jsem do toho sama neinvestovala, protože bych byla akorát naštvaná 😉

elsy3
18. říj 2023

Já jsem dostala k narozeninám tuto, přála jsem si nějakou podzimni vůni. Měla jsem trochu obavy, nemám rada silné a kořenene vůně, ale tahle mě mile překvapila. Příjemná, jemnější vůně, trochu jako parfém.

1pomnenka
18. říj 2023

Dostala jsem xkrát jako dárek, ze všech mě bolela hlava. Ty vůně jsou strašně chemické. Nejlepší z nich byla asi citrónová.

te_reza
18. říj 2023

Upřímně jsem si jich pár koupila ve slevách a jsou na 💩. Za prvý vůně žádný terno a ještě se mi nestalo, že by úplně vyhořeli. Zůstává tam dost vosku.

autor
18. říj 2023

@te_reza
Vosk nikdy nezůstane, každá svíčka dohoří do konce. Nebude to spíš špatným používáním? 😉

autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
18. říj 2023

@elsy3
Děkuji kočko, vyzkouším 😉🤗

somalicats
18. říj 2023

Že by skrytá reklama na svíčky? Já se přidávám k @1pomnenka, svíčky mi voní uměle. To nejsou bludy, anonyme, to je vnímání každého jednotlivce, které se může lišit. Pokud ty svíčky prodáváš/propaguješ a založila jsi tady kvůli tomu diskusi, místo aby sis zaplatila reklamu, tak chápu, že Ti negativní komentáře vadí, ale to je riziko diskusí, že s Tebou nebude každý souhlasit 😉

miryp
Autor odpověď smazal
Zobraz
miryp
18. říj 2023

Souhlas s holkama, ty vůně voní uměle. A s tím přírodním složením to nebude tak žhavé, to by ho prodejce jinak prodával na svém webu, protože to je ceněný atribut. Ale na webu jsem prošla pár svíček a u žádné nebylo přesné složení.
Nehledě na to, že když se podívám na složení třeba vánoční svíčky, která je v té sadě, co mám doma, tak jednou ze složek je syntetický přípravek na dodání vůně dřeva, takže asi tak...

sinicka
18. říj 2023

Já jsem dostala sadu vloni a ještě pár svíček od rodiny, těch velkých. V sadě byly vosky, čajové svíčky atd… a musím říct, že jsem byla hodně zklamaná uplně ze všeho. Svíčky neprovoněly ani obývák, fakt hodně slabá vůně, úplně o ničem. Spíš chemický smrad a svinstva, co se z toho vypařují. Milionkrát efektivnější je koupit čajovou svíčku, aroma lampu, pár kapek vonného oleje..
Se sestrou jsme si nakoupily nějaké “eko bio” věci na výrobu svíček, olejíčky, skleničky z Ikey a skvěle jsme se u toho pobavily..
yankee candle jsou vyhozené peníze za málo muziky. Nikdy víc.

autor
18. říj 2023

@miryp
Můžeš nám to prosím vyfotit, ať víme, že nelžeš? Nebo to bude problém 😉😊

autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daisy95
18. říj 2023

Ja si driv na yenkee candle ulitavala.. a mela sem nespocet vuni za me asi byla nejlepsi vune Christmas cookie a pak vsechny tyhle “jidelni” vune.. pravda je ze pokud se svicka pouziva spravne jak ma zastrihavani knotu, pouzivani krytky atd tak opravdu dohori donkonce a zadny vosk nezbyde ale tam pozitiva asi konci..

Ted uz bych si yenkee candle domu neporidila a abych ji zapalila v blizkosti deti to uz vubec ne.. je to proste chemka kterou pak clovek uplne zbytecne vdechuje at se to autorce libi nebo ne 😀 a ze se vyrabi z “ nejlepsiho parafinu” no to je spis k zasmati.. dyt parafin je na vyrobu svicek snad to nejlevnejsi co se da.. narozdil od sojovyho vosku treba kterej je povazovanej za non toxic

miryp
18. říj 2023

Vůbec nechápu, proč jsi ve svém projevu tak agresivní (ti smajlíci to opravdu nezachrání).
Já nevím, na co jsi ve své sociální bublině zvyklá, ale já opravdu nemám potřebu si cokoliv vymýšlet. Jsi velká milovnice daných svíček, tak si najdi tu vánoční nebo jakoukoliv jinou s dřevitou vůní a věřím, že když si nastuduješ složení, tak to dohledáš. Mimochodem jde o látku, která se přidává i do wc gelů a je u ní speciální upozornění, že hrozí riziko vzniku alergické reakce a že je škodlivá pro vodní organismy...

