Minisérie Příběh služebnice, co si o tom myslíte?

delphyls
19. zář 2017

Videl nekdo mini serii " Pribeh sluzebnice"? Co si o tom myslite???

anina32
19. zář 2017

@delphyls Seriál neznám, ale četla jsem knihu se stejným názvem, jestli se jedná o to samé nevím, ale dost mě to zasáhlo, dalo námět na zamyšlení kam vlastně až může zajít totalita.

delphyls
autor
20. zář 2017

@anina32 jen podle toho co píšeš, tak to bude o tom samém...je pravda, že kniha je vždycky lepší 🙂 Já viděla 5dílů a bylo mi z toho fakt hrozně. Zvědavost teda vítězí a chci to dokoukat, ale to je fakt masakr... Totálně nevhodné pro maminky. Navíc si člověk říká, že když na to kouká chlap, tak to bude vnímat úplně jinak než žena. S tou totalitou máš pravdu...člověk si pak říká, kde to vůbec můžeme žít.

anina32
20. zář 2017

@delphyls Můžu se zeptat kde na to koukáš? Ta knížka byla psaná formou deníku zápisky vzpomínek hrdinky na tu dobu a ten konec jsem úplně nepobrala, tak by mě zajímalo jak to zakončí v seriálu. Už je to dýl co jsem to četla ale některý scény mi zůstávají v živé paměti. Třeba den kdy má dojít k oplodnění, společná večeře, modlitba a pak samotný akt kdy manželka dohlíží na to aby sex byl čistě technický. Nebo porod jiné služebnice, kterého se musí zůčastnit široké publikum a ostatní služebnice při něm asistují... Ta bezmoc po porodu kdy ta rodička ví že dítě odevzdá a nikdy neuvidí...

delphyls
autor
20. zář 2017

@anina32 davali to na hbo, ale stahla jsem si to na uloz 😉 zrovna vcera jsem na to koukala, ma to 10dilu a snad toci i druhou serii. Presne jak to popisujes, tak to tam je