autor
18. říj 2023

@miryp
Přesně jak jsem si myslela, všem tu bohužel lžeš, jinak by jsi neměla problém nám ukázat, jak to PODLE TEBE je. Ale vedeš bohužel jen řeči o škodlivosti atd., ale důkazy nemáš, potom je jasné, kdo tady lže 😉
Já- že jsem agresívní? Možná psaná slova tak vyzní, ale nic nemyslím zle, bavíme se tu o kvalitních svíčkách, které ty si evidentně nemůžeš dovolit, tak nám je tu aspoň pošpiníš, ale fotku s tím, jak moc jsou škodlivé, tu mám neposkytneš ani za nic...Jsi zvláštní žena, možná už to tu raději neřeš, bude to pro tvoje zdravíčko lepší, má drahá kamarádko ❤🍀🌺

miryp
18. říj 2023

Ty musíš být ale hodně zoufalá, když musíš přikročit k tomu, že tu ze mě děláš nemajetnou chudinku, co ti jen závidí drahé svíčky...

daisy95
18. říj 2023

Wooooooow 😂😂😂😂😂😂😂😂 tak tohle je skvely! Ty budes ale hodne zvlastni zena takovy hystericky vylevy kvuli svickam..

kamino
18. říj 2023

Mám asi 8 svíček, nějak je nemůžu dopálit . Ve vosku mi ještě voněly, ale klasické velké už ne, nevím, čím to je. A nejlepší vůně je stará Honey Glow, které mám ještě dvě, které si šetřím. Jinak mám Šneka, cotton, egypt.. starší vůně, cca před 6 lety jsem se také chytla té mody, vosků mám krabici, ale nějak mě to přešlo, nehledě na to, že jsem zjistila, že v okolí svíčky je očouzená zeď i když se snažím zastříhávat knot a mám prstenec.. takže nechci vidět, co bychom měli v plicích, pálit to často..

honatko092
18. říj 2023

Proč byla založena tato diskuze? 😀

kupi
18. říj 2023

@daisy95 nova řada yankee candle je také ze sojového vosku

kupi
18. říj 2023

@kamino musim se yankee zastat, palim je na nekolika mistech každý den a určitě nemáme černé zdi, nikde není ani žádný náznak

te_reza
19. říj 2023

@anonym jakože neumím zapálit svíčku? nebo jak jinak se používá?

michaela666
19. říj 2023

Mám fotit svíčku, kterou jsem už dávno vyhodila, ale opravdu mi v ní i po zastřižení knotu zůstala hromada vosku? 😃
Dostala jsem kdysi k svátku 3 svíčky. Nadšení veliké, protože to byl strašný boom a každá blogerka, influencerka je vychvalovala až do nebes. Vůně nezapálené svíčky byla fajn, ale když hořela byla cítit hrozně až mě z toho bolela hlava.

V loni jsem měla na zkoušku vosk a ten mi přišel o dost lepší.

1pomnenka
19. říj 2023

Milá autorko, prvotřídní vonné oleje nemusí být přírodní, ale chemicky vyrobené. Zrovna tak je to u parfémů. Pouze parfrémy, které mají v názvu slovo ABSOLU, obsahují 100% přírodní vonné látky. Všechny ostatní parfémy mají vonné látky chemicky vyrobené. Tak to zkrátka je. Víš například, kolik stojí 1g pravé ambry? Výrobci šetří, tak se používá chemie, tak s s tím smiř.

autor
19. říj 2023

@1pomnenka
Děkuji za vysvětlení, to jsem nevěděla ☺ Jsi hodná, že jsi mi to vše tak podrobně vysvětlila 🤗❤😍